First

First w dziale RTV

Dźwięk

First w dziale informacje

Wiadomości
Wielofunkcyjny kombiwar halogenowy

Wielofunkcyjny kombiwar halogenowy

2012-06-05 11:33:00

Czym jest kombiwar i jak najlepiej go używać? Produkt ten doskonale sprawdza się jako urządzenie do przygotowywania potraw na parze - bardzo zdrowych i niskokalorycznych. Do gotowanych w ten sposób warzyw czy mięs nie potrzeba wtedy żadnych dodatkowych naczyń. Wystarczy wybrane składniki umieścić w urządzeniu, wybrać odpowiedni program, odczekać chwilę i gotowe. Druga bardzo przydatna cecha kombiwaru to funkcja pieczenia: można dzięki niej przygotowywać zarówno ciasta, jak i mięsa. Co istotne, ich wykonanie jest w tym przypadku znacznie zdrowsze, niż w tradycyjny sposób, np. przy użyciu patelni pełnej tłuszczu.

czytaj więcej
Elektryczny jajowar First Austria

Elektryczny jajowar First Austria

2012-03-21 14:02:00

Elektryczny jajowar First Austria to urządzenie, dzięki któremu każdy szybko i bez trudu poradzi sobie z gotowaniem jaj. Sprzęt zbudowany jest ze stali szlachetnej i posiada termoizolującą obudowę, chroniącą przed przypadkowym poparzeniem. Grzałkę pokryto specjalną powłoką, która ułatwia czyszczenie. Jajowar posiada możliwość przygotowania na parze aż siedmiu jajek. Koniec pracy urządzenia ogłasza wyraźny sygnał dźwiękowy, dzięki czemu nie musimy czuwać nad całym procesem gotowania.

czytaj więcej
Para w ruch - gotowanie w parowarze

Para w ruch - gotowanie w parowarze

2011-12-08 11:30:00

Ludzki organizm potrzebuje do życia wielu składników odżywczych. Spożywane każdego dnia potrawy wpływają na nasz wygląd, samopoczucie i zdrowie. W okresie ogromnej popularności fast-foodów warto szukać skutecznych sposobów na obniżenie kaloryczności potraw, przy zachowaniu ich smaku i wartości odżywczych. Jedną z metod jest przygotowywanie posiłków na parze, stanowiące alternatywę dla gotowania w wodzie lub głębokim tłuszczu.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P