AEG

AEG w dziale komputery

Drukarki / Skanery

AEG w dziale GSM

Telefony

AEG w dziale informacje

Wydarzenia Wiadomości Nagrody Promocje
Porady AEG: płyty indukcyjne MaxiSense

Porady AEG: płyty indukcyjne MaxiSense

2011-10-03 15:27:00

Gotując na tradycyjnej płycie grzejnej, trzeba używać garnków w rozmiarze dostosowanym pól grzejnych. Dlatego AEG zaprojektowało płytę grzejną MaxiSense. MaxiSense uwalnia użytkownika z niewoli standardowych pól grzejnych czy palników, umożliwiając wykorzystywanie powierzchni gotowania w sposób, w jaki wymagają tego przygotowywane potrawy. Jeśli chcemy postawić garnek do pieczenia ryb na dwóch polach grzejnych albo podgrzać niewielki rondel na jednym polu, MaxiSense pozwala korzystać z powierzchni według potrzeb.

czytaj więcej
Zmywarki AEG świętują 50 urodziny

Zmywarki AEG świętują 50 urodziny

2011-09-30 08:25:00

Wiele się zmieniło od czasu, gdy w 1961 roku firma AEG wprowadziła na rynek swoją pierwszą zmywarkę do użytku domowego. Standardowa wielkość załadunku z lat 60-tych już dawno odeszła do przeszłości. Obecnie talerze są większe i mają rozmaite kształty. Postęp cywilizacyjny spowodował także wzrost tempa życia, dlatego ludzie zaczęli dbać o każdą cenną chwilę. Dziś załadunek zmywarki musi być szybki i łatwy, jej wnętrze pojemne, a rezultaty zmywania perfekcyjne. Konsument chce zapomnieć o wstępnym płukaniu i konieczności porządnego układania naczyń w zmywarce.

czytaj więcej
Płyta indukcyjna AEG HK884400FG

Płyta indukcyjna AEG HK884400FG

2011-08-11 12:54:00

Płyta indukcyjna AEG HK884400FG z linii Neue Kollektion, to pierwsza w Europie płyta grzejna z kolorowym wyświetlaczem MaxiSight, który podaje czytelne informacje między innymi o mocy poszczególnych pól grzejnych, zapewniając pełną kontrolę nad procesem gotowania. A to z kolei ułatwia przygotowywanie nawet skomplikowanych potraw, gwarantując doskonałe rezultaty kulinarne.

czytaj więcej
Electrolux: zatrzymać sezon na owoce

Electrolux: zatrzymać sezon na owoce

2011-07-16 10:23:00

Lato i wczesna jesień to sezon na świeże owoce i warzywa. Przywiezione prosto z pól, sadów i ogrodów pozwalają komponować potrawy zachwycające smakiem i bogactwem kolorów. Później, gdy nadchodzi jesień i zima, po wielu owocach pozostaje tylko wspomnienie… A gdyby tak można było zatrzymać owocowy sezon na dłużej?

czytaj więcej
AEG ProClean perfekcja zmywania

AEG ProClean perfekcja zmywania

2011-04-28 12:58:00

Współczesne kuchnie coraz częściej pełnią funkcję socjalną, są miejscem spotkań, rozmów, alternatywą na wspólne spędzanie wolnego czasu. Użytkownicy oczekują zatem, że wszystkie urządzenia w kuchni będą pracowały cicho, cieszyły oko i komponowały się z wystrojem wnętrza. Nowa zmywarka AEG ProClean łączy w sobie te cechy, a ponadto zapewnia jeszcze lepszą jakość zmywania, wykorzystując udoskonaloną technologię. Zwiększono także jej pojemność przy zachowaniu standardowych wymiarów. Dzięki temu AEG ProClean perfekcyjnie dopasuje się do potrzeb nawet najbardziej wymagających konsumentów.

czytaj więcej
Premiera AEG Neue Kollektion

Premiera AEG Neue Kollektion

2011-02-22 09:56:00

Urządzenia marki AEG wyróżnia perfekcja wykonania i zaawansowana technologia. Najwyższej jakości materiały, eleganckie i nowoczesne wzornictwo oraz szereg innowacyjnych funkcji sprawiają, że korzystanie z nich dostarcza satysfakcji nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. 9 lutego 2011 w Monachium partnerom handlowym i dziennikarzom zaprezentowano urządzenia AEG Neue Kollektion.

czytaj więcej
< 1 2 3 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P