Sebo

Sebo w dziale AGD

Odkurzacze

Sebo w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia
Sebo - pionowy odurzacz Dart

Sebo - pionowy odurzacz Dart

2012-06-18 12:39:00

Odkurzacze Dart zostały stworzone jako alternatywa dla dotychczasowych metod sprzątania wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie najwyższego stopnia higieny. Wyposażone w specjalny, 3-stopniowy układ filtracji Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration, znakomicie oczyszczają powietrze w sposób, który nie jest osiągalny dla tradycyjnych odkurzaczy z filtrem HEPA czy wodnych. W wyniku doskonałej, 3-stopniowej filtracji, nawet najdrobniejsze cząstki pyłów są zatrzymywane wewnątrz urządzenia i nie wydostają się na zewnątrz.

czytaj więcej
SEBO Automatic X4 - odkurzacz dla profesjonalistów w wersji domowej

SEBO Automatic X4 - odkurzacz dla profesjonalistów w wersji domowej

2012-05-16 14:57:00

Gama 4 urządzeń SEBO Automatic X4 to nowość prosto od niemieckiego producenta światowej sławy odkurzaczy. Urządzenie, którego używa ponad 80% profesjonalnych firm sprzątających w Niemczech, nareszcie jest dostępne w Polsce. Odkurzacz, którym sprzątane są m.in. Biały Dom, Bundestag, Pałac Buckingham czy Pałac Cesarski w Tokio, już teraz można kupić w wersji do użytku domowego.

czytaj więcej
Sebo radzi - Jak czytać gwarancję sprzętu AGD?

Sebo radzi - Jak czytać gwarancję sprzętu AGD?

2012-04-27 16:07:00

Małe i duże sprzęty AGD - korzystamy z nich na co dzień i mamy w domu co najmniej kilka. Niezależnie od tego, czy kupujemy nową chłodziarko-zamrażarkę, wymieniamy pralkę, czy sprawiamy sobie nowy odkurzacz, zawsze warto zwrócić uwagę na podstawowe informacje zawarte w gwarancji urządzenia. Jak się okazuje jest w nich wiele punktów z „gwiazdką”, które zwalniają producenta od odpowiedzialności za naprawę.

czytaj więcej
Felix Crystal - Swarovski limited, olśniewający odkurzacz od SEBO

Felix Crystal - Swarovski limited, olśniewający odkurzacz od SEBO

2012-04-20 20:25:00

Felix,  zaawansowany technologicznie odkurzacz marki SEBO, pojawia się w nowej, olśniewającej odsłonie. Mieniący się tysiącem kryształów Swarovskiego, czarny Felix Crystal, doda blasku każdemu wnętrzu i jego właścicielce.

czytaj więcej
Elektroszczotka ET-1 SEBO - specjalista ds. wykładzin i dywanów

Elektroszczotka ET-1 SEBO - specjalista ds. wykładzin i dywanów

2012-04-16 12:51:00

Innowacyjna elektroszczotka ET-1 to profesjonalna pomoc domowa prosto od SEBO. Dysza, ze względu na szereg funkcjonalnych rozwiązań, z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom efektywnego sprzątania oraz alergikom.

czytaj więcej
Odkurzacz Sebo Airbelt K Onyx

Odkurzacz Sebo Airbelt K Onyx

2012-04-03 11:10:00

Z zewnątrz tradycyjny czarny odkurzacz domowy. W środku - najnowocześniejsza technologia z zakresu sprzątania oraz filtracji powietrza. Niezależnie od tego, czy chcemy odkurzyć dywany w salonie, odświeżyć tapicerkę kanapy, czy po prostu ściągnąć pajęczynę z najdalszego zakątka kuchni, zwrotny i wielofunkcyjny Airbelt K1 z pewnością nam w tym pomoże. Niewielka waga, teleskopowa rura oraz 7-metrowej długości przewód (dzięki czemu odkurzacz ma 10,5 m zasięgu działania) to tylko niektóre z jego zalet.

czytaj więcej
Sebo - upierz dywan na sucho

Sebo - upierz dywan na sucho

2012-03-26 16:12:00

Pranie na sucho to nowość w polskich domach. Przyzwyczajeni do klasycznego zestawu szczotka+woda często nie chcemy przekonać się do nowych rozwiązań. A warto, ponieważ pranie dywanów i wykładzin na sucho jest nie tylko łatwiejsze i przyjemniejsze, ale przede wszystkim zdrowsze i zdecydowanie bardziej przyjazne osobom z problemami astmatycznymi oraz alergią.

czytaj więcej
SEBO - odkurzacze dla alergików

SEBO - odkurzacze dla alergików

2012-03-08 09:34:00

Roztocza, sierść zwierząt czy pyłki roślin powszechnie występujące w naszych domach to jedne z najczęstszych czynników wywołujących alergie oraz zwiększających problemy astmatyczne. Właśnie z myślą o wszystkich cierpiących na tego typu dolegliwości, niemiecka marka SEBO wyposażyła swoje odkurzacze w system filtracji klasy S, rekomendowany przez British Allergy Foundation.

czytaj więcej
Odkurzacz SEBO Felix

Odkurzacz SEBO Felix

2012-03-01 14:04:00

SEBO Felix wyposażono w 3-stopniowy układ filtracji Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration, to rozwiązanie dla alergików i osób cierpiących na problemy astmatyczne. Filtry SEBO znakomicie oczyszczają powietrze w sposób, który nie jest osiągalny dla tradycyjnych odkurzaczy z filtrem HEPA czy wodnych. Co najważniejsze urządzenie nie posiada powszechnego dla wszystkich odkurzaczy silnego wyrzutu powietrza. Wciągane powietrze rozchodzi się całą powierzchnią obudowy na zasadzie wyrównywania ciśnień. Szczelny system redukuje do minimum hałas podczas działania silnika. Dzięki zastosowaniu w odkurzaczu patentu wykorzystującego filtry elektretowe spełniające europejskie normy H13 do H17 (wg PN-EN779).

czytaj więcej
Sebo Polska: nowy gracz na rynku

Sebo Polska: nowy gracz na rynku

2011-11-23 11:56:00

SEBO ma swoje oddziały w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, RPA, Japonii, Francji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Rosji, Rumunii itd. We wrześniu tego roku Firma Sebo Stein & Co. otworzyła swój oddział w Polsce i zarejestrowana jest jako Sebo Polska Sp. z o.o. Produkty konsumenckie marki na rynek polski są objęte standardową gwarancją 5 lat, z możliwością przedłużenia nawet do 10 lat, objęte są również usługą serwisową „door to door”.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P