Elac
Kolejny etap powrotu do winylu - ELAC Miracord 70

Kolejny etap powrotu do winylu - ELAC Miracord 70

2018-02-20 08:34:00

ELAC poszerza swoją ofertę gramofonów. Najnowszy model Miracord 70 jest perfekcyjnie dopracowaną konstrukcją, która łączy wysokiej klasy materiały z perfekcyjną jakością wykończenia. Wszystko po to, aby z łatwością móc dostarczać emocjonujące, w pełni naturalne brzmienie oraz przykuwać uwagę domowników, także po zakończeniu odtwarzania muzyki.

czytaj więcej
ELAC Uni-Fi Slim - nowa seria kolumn głośnikowych

ELAC Uni-Fi Slim - nowa seria kolumn głośnikowych

2016-12-09 12:42:00

ELAC, czołowy projektant kolumn głośnikowych klasy premium i elektroniki użytkowej, wprowadza na polski rynek najnowszą serię Uni-Fi Slim, którą tworzą trzy modele: podstawkowy Uni-Fi BS U5, wolnostojący Uni-Fi FS U5 oraz głośnik centralny Uni-Fi CC U5. Zaprojektowane przez Andrew Jonesa są 3-drożnymi konstrukcjami bass-reflex, których wyróżnikiem jest współosiowy układ łączący głośniki wysoko- i średniotonowy. Wysoką klasę nowych kolumn podkreśla satynowe wykończenie.

czytaj więcej
ELAC wprowadza nową serię  kolumn głośnikowych - Debut

ELAC wprowadza nową serię kolumn głośnikowych - Debut

2015-12-04 14:39:00

Portfolio ELAC-a poszerzyło się o nową serię kolumn głośnikowych - Debut. Nową gamę tworzy osiem konstrukcji, dzięki którym można zbudować dowolny system nagłośnieniowy, od stereo, przez 2.1, kończąc na zestawach kina domowego, w tym kompatybilnych z Dolby Atmos. Całą linię Debut zaprojektował Andrew Jones, światowej sławy autorytet wśród konstruktorów głośników, który podobnie jak nowa seria debiutuje w firmie ELAC.

czytaj więcej
ELAC AIR-X - przyszłość bezprzewodowych systemów dla audiofili

ELAC AIR-X - przyszłość bezprzewodowych systemów dla audiofili

2013-12-16 09:53:00

Jeden pomysł, jedno życzenie, jedno rozwiązanie: za sprawą nowego systemu AIR-X, ELAC przedstawia rodzinę urządzeń, które dzięki doskonałemu połączeniu bezprzewodowej funkcjonalności i najwyższej jakości dźwięku wyznaczają poziom odniesienia

czytaj więcej
Zestawy głośnikowe ELAC w indywidualnej kolorystyce

Zestawy głośnikowe ELAC w indywidualnej kolorystyce

2013-07-10 13:57:37

Sakhir Orange High Gloss BMW M6, Maserati Rosso Trionfale High Gloss i Kawasaki Lime Green Silk Matt - to najnowsze wersje kolorystyczne zestawów głośnikowych ELAC-a. Nabywcy kolumn m.in. z serii 400 i 500 mogą teraz wybrać dowolny kolor wykończenia z bardzo szerokiej palety barw RAL

czytaj więcej
ELAC zapowiada debiut serii 400

ELAC zapowiada debiut serii 400

2012-06-18 14:57:00

Konstruktorzy ELAC-a pracują na pełnych obrotach. Nie wybrzmiało jeszcze echo po prezentacji najnowszego modelu FS 507 VX-JET z referencyjnej serii 500, przedstawionej na wystawie High End Show w Monachium, a firma już zapowiada kolejną nowość, która z pewnością przyprawi o przyspieszone bicie serca wielu fanów wysokiej jakości dźwięku. Tym razem niemiecki producent poinformował, że niebawem wprowadzi na rynek całkowicie nową serię głośników, rozszerzającą dotychczasową ofertę. Będzie to seria 400!

czytaj więcej
Elac 240 Black Edition - dźwięk, który uzależnia

Elac 240 Black Edition - dźwięk, który uzależnia

2011-09-26 15:21:00

Elac serii 240 od samego początku reprezentują całkowicie nowe podejście w konstrukcji głośników. Ich charakterystycznym elementem jest kryształowa membrana, która nie tylko wygląda imponująco ale dostarcza tak samo fascynujący dźwięk. Na fali ogromnego sukcesu inżynierowie Elaca postanowili wydać ich specjalną edycję nazwaną Black Edition. Tak oto na tegorocznych targach IFA 2011 ujrzały one światło dzienne i przyciągnęły spojrzenia każdego fascynata doskonałego brzmienia.

czytaj więcej
Nowa seria kolumn ELAC 60.2

Nowa seria kolumn ELAC 60.2

2011-09-24 12:58:00

Nowe modele kolumn głośnikowych Elac łączą w sobie muzyczną maestrię, technologiczne zaawansowanie i łatwość tworzenia zestawień. A dodatkowo wyglądają jak małe dzieło sztuki. Poznaj serię 60.2. Doskonała 2,5 drożna kolumna wolnostojąca z bassreflex o maksymalnej mocy 120W, impedancji nominalnej 6Ω, zalecana do amplitunerów o mocy 20 - 150 W na kanał.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P