LevelOne

LevelOne w dziale RTV

Inne
Rejestrator IP z wbudowanym złączem HDMI

Rejestrator IP z wbudowanym złączem HDMI

2012-11-27 13:42:00

LevelOne wprowadził na polski rynek rejestrator IP z wbudowanym złączem HDMI przeznaczony do monitoringu domów, małych sklepów, magazynów czy biur. Czterokanałowy rejestrator kamer IP NVR-0104-V2 wyposażony jest w gniazdo wyjściowe HDMI oraz RCA, co umożliwia podłączenie go do telewizora, monitora i podgląd w czasie rzeczywistym bez korzystania z komputera. Pilot zdalnego sterowania umożliwia poruszanie się po jego interfejsie i zwiększa swobodę oraz komfort użytkowania. Rejestrator posiada możliwość podłączenia myszki do portu USB, dzięki czemu nawigacja przy wykorzystaniu telewizora staje się jeszcze prostsza.

czytaj więcej
LevelOne: Monitoring przez smartfona

LevelOne: Monitoring przez smartfona

2011-09-30 13:59:00

LevelOne - niemiecki producent kamer IP i rozwiązań sieciowych wprowadził na rynek polski rejestrator video przeznaczony do monitoringu. Od teraz podczas swojej nieobecności możesz monitorować swój dom, sklep czy firmę nawet za pomocą smartfona. Dodatkowo miejsca instalacji kamer możesz śledzić na mapie Google.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P