Dyson

Dyson w dziale AGD

Odkurzacze Inne Kobieta

Dyson w dziale informacje

Wiadomości
Dyson V8 - Bezprzewodowy. Bezproblemowy

Dyson V8 - Bezprzewodowy. Bezproblemowy

2016-12-12 14:06:00

Odkurzacz Dyson V8 posiada wyjątkowy silnik, który jest sercem urządzania. Jego moc osiąga 110 000 obrotów na minutę, co zapewnia niezwykle wysoką i stałą siłę ssania. Urządzenie, dzięki swojej wyjątkowej mocy poradzi sobie z każdym zanieczyszczeniem.

czytaj więcej
Dyson przedstawia odkurzacz Cinetic Big Ball

Dyson przedstawia odkurzacz Cinetic Big Ball

2016-07-01 07:27:00

Odkurzacze przewracają się, trudno nimi manewrować. Pojemniki z trudem się otwierają i osadza się na nich brud. Węże ssące plączą się pod nogami, a akcesoria mogą nie spełniać naszych oczekiwań. Niektóre odkurzacze cylindryczne bywają nieporęczne i są źródłem frustracji. Inżynierowie z firmy Dyson postanowili rozwiązać te problemy, a efektem ich pracy jest najnowszy model odkurzacza Dyson Cinetic Big Ball.

czytaj więcej
Połączenie wszechstronności odkurzacza bezprzewodowego  z funkcjonalnością pełnowymiarowego urządzenia

Połączenie wszechstronności odkurzacza bezprzewodowego z funkcjonalnością pełnowymiarowego urządzenia

2016-05-14 20:46:00

Podstawą nowej linii bezprzewodowych odkurzaczy marki Dyson jest cyfrowy silnik, który zapewnia większą siłę ssania niż mają inne odkurzacze tego typu. Dzięki niemu odkurzacz Dyson V6 Total Clean doskonale poradzi sobie zarówno z odkurzeniem domu, od dywanu aż po sufit, jak i mniejszych przestrzeni np. samochodu.

czytaj więcej
Jak sprzątać dom, gdy mamy alergię? Wypróbuj odkurzacz Dyson Cinetic

Jak sprzątać dom, gdy mamy alergię? Wypróbuj odkurzacz Dyson Cinetic

2015-05-21 16:12:00

Różnego typu reakcje alergiczne należą dziś do jednych z najpowszechniejszych problemów zdrowotnych. Co ciekawe, problemy związane z alergią znacznie częściej, bo prawie w 70% przypadków dotyczą kobiet niż mężczyzn. O wiele częściej na objawy alergii narażone są osoby mieszkające w dużych miastach. Alergia dotyka nas wszędzie, także w domu. W jaki sposób sprawić, aby nasze mieszkanie, czy dom stały się bardziej przyjazne alergikom? Przede wszystkim pamiętać o dokładnym sprzątaniu urządzeniami wyłapującymi alergeny. Jednym z takich urządzeń jest odkurzacz DC52 Cinetic marki Dyson.

czytaj więcej
Poznaj udoskonalone linie odkurzaczy Dyson - technologie skrojone na miarę

Poznaj udoskonalone linie odkurzaczy Dyson - technologie skrojone na miarę

2014-11-27 12:21:00

Dyson wprowadził na polski rynek nowe, odświeżone modele odkurzaczy. Nowa odsłona modeli już dostępnych na polskim rynku oferuje nową klasę silników oraz udoskonalone wyposażenie. Zgodne z nowymi unijnymi wytycznymi dotyczącymi etykiet energetycznych dla odkurzaczy modele serii DC33C oraz DC37C zostały zakwalifikowane do najwyższej klasy A. Oznacza to, że spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi określające m.in. roczny pobór prądu oraz skuteczność odkurzania dywanów i twardych podłóg przy jednoczesnym zachowaniu stałej, doskonałej jakości pracy.

 

czytaj więcej
Dyson 360 - inteligentny robot, który sprząta skutecznie

Dyson 360 - inteligentny robot, który sprząta skutecznie

2014-09-04 16:43:00

Po 16 latach intensywnego rozwoju i prac badawczych James Dyson zaprezentował dzisiaj w Tokio cyklonowego robota odkurzającego. Odkurzacz Dyson 360 jest inteligentnym robotem, który w końcu jest w stanie skutecznie sprzątać, ponieważ posiada większą siłę ssania niż inne roboty odkurzające dostępne na rynku.

czytaj więcej
Odkurzacz Dyson 360 Eye (wideo)

Odkurzacz Dyson 360 Eye (wideo)

2014-09-04 12:18:00

Nowy odkurzacz, a właściwie robot to urządzenie wyposażone w Wi-Fi, które pozwala zarządzać za pomocą aplikacji. Dyson 360 Eye używa technologii, która odróżnia pył od drobinek,a dzięki obrotowej kamerze dokładnie posprząta pomieszczenie. Co tu będziemy pisać, zobacz urządzenie w akcji na wideo poniżej.

czytaj więcej
Odkurzacz zwalczający alergeny bez konieczności stosowania filtrów

Odkurzacz zwalczający alergeny bez konieczności stosowania filtrów

2014-04-14 14:26:00

Aż 150 milionów mieszkańców Europy cierpi z powodu alergii, co czyni ją jedną z najpowszechniejszych chronicznych dolegliwości. Ale z pomocą zaawansowanej technologii walka z domowymi alergenami nie musi być trudnym wyzwaniem. Tylko odkurzacz Dyson Cinetic został zaprojektowany do wyłapywania alergenów nawet do 200 razy mniejszych niż grubość ludzkiego włosa. Wykorzystując 54 niezwykle wydajne cyklony, końcówki oscylacyjne zasysają i odfiltrowują cząstki brudu. Cząsteczki są oddzielane od strumienia powietrza za pomocą dużych sił odśrodkowych i zostają wciągnięte przez pojemnik. Technologia Dysona jest tak skuteczna, że urządzenie wydmuchuje powietrze czystsze niż to, które wdychamy. A do tego nie wymaga filtrów, które trzeba dotykać, myć czy wymieniać.

czytaj więcej
Dyson Cinetic - bezworkowe odkurzacze bez filtrów

Dyson Cinetic - bezworkowe odkurzacze bez filtrów

2013-09-18 12:42:00

W 1993 roku worki do odkurzaczy odeszły do przeszłości. Po 20 latach prac badawczych i rozwojowych, firma Dyson wprowadza pierwszy bezworkowy odkurzacz, który nie traci siły ssania i nie wymaga wymiany filtrów.

czytaj więcej
Nowy Dyson Digital Slim - zapomnij o tradycyjnych odkurzaczach

Nowy Dyson Digital Slim - zapomnij o tradycyjnych odkurzaczach

2012-09-03 11:44:00

Dyson Digital Slim to bardzo lekki, bezprzewodowy odkurzacz, stworzony do szybkiego i bardzo dokładnego sprzątania. Lekka, aluminiowa rura odkurzacza z łatwością dosięgnie nawet do sufitu. Można ją łatwo odczepić, by wyczyścić bardzo ciasne miejsca np. siedzenia samochodowe. Dyson Digital Slim waży zaledwie 2,3 kg , a jego zbilansowany ciężar został rozłożony w taki sposób, by sprawnie odkurzyć trudno dostępne powierzchnie położone wysoko bądź też nisko.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P