Faber

Faber w dziale AGD

Okapy kuchenne
Okap multimedialny Imago+ marki Faber

Okap multimedialny Imago+ marki Faber

2012-08-13 10:25:00

Faber prezentuje okap multimedialny z 19’’ telewizorem LCD, zbiorem przepisów, portem USB, video-rozmową telefoniczną, monitoringiem i podłączeniem do internetu. To wyjątkowe urządzenie, które nie tylko dba o świeże powietrze w kuchni, lecz wyposażone we wbudowany ekran.

czytaj więcej
Nowe okapy serii F-ligh marki Faber

Nowe okapy serii F-ligh marki Faber

2012-08-10 14:20:00

Dzięki technologii "Up & Down'' opracowanej przez firmę Faber, okap delikatnie opuszcza się w dół, w kierunku płyty tylko wtedy, gdy jest włączony, co automatycznie zwiększa jego skuteczność. Gdy praca wentylatora nie jest już potrzebna, za pomocą prostego ruchu, porusza się z powrotem do sufitu, uwalniając przestrzeń nad płytą. Jest to rozwiązanie, które pozwala osiągać lepsze wyniki w zakresie pochłaniania oparów kuchennych i zapachów. Nowe modele F-light mogą być instalowane w trybie wyciągu lub pochłaniacza, w zależności od modelu. Aby zachować linię estetyczną Arkea został wyposażony w filtry węglowe i występuje tylko w wersji pochłaniacz.

czytaj więcej
Faber: nowy ultra-płaski okap do zabudowy sufitowej Heaven

Faber: nowy ultra-płaski okap do zabudowy sufitowej Heaven

2011-10-03 18:35:00

FABER prezentuje nowy ultra-płaski okap do zabudowy sufitowej HEAVEN! Minimalistyczne wzornictwo, duża moc i niska głośność - to cechy nowego okapu HEAVEN marki FABER, który do każdej kuchni wnosi maksimum stylu i wydajności. „Mniej znaczy więcej” - podążając za tą filozofią firma Faber zaprojektowała ultrapłaski okap do zabudowy sufitowej o nazwie HEAVEN. Umieszczony w suficie staje jego integralną częścią, idealnie komponując się z wystrojem nowoczesnej kuchni. Jednak prostota i minimalizm dotyczą wyłącznie wzornictwa okapu HEAVEN.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P