Xerox

Xerox w dziale komputery

Drukarki / Skanery Aplikacje Internet

O firmie Xerox

Xerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu, jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 160 krajach.

Mobilne drukowanie z aplikacją Xerox Android Print Service

Mobilne drukowanie z aplikacją Xerox Android Print Service

2016-06-24 12:49:00

Dynamicznie rozwijający się rynek usług mobilnych sprawia, że dzisiejsi pracownicy coraz częściej wykonują swoje obowiązki poza biurem. Firma Xerox upraszczając wykonywanie zadań w stale zmieniającej się, mobilnej przestrzeni pracy oferuje aplikację Xerox Print Service dla systemu Android. Dzięki niej drukowanie z każdego miejsca staje się jeszcze prostsze i efektywniejsze. 

czytaj więcej
Xerox Mobile Print Cloud 2.0 zapewnia prosty i wygodny druk z dowolnego miejsca

Xerox Mobile Print Cloud 2.0 zapewnia prosty i wygodny druk z dowolnego miejsca

2014-06-11 10:22:00

„Xerox Mobile Print Cloud 2.0 pozwala pracownikom mobilnym drukować dokumenty z dowolnego urządzenia, jeżeli tylko posiadają dostęp do poczty mailowej. Wystarczy, że wybiorą dostępną drukarkę oraz odpowiednie opcje druku, a następnie przygotują dokument do drukowania na wybranym urządzeniu. Ponadto, prace druku mogą zostać wykonane niezależnie od tego, czy pracownik fizycznie znajduje się w obrębie firmowej sieci, czy też poza nią” - mówi Leszek Bareja, Product Manager, Xerox Polska.

czytaj więcej
Xerox

XMPie na targach Drupa 2012

2012-04-24 12:48:00

Na tegorocznych targach drupa 2012 w Dusseldorfie, XMPie - firma należąca do Xerox Corp. - zaprezentuje swoje najnowsze oprogramowanie, które umożliwia usługodawcom i specjalistom ds. zarządzania marką skuteczne dotarcie do klientów, przy użyciu narzędzi z obszaru personalizowanej komunikacji wielokanałowej.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P