First

First w dziale RTV

Dźwięk

First w dziale informacje

Wiadomości
Kompaktowy sprzęt turystyczny marki First Austria

Kompaktowy sprzęt turystyczny marki First Austria

2012-05-21 11:44:00

Na polach namiotowych, w małych hotelach czy pensjonatach, nie zawsze dostępne są podstawowe sprzęty, z których korzystamy na co dzień. Warto w związku z tym zabrać ze sobą kompaktowy sprzęt turystyczny FA-5107 marki First Austria, w którego skład wchodzą: żelazko, suszarka i czajnik. Unikniemy dzięki niemu kłopotliwych sytuacji, kiedy zechcemy napić się gorącej herbaty, wysuszyć włosy czy wyprasować koszulę. Małe rozmiary oraz minimalna waga zestawu na pewno nie spowodują nadbagażu ani nie zajmą zbyt dużo miejsca.

czytaj więcej
Grillowane przysmaki z First Autria

Grillowane przysmaki z First Autria

2012-04-05 09:12:00

Grillowanie w gronie rodziny i przyjaciół stało się w naszym kraju naprawdę modne. Stanowi nie tylko miłą odmianę od codziennej, domowej kuchni, ale jest przede wszystkim formą spędzania czasu z najbliższymi. Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek imprezę w plenerze bez unoszącego się w powietrzu smakowitego aromatu grillowanych mięs czy warzyw. Niestety, pogoda bywa kapryśna, więc nie zawsze mamy możliwość skorzystania ze sprzyjającej aury. Kiedy robi się pochmurno i trzeba szukać schronienia, nie rezygnujmy z pieczonych przyjemności. Możemy skorzystać z grilla elektrycznego, który pozwala na przyrządzanie przysmaków z rusztu również wewnątrz domu - bez dymu oraz stosowania węgla czy brykietu.

czytaj więcej
First: Waga kuchenna prawdę Ci powie

First: Waga kuchenna prawdę Ci powie

2012-03-20 12:10:00

Obecnie sprzęty AGD, posiadające różny design i funkcje, stanowią zaplecze niemalże każdej kuchni. Integralnym element wyposażenia tego miejsca powinna być - często pomijana wśród kuchennych urządzeń - waga, z pomocą której na nowo można odkryć radość z przyrządzania (i smakowania!) dobrze skomponowanych dań.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P