Evolveo

Evolveo w dziale GSM

Telefony Akcesoria GSM Smartfony

Evolveo w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Evolveo

Evolveo to marka, działająca na terenie Europy, która ma w swojej ofercie wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Na polskim rynku firma jest obecna od 2010 roku. Podobnie jak w Czechach, na Węgrzech i Bałkanach, szybko zyskała popularność także w tym kraju. Obecnie firma rozwija sieć sprzedaży w kolejnych krajach. Silna pozycja marki na rynku europejskim budowana jest nieprzerwanie od ponad 20 lat przez grupę doświadczonych specjalistów w dziedzinie rozwiązań technologicznych - Abacus Electric. Obecnie nad rozwojem marki pracuje łącznie blisko 120 osób w 8 krajach. Wysoką jakość i zaufanie, jakimi marka cieszy się wśród odbiorców, potwierdza fakt, że na swoim rodzimym rynku Evolveo zajmuje 2. miejsce pod względem sprzedaży tunerów DVB-T. Evolveo realizuje swoje kluczowe wartości poprzez dostarczanie klientom wysokiej klasy, zaawansowanych technologicznie produktów, w optymalnym wariancie cenowym. W swoich produktach Evolveo łączy najnowsze rozwiązania technologiczne z ciekawym designem. W bogatej ofercie marki znajdują się m.in. centra multimedialne, tunery DVB-T, kamery i latarki wodoodporne, akcesoria komputerowe oraz telefony komórkowe.

SportCam W7 - najnowsza kamera sportowa EVOLVEO

SportCam W7 - najnowsza kamera sportowa EVOLVEO

2014-06-05 18:02:00

Rosnący rynek na urządzenia rejestrujące oraz rozwój technologiczny zachęca producentów do bieżącego udoskonalania swoich produktów, by sprostały coraz większym wymaganiom ich użytkowników. Na rynku znajdziemy urządzenia dostosowane do nagrywania ekstremalnych wyczynów sportowych, jak również spokojnych wypadów turystycznych. Kamery sportowe marki EVOLVEO są dostępne w Polsce od 4 lat. Obecnie producent wprowadził do oferty nowy model z serii SportCam - SportCam W7. Na co mogą liczyć jej użytkownicy?

czytaj więcej
W ofercie EVOLVEO pojawiły się dwie nowe, lekkie kamery

W ofercie EVOLVEO pojawiły się dwie nowe, lekkie kamery

2013-06-21 10:22:00

To propozycje dla tych, którzy planują przedłużyć żywotność wspomnień z podróży motocyklem, zjazdu MTB, regat, raftingu, ewolucji narciarskich, czy wspinaczki górskiej. Rybie OKO w SportCam X1 i SportCam X3 pozwala utrwalić nieznane oblicze świata sportu, w tym także sportów wodnych. Jak przystało na kamery wyczynowe, urządzenia mają certyfikat IP68, co gwarantuje całkowitą wodoszczelność do 10 m oraz odporność na wstrząsy i upadki z wysokości 1 metra.

czytaj więcej
Kamera Evolve 4500FHD Sport

Kamera Evolve 4500FHD Sport

2012-07-26 10:24:00

Postęp technologiczny umożliwia niezwykle intuicyjne nagrywanie filmów wideo niemal w każdej sytuacji. Lekki, kompaktowy i wyjątkowo odporny sprzęt pozwala utrwalać obraz nawet w technologii Full HD. W ofercie marki Evolve pojawiła się właśnie kamera, skierowana do osób, dla których odpowiednia dawka adrenaliny jest równie ważna, co nieskazitelna jakość obrazu.

czytaj więcej
Wyczynowo na wizji - kamery Evolve

Wyczynowo na wizji - kamery Evolve

2012-03-21 11:07:00

Najnowsza technologia pozwala odkryć i utrwalić nieznane oblicze świata sportu. Wszystko za sprawą marki Evolve, w której ofercie pojawiła się nowa kamera do zadań ekstremalnych. Żaden miłośnik sportu nie może przejść obok niej obojętnie.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P