Huawei

Huawei w dziale RTV

Akcesoria Inne Projektory

Huawei w dziale GSM

Smartfony Telefony Akcesoria GSM

Huawei w dziale informacje

Wiadomości Finanse Wydarzenia Promocje

O firmie Huawei

HUAWEI dostarcza najnowsze technologie informatycznych i telekomunikacyjnych (ICT). Firma oferuje przedsiębiorstwom szerokie spektrum rozwiązań IT m.in. cloud computing, systemy ERP, data storage, czy systemy do tele- i wideokonferencji, umożliwiające bardziej efektywne prowadzenie działalności biznesowej. HUAWEI jest liczącym się na światowym rynku producentem switchy, routerów i modemów do bezprzewodowej transmisji danych, telefonów komórkowych, smartfonów oraz tabletów. Z rozwiązań HUAWEI korzysta 45 z 50 największych operatorów telekomunikacyjnych, m.in. British Telecom, Vodafone, France Telecom/Orange, Deutsche Telekom, Telefonica O2, China Telecom, China Mobile, Telecom Italia, China Unicom oraz KPN. HUAWEI obecne jest w 140 krajach, zatrudniając ponad 150 tysięcy pracowników, z czego aż 46% pracuje w 16 centrach badawczo-rozwojowych. Firma intensywnie pracuje nad rozwojem nowych technologii – 13% rocznego dochodu inwestowane jest w badania i rozwój.

W Polsce HUAWEI działa od 2004 roku, zatrudniając obecnie ponad 500 pracowników. Od 2008 roku Warszawa jest centralą firmy na region Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. HUAWEI Polska współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie sieci transmisyjnych i urządzeń dostępowych (modemy, routery), a od 2011 roku dostępne są w Polsce także telefony, smartfony i tablety HUAWEI.

 

Huawei na CeBIT: nowa generacja inteligentnych systemów wideokonferencyjnych

Huawei na CeBIT: nowa generacja inteligentnych systemów wideokonferencyjnych

2013-03-07 10:27:00

Huawei zaprezentowało podczas targów CeBIT 2013 nową generację systemów wideokonferencyjnych, m.in. pierwsze na świecie terminale z funkcją wybierania głosowego serii TE, oraz mostki MCU serii VP96 z uniwersalnym transkodowaniem 1080p60. Nowe rozwiązania oferują użytkownikom bardziej inteligentne, stabilne i elastyczne usługi wideokonferencyjne.

czytaj więcej
Huawei MediaQ M310 - informacja prasowa producenta

Huawei MediaQ M310 - informacja prasowa producenta

2013-02-28 11:36:00

Wcześniejszego newsa uzupełniamy o informację prasową i fotki, które otrzymaliśmy od Huawei Polska. MediaQ M310 to niewielka kostka o grubości 14mm, skrywająca w swoim wnętrzu wydajne podzespoły m.in. czterordzeniowy procesor ARM9. Urządzenie umożliwia bezprzewodową komunikację poprzez transmiter HDMI, a w połączeniu z ekranem telewizyjnym i kamerą zewnętrzną, oferuje wyjątkowej jakości połączenia wideo. Wbudowaną pamięć o pojemności 32GB można rozszerzyć dzięki kartom MicroSD.

czytaj więcej
Nowość na MWC 2013 - Huawei MediaQ M31

Nowość na MWC 2013 - Huawei MediaQ M31

2013-02-27 19:25:00

No i pojawił się na rynku konkurent dla Samsunga HomeSync, usłudze o której pisaliśmy dziś rano. Mowa o Huawei MediaQ M31 - multimedialnym streamerze z systeme Android Jelly Bean, którego wymiary to 65mm x 65mm x 14mm. Wszystkie urządzenia z systemem Android będą mogły udostępniać zdjęcia, filmy, gry etc. do MediaQ M310, tak długo jak będą podłączone do tej samej sieci Wi-Fi. Jeśli chodzi o jego specyfikację techniczną MediaQ M31 to urządzenie zasilane jest przez czterordzeniowy procesor, posiada 1GB pamięci RAM, 32GB wewnętrznej przestrzeni pamięci, Wi-Fi, dwa porty HDMI (wejście, wyjście), microUSB, 3-w-1 SPDIF/3.5mm/Mic mono port i dwa porty USB.

 

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P