First

First w dziale RTV

Dźwięk

First w dziale informacje

Wiadomości
Piękne stopy latem - masażer FA 8115

Piękne stopy latem - masażer FA 8115

2012-06-27 10:06:00

Masażer do stóp marki First Austria łączy w sobie wiele praktycznych funkcji. Wnętrze urządzenia pokryte jest gumową powierzchnią z wypustkami odpowiadającymi za masaż obolałych stóp. Odżywcze pęcherzyki powietrza dodatkowo łagodzą powstałe napięcie mięśni, stymulując podeszwy stóp. Istotną funkcją urządzenia, wpływającą na komfort użytkowania, jest podgrzewane dno, utrzymujące stałą temperaturę wody, a także zapewniające termalną terapię dla nóg. Przydatną i praktyczną funkcją masażera są wbudowane rolki relaksujące, dzięki którym pozbędziemy się nagromadzonego w ciągu dnia napięcia czy zmęczenia.

czytaj więcej
Wielofunkcyjny kombiwar halogenowy

Wielofunkcyjny kombiwar halogenowy

2012-06-05 11:33:00

Czym jest kombiwar i jak najlepiej go używać? Produkt ten doskonale sprawdza się jako urządzenie do przygotowywania potraw na parze - bardzo zdrowych i niskokalorycznych. Do gotowanych w ten sposób warzyw czy mięs nie potrzeba wtedy żadnych dodatkowych naczyń. Wystarczy wybrane składniki umieścić w urządzeniu, wybrać odpowiedni program, odczekać chwilę i gotowe. Druga bardzo przydatna cecha kombiwaru to funkcja pieczenia: można dzięki niej przygotowywać zarówno ciasta, jak i mięsa. Co istotne, ich wykonanie jest w tym przypadku znacznie zdrowsze, niż w tradycyjny sposób, np. przy użyciu patelni pełnej tłuszczu.

czytaj więcej
Sokowirówka FA 5212 marki First Austria

Sokowirówka FA 5212 marki First Austria

2012-05-28 10:20:00

Główną zaletą sokowirówki jest łatwość i szybkość użytkowania. Brak konieczności obierania i krojenia składników przygotowywanego soku zaoszczędzi mnóstwo czasu. Ostrza wykonane są ze stali nierdzewnej, co w przypadku ciągłej styczności z wilgocią wyklucza ryzyko awarii. Dwustopniowa regulacja prędkości pozwala na szybkie i dokładne szykowanie napojów ze wszystkich rodzajów owoców i warzyw. Urządzenie wyposażone jest w pojemnik mieszczący pół litra soku oraz dwukrotnie większy pojemnik na odpady. Sokowirówkę łatwo umyć i przygotować do kolejnego użycia.

czytaj więcej
Kompaktowy sprzęt turystyczny marki First Austria

Kompaktowy sprzęt turystyczny marki First Austria

2012-05-21 11:44:00

Na polach namiotowych, w małych hotelach czy pensjonatach, nie zawsze dostępne są podstawowe sprzęty, z których korzystamy na co dzień. Warto w związku z tym zabrać ze sobą kompaktowy sprzęt turystyczny FA-5107 marki First Austria, w którego skład wchodzą: żelazko, suszarka i czajnik. Unikniemy dzięki niemu kłopotliwych sytuacji, kiedy zechcemy napić się gorącej herbaty, wysuszyć włosy czy wyprasować koszulę. Małe rozmiary oraz minimalna waga zestawu na pewno nie spowodują nadbagażu ani nie zajmą zbyt dużo miejsca.

czytaj więcej
Poręczny stacjonarny mikser FA 5257

Poręczny stacjonarny mikser FA 5257

2012-05-08 11:26:00

Stacjonarne miksery kuchenne posiadają stabilną podstawę z misą, do której mocowany jest korpus z końcówkami. Charakteryzują się większą liczbą poziomów prędkości, pojemnością misy czy w końcu jakością wykonania. Mikser marki First Austria z powodzeniem może być używany jako robot kuchenny - umieszczony na podstawie nadaje się do ubijania cięższych ciast, takich jak sernik czy babka, a ręcznie, jako zwyczajny mikser przeznaczony do lżejszych zadań.

czytaj więcej
Żelazko parowe  FA 5629-2  First Austria

Żelazko parowe FA 5629-2 First Austria

2012-04-23 12:37:00

Chociaż prasowanie nie należy do lubianych czynności, można sprawić, by stało się przyjemniejsze. Dlatego przy okazji zakupów warto rozejrzeć się za nowym żelazkiem. Niedrogą, a bardzo porządną propozycją może być np. żelazko parowe firmy First Austria FA 5629-2.

czytaj więcej
First Austria - odkurzacz FA 5505

First Austria - odkurzacz FA 5505

2012-04-16 14:05:00

Podczas zakupu odkurzacza należy pamiętać o tym, że informacja o mocy odkurzacza nie jest równoznaczna z siłą jego ciągu. Zdarza się, że odkurzacz o mniejszej mocy jest wyposażony w wydajniejszą turbinę, dzięki czemu lepiej czyści zabrudzoną powierzchnię. Istotnym elementem jest także rodzaj filtrów, jakie posiada odkurzacz. W tym przypadku nie jest ważna ich ilość, ale powierzchnia. Do najlepszych rozwiązań zalicza się filtr HEPA, który zapewnia cichą pracę odkurzacza oraz wyprowadza na zewnątrz powietrze oczyszczone w 80-90%. Przy dużych powierzchniach i częstym sprzątaniu najlepiej wybierać odkurzacz energooszczędny o wysokiej sile ssącej, przynajmniej o 3-litrowej pojemności, wyposażony w filtr HEPA.

czytaj więcej
Grillowane przysmaki z First Autria

Grillowane przysmaki z First Autria

2012-04-05 09:12:00

Grillowanie w gronie rodziny i przyjaciół stało się w naszym kraju naprawdę modne. Stanowi nie tylko miłą odmianę od codziennej, domowej kuchni, ale jest przede wszystkim formą spędzania czasu z najbliższymi. Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek imprezę w plenerze bez unoszącego się w powietrzu smakowitego aromatu grillowanych mięs czy warzyw. Niestety, pogoda bywa kapryśna, więc nie zawsze mamy możliwość skorzystania ze sprzyjającej aury. Kiedy robi się pochmurno i trzeba szukać schronienia, nie rezygnujmy z pieczonych przyjemności. Możemy skorzystać z grilla elektrycznego, który pozwala na przyrządzanie przysmaków z rusztu również wewnątrz domu - bez dymu oraz stosowania węgla czy brykietu.

czytaj więcej
First Austria - elektryczna kurtyna powietrzna

First Austria - elektryczna kurtyna powietrzna

2012-03-27 12:05:00

Kurtyna powietrzna wytwarza barierę pomiędzy pomieszczeniami bądź strefami o różnych temperaturach. Dzięki niej można spokojnie zrezygnować z ogrzewania pomieszczeń, w których rzadziej przebywamy, co pozwala zaoszczędzić znaczne ilości energii. Urządzenie jednocześnie chroni pomieszczenia mieszkalne przed niekontrolowanymi stratami ciepła w przypadku grzania zimą. Latem urządzenie stanowi doskonałą barierę przed gorącym powietrzem napływającym z zewnątrz czy przeciągami. Zapobiega jednocześnie przedostaniu się do wnętrza owadów, pyłów czy innych zanieczyszczeń.

czytaj więcej
Elektryczny jajowar First Austria

Elektryczny jajowar First Austria

2012-03-21 14:02:00

Elektryczny jajowar First Austria to urządzenie, dzięki któremu każdy szybko i bez trudu poradzi sobie z gotowaniem jaj. Sprzęt zbudowany jest ze stali szlachetnej i posiada termoizolującą obudowę, chroniącą przed przypadkowym poparzeniem. Grzałkę pokryto specjalną powłoką, która ułatwia czyszczenie. Jajowar posiada możliwość przygotowania na parze aż siedmiu jajek. Koniec pracy urządzenia ogłasza wyraźny sygnał dźwiękowy, dzięki czemu nie musimy czuwać nad całym procesem gotowania.

czytaj więcej
< 1 2 3 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P