Zalman

Zalman w dziale RTV

Kolumny / Głośniki

Zalman w dziale GSM

Akcesoria GSM

Zalman w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Zalman

Firma ZALMAN Tech istnieje od 1999 roku i jako pierwsza wdrożyła do branży komputerowej pojęcie „bezgłośnego przetwarzania”. W świecie wypełnionym przez nieustanny szum komputerów, ciche i jednocześnie wydajne systemy chłodzenia były bardzo poszukiwane i przyczyniły się do szybkiego wzrostu firmy ZALMAN. Obecnie ZALMAN jest dostawcą na rynku systemów chłodzących. Dywersyfikacja portfolio i tworzenie produktów służących do wyświetlania obrazu 2D/3D, systemów chłodzenia wyposażonych w rurki cieplne, chłodzenie laptopów, głośniki, słuchawki i kontrolery gier FPS GUN wpisują się w motto firmy ZALMAN – „Cool Innovations”.

Zalman: kompaktowy mikrofon do gier i rozmów

Zalman: kompaktowy mikrofon do gier i rozmów

2016-12-15 14:36:00

Chęć posiadania słuchawek z mikrofonem niemal zawsze wiążę się z koniecznością zakupu droższego modelu. Istnieje jednak tańsza alternatywa w postaci dokupienia samego mikrofonu. Rozwiązanie to proponuje chociażby Zalman, oferując urządzenieZM-MIC1. 

czytaj więcej
ZM-HPS300 - uniwersalny zestaw słuchawkowy od  ZALMANA

ZM-HPS300 - uniwersalny zestaw słuchawkowy od ZALMANA

2014-12-22 13:51:00

Firma ZALMAN zaprezentowała nowy zestaw słuchawkowy ZM-HPS300 stworzony z myślą o szerokiej grupie użytkowników komputera - graczach, melomanach czy osobach często rozmawiających przez Internet. Słuchawki z mikrofonem zapewniają bardzo dobrą jakość dźwięku, pozwalając komfortowo słuchać muzyki czy prowadzić rozmowy za pomocą komunikatorów głosowych.

czytaj więcej
Słuchawki Bluetooth ZALMAN ZM-HPS10BT

Słuchawki Bluetooth ZALMAN ZM-HPS10BT

2013-06-19 14:32:00

ZALMAN zaprezentował eleganckie i solidnie wykonane bezprzewodowe słuchawki Bluetooth - ZM-HPS10BT - przeznaczone zwłaszcza dla użytkowników urządzeń mobilnych takich jak smartfony, tablety czy laptopy, którzy cenią sobie wygodny sprzęt audio w dobrym stylu. Ważące zaledwie 120 g słuchawki ZALMAN ZM-HPS10BT mają wbudowany mikrofon tuż przy lewej słuchawce, dzięki czemu doskonale spełnią swoją rolę nie tylko podczas grania, słuchania muzyki czy oglądania filmów, ale też sprawdzą się przy prowadzeniu wideokonferencji czy rozmów na Skype.

czytaj więcej
Zalman ZM-HPS100 i ZM-HPS200 - słuchawki z mikrofonem

Zalman ZM-HPS100 i ZM-HPS200 - słuchawki z mikrofonem

2013-03-13 15:52:00

ZALMAN zaprezentował dwa zupełnie nowe w swojej ofercie produkty skierowane do szerokiego grona odbiorców - zestawy słuchawkowe z mikrofonem. Oba modele - ZM-HPS100 i ZM-HPS200 - wyposażono w duże, 40 mm przetworniki, co zapewnia dobre przetwarzanie niskiego zakresu częstotliwości. Słuchawki ZALMANA sprawdzą się nie tylko w grach, ale też w rozmowach na Skype, komunikacji wideo, nauce czy po prostu przy odtwarzaniu muzyki. ZALMAN ZM-HPS100 to słuchawki otwarte (materiał izolacyjny opiera sie na małżowinie), a ZM-HPS200 to słuchawki zamknięte (materiał izolacyjny otacza małżowinę). W obu przypadkach wygodne nauszniki zapewniają dobrą izolacje od dźwięków otoczenia. Długość pałąka można regulować za pomocą prostego i wytrzymałego mechanizmu.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P