LevelOne

LevelOne w dziale RTV

Inne
Dzienno-nocna bezprzewodowa kamera sieciowa p/t 5 MPx

Dzienno-nocna bezprzewodowa kamera sieciowa p/t 5 MPx

2013-12-23 13:16:00

Kamera LevelOne WCS-6050 została wyposażona w przetwornik CMOS 5 Mpx, który umożliwia rejestrację obrazu w rozdzielczości do 2560x1920, co pozwala nam na dokładne rozpoznanie znajdujących się na obrazie osób i przedmiotów. Dzięki komunikacji bezprzewodowej WiFi (standard 802.11b/g/n300) użytkownik bez problemu zainstaluje kamerę nawet w najtrudniej dostępnych miejscach bez niepotrzebnych kabli. 

czytaj więcej
Bezprzewodowy router LevelOne

Bezprzewodowy router LevelOne

2013-02-13 13:38:00

Bezprzewodowy router LevelOne WBR-6012 wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Szybkość transferu w sieci WLAN sięga 300 Mb/s w standardzie 802.11n i umożliwia szybką i pewną wymianę plików np. podczas prowadzenia rozgrywek w sieci lub strumieniowania wideo do TV czy odtwarzacza multimedialnego. Ogromny zasięg oraz wydajność, sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dopasowane do potrzeb domowych użytkowników i małych biur. Urządzenie jest kompatybilne wstecz, z technologiami 802.11 b i g, dzięki czemu umożliwia podłączenie również starych urządzeń WiFi.

czytaj więcej
Rejestrator IP z wbudowanym złączem HDMI

Rejestrator IP z wbudowanym złączem HDMI

2012-11-27 13:42:00

LevelOne wprowadził na polski rynek rejestrator IP z wbudowanym złączem HDMI przeznaczony do monitoringu domów, małych sklepów, magazynów czy biur. Czterokanałowy rejestrator kamer IP NVR-0104-V2 wyposażony jest w gniazdo wyjściowe HDMI oraz RCA, co umożliwia podłączenie go do telewizora, monitora i podgląd w czasie rzeczywistym bez korzystania z komputera. Pilot zdalnego sterowania umożliwia poruszanie się po jego interfejsie i zwiększa swobodę oraz komfort użytkowania. Rejestrator posiada możliwość podłączenia myszki do portu USB, dzięki czemu nawigacja przy wykorzystaniu telewizora staje się jeszcze prostsza.

czytaj więcej
LevelOne: pamięć w chmurze

LevelOne: pamięć w chmurze

2012-10-26 12:39:00

LevelOne, niemiecki dostawca rozwiązań sieciowych wprowadził na polski rynek nową wersję pamięci zewnętrznej NAS. To niewielkie urządzenie umożliwia alokacje danych w chmurze, dostępnych dla wszystkich użytkowników sieci.

czytaj więcej
LevelOne: Monitoring przez smartfona

LevelOne: Monitoring przez smartfona

2011-09-30 13:59:00

LevelOne - niemiecki producent kamer IP i rozwiązań sieciowych wprowadził na rynek polski rejestrator video przeznaczony do monitoringu. Od teraz podczas swojej nieobecności możesz monitorować swój dom, sklep czy firmę nawet za pomocą smartfona. Dodatkowo miejsca instalacji kamer możesz śledzić na mapie Google.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P