Trend Micro

Trend Micro w dziale komputery

Bezpieczeństwo IT Internet

Trend Micro w dziale FOTO

Ramki cyfrowe

Trend Micro w dziale GSM

Aplikacje

Trend Micro w dziale informacje

Wiadomości
TRENDnet prezentuje bezprzewodowy router VDSL2/ADSL2+ - TEW-816DRM

TRENDnet prezentuje bezprzewodowy router VDSL2/ADSL2+ - TEW-816DRM

2015-08-24 12:50:00

TEW-816DRM to połączenie wysokiej wydajności modemu oraz mocnego routera działającego w standardzie AC750. Wbudowany modem wspiera technologie DSL2+ i VDSL2. Bezprzewodowy standard AC750 generuje sieć o przepustowości 433 Mb/s w standardzie AC i sieć o przepustowości 300 Mb/s. Skorzystaj z dwóch portów USB i 4 portów Ethernet do udostępniania urządzeń w sieci i podłączenia nowych sprzętów bezprzewodowych.

czytaj więcej
Trend Micro

Rozwiązanie Trend Micro Deep Security jest już dostępne w serwisie AWS Marketplace

2014-11-19 09:48:56

W odpowiedzi na ciągły wzrost tempa migracji do środowiska chmury, Trend Micro Incorporated globalny lider w dziedzinie oprogramowania i rozwiązań bezpieczeństwa, poinformował dziś o udostępnieniu rozwiązania dla chmury i centrów danych - Trend Micro™ Deep Security™ for Amazon Web Services (AWS) - w serwisie AWS Marketplace internetowym sklepie z oprogramowaniem i usługami dla platformy AWS.

czytaj więcej
Trend Micro oferuje bezpłatną ochronę przed exploitami Shellshock znanymi również Bash Bug

Trend Micro oferuje bezpłatną ochronę przed exploitami Shellshock znanymi również Bash Bug

2014-09-30 10:18:00

W obliczu rosnącego zagrożenia ze strony exploitów Shellshock zwanych również Bash Bug, Trend Micro Incorporated, globalny lider w dziedzinie oprogramowania bezpieczeństwa, podejmuje aktywne działania zmierzające do ograniczenia szkód, oferując bezpłatne narzędzia do skanowania i ochrony serwerów i użytkowników sieci pracujących na platformach Mac OSX i Linux. Ocenia się, że błąd w programie Bash może mieć negatywny wpływ na pracę pół miliarda serwerów i innych urządzeń połączonych z internetem w tym telefonów komórkowych, routerów i sprzętu medycznego.

czytaj więcej
Trend Micro

Trend Micro Mobile Security z innowacyjną funkcją blokowania mobilnego oprogramowania malware

2014-09-19 11:13:29

Trend Micro Incorporated (TYO: 4704; TSE: 4704), globalny producent oprogramowania bezpieczeństwa, poinformował dziś o rozpoczęciu sprzedaży najnowszej edycji mobilnego zabezpieczenia Trend Micro™ Mobile Security dla systemów Android i iOS. Trend Micro Mobile Security jest pierwszą aplikacją mobilną dla Androida, blokującą malware przed jego zainstalowaniem, chroniąc tym samym urządzenie przed potencjalnie szkodliwymi programami. Rozwiązanie Mobile Security for Android posiada też nowe funkcje, które pomagają wydłużyć czas pracy baterii, aby użytkownicy mogli czerpać więcej radości, korzystając ze swoich przenośnych urządzeń.

czytaj więcej
Ataki pishingowe zmorą użytkowników bankowości elektronicznej

Ataki pishingowe zmorą użytkowników bankowości elektronicznej

2014-08-04 10:04:00

Ataki pishingowe zmorą użytkowników bankowości elektronicznej. Operacja Emmental ma pomóc w odparciu ich ataku.W 2013 r. zidentyfikowano prawie milion złośliwych programów atakujących użytkowników systemów bankowych odpierając tym samym większość ataków. Niestety cyberprzestępcy przygotowali już swoją odpowiedź na te kroki i rozpracowali zabezpieczenie procesu logowania się użytkowników przy pomocy dwuetapowej weryfikacji z wykorzystaniem „żetonów sesji”. Walka o bezpieczeństwo w sieci przypomina, więc pojedynek szachowy między napastnikami, a obrońcami, gdzie po każdym ruchu następuje kontra.

czytaj więcej
Ataki pishingowe wciąż na fali - ofiarami klienci banków

Ataki pishingowe wciąż na fali - ofiarami klienci banków

2014-07-22 13:21:00

Ataki pishingowe stają się coraz bardziej popularną formą aktywności cyberprzestępców. Podszywanie się pod poważne instytucje czy kradzież haseł to znane praktyki zwłaszcza w obszarze mobilności bankowej. Ostatnim głośnym przypadkiem był atak na klientów jednego z największych polskich banków. Warto wiedzieć, czym są nowe rodzaje ataków i jak się przed nimi chronić.

czytaj więcej
Trend Micro

Trend Micro oferuje zaawansowane zabezpieczenia dla VMware vCloud Hybrid Service

2014-07-10 10:39:00

W odpowiedzi na trend powszechnego wdrażania środowiska chmury przez przedsiębiorstwa firma Trend Micro Incorporated (TYO: 4704; TSE: 4704), która kontynuuje wieloletnią współpracę z VMware, zaprezentowała dziś nowe rozwiązanie dla VMware vCloud Hybrid Service, pozwalające klientom na płynne przeprowadzenie migracji środowiska lokalnego lub prywatnego środowiska chmury do chmury publicznej.

czytaj więcej
Raport Trend Micro o stanie bezpieczeństwa w pierwszym kwartale 2014 r.

Raport Trend Micro o stanie bezpieczeństwa w pierwszym kwartale 2014 r.

2014-05-30 07:42:00

Według danych zebranych w opracowanym przez Trend Micro (TYO: 4704; TSE: 4704) raporcie o stanie bezpieczeństwa w pierwszym kwartale 2014 r., zatytułowanym “Cybercrime Hits the Unexpected”, cyberprzestępcy nieustannie odkrywają nowe sposoby pozwalające im skutecznie dokonywać kradzieży i atakować nowe cele. Chciwość motywuje przestępców do zmiany dotychczasowej strategii i wzięcia na celownik zaskakujących celów takich jak terminale w punktach sprzedaży (PoS - Point-of-Sale) oraz wykorzystywać kryzysy związane z katastrofami. Cele te są zazwyczaj dobrze chronione, lecz znajdują się teraz w centrum uwagi pewnych siebie cyberprzestępców z całego świata.

czytaj więcej
Trend Micro

Trend Micro wprowadza na rynek Worry-Free 9.0

2014-05-26 22:27:46

Trend Micro udostępnił aktualizacje pakietu Trend Micro™ Worry- Free™ Business Security - wersja 9.0. Pozwoli ona małym przedsiębiorstwom na korzystanie z wysokiej klasy narzędzi przeciwdziałających zagrożeniom atakującym stacjonarne i mobilne urządzenia końcowe. Jest to jedyne, powszechnie dostępne na rynku rozwiązanie dla małych firm zapewniające użytkownikom wszechstronną ochronę wraz ze zintegrowanymi zabezpieczeniami urządzeń mobilnych i możliwością zarządzania z poziomu chmury.

czytaj więcej
Trend Micro

Zakończyło się wsparcie dla systemu Windows XP. Na jakie zagrożenia powinni przygotować się użytkownicy?

2014-04-11 12:57:00

8 kwietnia 2014 r. Microsoft zaprzestał aktualizacji zabezpieczeń dla wydanego w 2001 roku systemu Windows XP, co oznacza, że może stać się on bardzo atrakcyjnym celem ataków złośliwego oprogramowania. Cyberprzestępcy mogą wykorzystać ten fakt jako wyjątkową okazję do infiltracji przedsiębiorstw i osób prywatnych, korzystających z tego systemu operacyjnego, którzy nie zdążą zabezpieczyć się na czas.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P