Lexmark

Lexmark w dziale komputery

Drukarki / Skanery

Lexmark w dziale informacje

Wiadomości Finanse
Lexmark wprowadza kasety z tonerem Corporate

Lexmark wprowadza kasety z tonerem Corporate

2014-10-09 09:43:08

Lexmark wprowadza kasety z tonerem Corporate - najbardziej przyjazną środowisku ofertę materiałów eksploatacyjnych. Nowa linia jest przeznaczona do kolorowych i monochromatycznych serii urządzeń A4, wykorzystuje odzyskane materiały oraz jest produkowana w Unii Europejskiej, co zapewnia stałą dostępność. Cena kaset korporacyjnych jest taka sama jak kaset zwrotnych.

czytaj więcej
Lexmark

Lexmark Print Management - rozwiązanie do zarządzania drukiem - zwiększona elastyczność i oszczędności dzięki partnerom w kanale

2014-07-29 13:14:00

Lexmark Print Management przenosi elastyczność na wyższy poziom, umożliwiając przedsiębiorstwom stworzenie bezpiecznego środowiska współdzielonych drukarek, które będzie przynosić stałe korzyści

czytaj więcej
Lexmark uzupełnia portfolio dla przedsiębiorstw o pięć urządzeń

Lexmark uzupełnia portfolio dla przedsiębiorstw o pięć urządzeń

2014-07-17 10:40:57

Lexmark ogłosił dodanie pięciu nowych urządzeń A3 do swojej bogatej linii inteligentnych urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek. Monochromatyczna drukarka laserowa MS911 oraz seria monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych MX910 to idealne rozwiązanie dla intensywnie drukującego środowiska, zawierające podzespoły o długiej żywotności, zabezpieczenia na najwyższym poziomie, a także zaawansowane opcje wykończeniowe.

czytaj więcej
MPS kiedyś = drukuj mniej, oszczędzaj. Co dzisiaj?

MPS kiedyś = drukuj mniej, oszczędzaj. Co dzisiaj?

2014-06-12 12:40:00

W dzisiejszym świecie wiodący dostawcy nie ograniczają się do prostych rozwiązań. Zamiast tego oferują modele biznesowe oparte na rzeczywistym zarządzaniu usługami, obejmujące zarządzanie treścią i dokumentami. Dlatego Lexmark rozbudował swoją ofertę łącząc dostarczanie sprzętu, oprogramowania, rozwiązań i usług, stając się w ten sposób dostawcą kompleksowej automatyzacji procesów biznesowych. Cała wypowiedź na stronie informacjebranzowe.pl

czytaj więcej
Lexmark - nowe drukarki MS310 i MS410

Lexmark - nowe drukarki MS310 i MS410

2014-05-19 11:28:00

Lexmark wprowadza na rynek nowe drukarki zaprojektowane tak by małe i średnie firmy oraz duże organizacje mogły korzystać z funkcji zwykle dostępnych w sprzęcie klasy "Enterprise". Drukarki z serii MS310/MS410 są wyposażone w kolorowy wyświetlacz, automatyczne drukowanie dwustronne oraz opcjonalny druk bezprzewodowy.

czytaj więcej
Lexmark - wdrożenie planu oszczędnościowego, 1.700 osób straci pracę

Lexmark - wdrożenie planu oszczędnościowego, 1.700 osób straci pracę

2012-08-29 06:38:00

Firma Lexmark International ogłosiła wdrożenie planu restrukturyzacyjnego, który ma skutkować zamknięciem zaopatrzenia zakładu produkcyjnego sprzętu do drukarek atramentowych na Filipinach, co w perspektywie pozwoli zaoszczędzić producentowi około 95 mln $ rocznie. Lexmark nadal będą dostarczać usługi, pomoc techniczną i zaopatrzenie dla urządzeń atramentowych. Oczewiście plan przewiduje również zwolnienia. Więszkość z 1.700 osób przewidzianych do zwolnienia to pracownicy produkcji.

czytaj więcej
Lexmark: Słabe wyniki finansowe, trzeba zwalniać

Lexmark: Słabe wyniki finansowe, trzeba zwalniać

2012-02-01 09:05:00

Lexmark poinformował, że z powodu słabej koniunktury na rynku, co przekłada się na spadek sprzedaży i wpływy do kasy zmuszony jest do wprowadzenia planu oszczędnościowego, który przewiduje m.in. zwolnienie ponad 600 pracowników na całym świecie. Lexmark swoje produkty kieruje przede wszytkim do klienta biznesowego, a nie konsumentów indywidualnych, na dziś nie ujawniono szczególowych danych dotyczacych zwolnień - w roku 2010 Lexmark zatrudniał ponad 13.200 pracowników z czego 3.900 w USA.

czytaj więcej
Nowość w ofercie ActiveJet: kartridże zamienne do drukarek Lexmark

Nowość w ofercie ActiveJet: kartridże zamienne do drukarek Lexmark

2011-09-12 11:21:00

Nowo wprowadzone produkty z symbolami AL-100Bk, AL-100C, AL-100M, AL-100Y są zamiennikami serii Lexmark oznaczonej numerami NR100, NR105, NR108 i pasują do większości najnowszych drukarek tej marki linii PRO i S. Z uwagi na coraz bardziej złożoną budowę elektroniki, wprowadzeniu nowej serii zamienników do drukarek Lexmark towarzyszył szereg wnikliwych testów produktowych.

czytaj więcej
Lexmark i Box.net uruchamiają nowe rozwiązanie - „Scan to Box”

Lexmark i Box.net uruchamiają nowe rozwiązanie - „Scan to Box”

2010-09-14 15:07:00

Lexmark International, wiodący światowy dostawca rozwiązań druku, oprogramowania i usług, oraz firma Box.net - popularny dostawca aplikacji dla internetowego środowiska typu „cloud”, uruchomiły dostęp do serwisu Box.net za pośrednictwem funkcji SmartSolutions dostępnej w atramentowych urządzeniach wielofunkcyjnych Lexmark z możliwością podłączenia do Internetu. Korzystanie z usługi będzie możliwe w modelach z serii Platinum, Pinnacle, Prestige oraz Interact. „Skanowanie do skrzynki” (ang. Scan to Box) to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm zainteresowanych oszczędzeniem czasu i pieniędzy.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P