First

First w dziale RTV

Dźwięk

First w dziale informacje

Wiadomości
Kompaktowy sprzęt turystyczny marki First Austria

Kompaktowy sprzęt turystyczny marki First Austria

2012-05-21 11:44:00

Na polach namiotowych, w małych hotelach czy pensjonatach, nie zawsze dostępne są podstawowe sprzęty, z których korzystamy na co dzień. Warto w związku z tym zabrać ze sobą kompaktowy sprzęt turystyczny FA-5107 marki First Austria, w którego skład wchodzą: żelazko, suszarka i czajnik. Unikniemy dzięki niemu kłopotliwych sytuacji, kiedy zechcemy napić się gorącej herbaty, wysuszyć włosy czy wyprasować koszulę. Małe rozmiary oraz minimalna waga zestawu na pewno nie spowodują nadbagażu ani nie zajmą zbyt dużo miejsca.

czytaj więcej
Żelazko parowe  FA 5629-2  First Austria

Żelazko parowe FA 5629-2 First Austria

2012-04-23 12:37:00

Chociaż prasowanie nie należy do lubianych czynności, można sprawić, by stało się przyjemniejsze. Dlatego przy okazji zakupów warto rozejrzeć się za nowym żelazkiem. Niedrogą, a bardzo porządną propozycją może być np. żelazko parowe firmy First Austria FA 5629-2.

czytaj więcej
First Austria - żelazka parowe

First Austria - żelazka parowe

2011-11-22 11:51:00

Choć żelazko jest sprzętem bardzo powszechnym i wciąż udoskonalanym, prasowanie nigdy nie należało do ulubionych czynności domowych. Z tego też powodu producenci wprowadzają liczne udogodnienia, mające na celu jej ułatwienie. Jednym z podstawowych problemów, jaki wiąże się z żelazkiem, stanowi ryzyko pozostawienia go na tkaninie. Warto więc zwrócić uwagę czy dany model wyposażony jest w funkcję automatycznego wyłączania, idealną dla osób zapominalskich. Wówczas, kiedy takie właśnie żelazko ze strażakiem pozostawimy w bezruchu na materiale, czujnik automatycznie zatrzyma dalsze nagrzewanie i uruchomi dodatkowo sygnał alarmowy: podczas prasowania poziomo, kiedy spód urządzenia dotyka materiału lub stołu i żelazko znajduje się w stanie bezruchu przez 15-30 sekund oraz w trakcie prasowania poziomo, gdy żelazko jest trzymane bez ruchu przez ok. 8-15 minut.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P