Huawei

Huawei w dziale RTV

Akcesoria Inne Projektory

Huawei w dziale GSM

Smartfony Telefony Akcesoria GSM

Huawei w dziale informacje

Wiadomości Finanse Wydarzenia Promocje

O firmie Huawei

HUAWEI dostarcza najnowsze technologie informatycznych i telekomunikacyjnych (ICT). Firma oferuje przedsiębiorstwom szerokie spektrum rozwiązań IT m.in. cloud computing, systemy ERP, data storage, czy systemy do tele- i wideokonferencji, umożliwiające bardziej efektywne prowadzenie działalności biznesowej. HUAWEI jest liczącym się na światowym rynku producentem switchy, routerów i modemów do bezprzewodowej transmisji danych, telefonów komórkowych, smartfonów oraz tabletów. Z rozwiązań HUAWEI korzysta 45 z 50 największych operatorów telekomunikacyjnych, m.in. British Telecom, Vodafone, France Telecom/Orange, Deutsche Telekom, Telefonica O2, China Telecom, China Mobile, Telecom Italia, China Unicom oraz KPN. HUAWEI obecne jest w 140 krajach, zatrudniając ponad 150 tysięcy pracowników, z czego aż 46% pracuje w 16 centrach badawczo-rozwojowych. Firma intensywnie pracuje nad rozwojem nowych technologii – 13% rocznego dochodu inwestowane jest w badania i rozwój.

W Polsce HUAWEI działa od 2004 roku, zatrudniając obecnie ponad 500 pracowników. Od 2008 roku Warszawa jest centralą firmy na region Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. HUAWEI Polska współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie sieci transmisyjnych i urządzeń dostępowych (modemy, routery), a od 2011 roku dostępne są w Polsce także telefony, smartfony i tablety HUAWEI.

 

MWC 2015 - Huawei Talkband B2 i Talkband N1 zaprezentowane

MWC 2015 - Huawei Talkband B2 i Talkband N1 zaprezentowane

2015-03-01 16:31:00

Bezprzewodowy smartband Huawei Talkband B2 wyposażony w szereg funkcji i niezbędnych aplikacji świetnie sprawdzi się u aktywnych osób. Bateria trzyma 5 dni i zapewenia 6 godzin ciągłych rozmów. Urządzenie obsługuje system iOS i Android, smartband dostępny będzie w kolorze czarnym ,srebrnym i złotym. Drugą nowoscią są bezprzewodowe słuchawki Talkband N1 o pojemności 4GB gwarantującej do zapisania ponad tysiąca piosenek. Gadżet będzie dostępny na rynku w trzech kolorach: szarym, czerwonym i srebrnym.

czytaj więcej
MWC 2014 - Huawei TalkBand B1

MWC 2014 - Huawei TalkBand B1

2014-02-23 16:46:00

Dziś na konferencji Huawei poprzedzającej targi MWC 2014 w Barcelonie zaprezentowana została bransoletka TalkBand B1, która jest integrowanym zestawem słuchawkowym Bluetooth i "smartbandem " w jednym. Urządenie zapewnia łączność NFC i Bluetooth 4.1, posiada IP57, więc może być noszone pod prysznicem, łądowanie za pomocą USB, zapewnia 7 godzin rozmów i dwa tygodnie w trybie czuwania. Całość uzupełnia zakrzywiony, 1.4 calowy OLED, więc nie ma ekranu dotykowego, ale można zarządzań  TalkBandem B1 za pomocą aplikacji w smartfonie. Produkt reklamowany jest jako akcesorium do  tabletu MediaPad X1 o którym pisaliśmy wcześniej. Cena opaski/bransoletki to 99 USD.

czytaj więcej
Huawei na MWC 2014 - dwa nowe smartfony i opaska

Huawei na MWC 2014 - dwa nowe smartfony i opaska

2014-02-23 13:39:00

Ev@leaks zaprezentowało fotki dwóch nowych smartfonów Huawei i smartband, które swoją premierę będą miały na MWC 2014. Jedną z nowości jest Ascent G6 Huawei, który wygląda bardzo podobne do P6, w szklanej obudowie i z metalowymi bokami, na fotkach dostrzec można także 8-megapikselowy aparat z tyłu urządzenia. Drugi smartfon jest be nazwy, ale na zdjęciu zamieszczony z inteligentną opaską. Czekamy na targi w Barcelonie, wkrotce oficjalne informacje producenta.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P