GeiL

GeiL w dziale informacje

Wiadomości
Kości pamięci GeiL DDR3 z serii Green

Kości pamięci GeiL DDR3 z serii Green

2012-11-13 12:04:00

Wydajność notebooka można poprawić na wiele sposobów, jeden z najprostszych to zwiększenie ilość pamięci. Stosując moduły GeiL z serii Green można dodatkowo wydłużyć czas pracy baterii. Pamięci DDR3 Green Series powstały w tym samym duchu co ich poprzedniczki DDR2. Są to pierwsze na rynku DDR3 o obniżonym napięciu pracy - od 10 aż do 20% niżej niż w standardzie JEDEC. Do upgrade’ów notebooków dedykowane są jedno i dwukanałowe moduły SO-DIMM.

czytaj więcej
Dragon RAM od GeiL'a

Dragon RAM od GeiL'a

2012-10-15 10:43:00

Firma GeiL wprowadziła właśnie na polski rynek 8 gigowe DDR3 DragonRAM będące rozszerzeniem linii Black Dragon. Wyróżnikiem smoczych modułów jest niewątpliwie ich design. Na każdym z nich umieszczono wizerunek smoka z kontrolkami LED, imitującymi oczy bestii. Tradycyjnie, w celu uzyskania niezawodności sprzętu, zastosowano w procesie produkcyjnym Die-hard Burn-it Technology.

czytaj więcej
EVO Leggera  - lekkie pamięci GeiLa

EVO Leggera - lekkie pamięci GeiLa

2012-08-10 10:50:00

Firma GeiL wypuściła na rynek 4. generacji pamięci gamingowe DDR3 - EVO Leggera, osiągające prędkości do 2800MHz. Obniżonej wysokości radiator pozwala na stosowanie ich w komputerach z ograniczonym miejscem na moduły pamięci. Są kompatybilne ze wszystkimi płytami głównymi, włącznie z najnowszą platformą Intel Z77. Najnowsze radiatory zaprojektowano zgodnie z technologią MTCD - Technologia Maximum Thermal Conduction & Dissipation, która ma na celu zmniejszenie temperatury pracy pamięci. W całej serii zastosowano technologię Die hard Burn‐in Technology.

czytaj więcej
GeiL - nowe pamięci z serii EVO DDR3 Hardcore Gaming Memory (EVO VELOCE)

GeiL - nowe pamięci z serii EVO DDR3 Hardcore Gaming Memory (EVO VELOCE)

2012-07-05 16:43:00

GeiL wprowadza na rynek nowe pamięci z serii EVO DDR3 Hardcore Gaming Memory o nazwie EVO VELOCE. Kości osiągają częstotliwość taktowania na poziomie 2900MHz. Do sprzedaży trafi klasyczna wersja Hot-rod Red oraz limitowana Frost White.

czytaj więcej
Geil - seria pamięci DDR

Geil - seria pamięci DDR

2012-04-25 17:41:00

Firma Geil wprowadziła na rynek serię pamięci DDR dla wszystkich miłośników gamingu i oryginalnego wzornictwa. Nowe pamięci - DDR3 Dragon RAM, oparto na sprawdzonej linii Black Dragon. „Zahartowano” je w smoczym ogniu czyli technologii Die-hard Burn-it (DBT), która jest serią rygorystycznych testów mających na celu przedwczesną eliminację wadliwych układów.

czytaj więcej
GeiL: Pamięć na święta

GeiL: Pamięć na święta

2011-12-20 08:18:00

Takiego prezentu nie powstydziłby się, żaden fan komputerów, podkręcania czy gier komputerowych. Jednak czym sugerować się przy wyborze odpowiednich modułów pamięci, aby nasz obdarowany był zadowolony? Do wyboru jest wiele modeli, jednak w zależności od ich przeznaczenia należy zwrócić uwagę m.in. na ilość pamięci oraz taktowanie. Poniżej przedstawiamy charakterystykę trzech modeli kości DDR3 firmy GeIL.

czytaj więcej
16GB w dwóch kościach od GeILa

16GB w dwóch kościach od GeILa

2011-11-22 09:25:00

GeIL wprowadza do polskich sklepów najnowsze moduły pamięci DDR3, serii Enhance Evo Corsa. Zestaw składa się z dwóch kości po 8GB o taktowaniu 1333MHz.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P