Razer

Razer w dziale GSM

Akcesoria GSM Smartfony

Razer w dziale informacje

Wiadomości Wydarzenia
Razer prezentuje nową turniejową wersję kontrolera Wolverine do konsoli Xbox

Razer prezentuje nową turniejową wersję kontrolera Wolverine do konsoli Xbox

2017-11-17 10:22:00

Nowy kontroler zachował ergonomiczny wygląd oraz inne cechy, za które chwalono pierwszą wersję Razer Wolverine. Wypróbowany i uznany przez najlepszych esportowców na świecie, Razer Wolverine Tournament Edition zapewni wysoką wydajność działania i najwyższy poziom komfortu użytkowania.

czytaj więcej
Razer prezentuje nowy e-sportowy pad do PS4 - Raiju

Razer prezentuje nowy e-sportowy pad do PS4 - Raiju

2016-12-09 13:35:00

Razer Raiju, zaprojektowany dla profesjonalnych graczy biorących udział w coraz bardziej popularnych turniejach e-sportowych na PS4, oferuje rozbudowane możliwości personalizacji działania kontrolera oraz ergonomię zapewniającą e-sportowcom optymalną kontrolę i komfort gry.

czytaj więcej
Nowy OSVR HDK V1.4 z lepszym wyświetlaczem już dostępny

Nowy OSVR HDK V1.4 z lepszym wyświetlaczem już dostępny

2016-03-16 09:13:42

Twórcy platformy otwartego oprogramowania i sprzętu rzeczywistości wirtualnej - Open Source Virtual Reality (OSVR), poinformowali, że rozpoczęto dystrybucję najnowszej wersji OSVR HDK, który od teraz natywnie wspiera technologię firmy Crytek i jej silnik graficzny CryENGINE. Dzięki temu wszystkie kompatybilne z OSVR hełmy wirtualnej rzeczywistości (oraz OSVR HDK) pozwolą na obsługę gier i aplikacji powstałych w oparciu o silnik CryENGINE.

czytaj więcej
CES 2013 - tablet do gier Razer Edge zaprezentowany

CES 2013 - tablet do gier Razer Edge zaprezentowany

2013-01-08 23:02:00

Razer w końcu zaprezentował swój długo oczekiwany tablet do gier. A miało to miejsce podczas CES 2013, czyli rok od zapowiedzenia koncepcji urządzenia o roboczej nazwie Fiona na zeszłorocznej konferencji CES 2012. Oficjalna nazwa tabletu, PC i konsoli w jednym to Razer Edge, a dystrybucja ma ruszyć w tym roku w Azji i Ameryce Północnej. Tablet do gier będzie dostępny w dwóch wersjach - Standard Model i Pro Model. Podstawowy model będzie wyposażony w procesor Intel Core i5, Nvidia GT640M LE GPU, 4 GB pamięci RAM DDR3 oraz dysk SSD 64GB. Z drugiej strony model Razer Edge Pro będzie wyposażony w Core i7 Intel, Nvidia GT640M LE GPU, 8 GB pamięci RAM DDR3 oraz 128GB lub 256GB SSD. Razer zapowiada, że oba modele będą dostępne już w Q1. Cena Edge Razera wyniesie 999 dolarów amerykańskich.

czytaj więcej
Razer Orbweaver - mechaniczny pad do gier

Razer Orbweaver - mechaniczny pad do gier

2013-01-04 11:06:00

Razer Orbweaver jest w pełni konfigurowalny, a także przystosowany ergonomicznie do tego, aby dostarczyć maksymalną kontrolę użytkownikom gier. Pad Razer Orbweaver pozwala teoretycznie kontrolować do 20 przycisków mechanicznyche, a najmniejsze drgnięcie palca jest w stanie wykonać polecenie, które zechcesz. Podczas gry z Razer Orbweaver będziesz potrafił szybko wystrzelić ogromną liczbę czarów etc. z hiper prędkością i wydajnością. Z tym produktem nawet nowicjusze będa konkurencją dla starych "gierkowych wyjadaczy". Cena urządzenia to 129.99 USD.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P