Evolveo

Evolveo w dziale GSM

Telefony Akcesoria GSM Smartfony

Evolveo w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Evolveo

Evolveo to marka, działająca na terenie Europy, która ma w swojej ofercie wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Na polskim rynku firma jest obecna od 2010 roku. Podobnie jak w Czechach, na Węgrzech i Bałkanach, szybko zyskała popularność także w tym kraju. Obecnie firma rozwija sieć sprzedaży w kolejnych krajach. Silna pozycja marki na rynku europejskim budowana jest nieprzerwanie od ponad 20 lat przez grupę doświadczonych specjalistów w dziedzinie rozwiązań technologicznych - Abacus Electric. Obecnie nad rozwojem marki pracuje łącznie blisko 120 osób w 8 krajach. Wysoką jakość i zaufanie, jakimi marka cieszy się wśród odbiorców, potwierdza fakt, że na swoim rodzimym rynku Evolveo zajmuje 2. miejsce pod względem sprzedaży tunerów DVB-T. Evolveo realizuje swoje kluczowe wartości poprzez dostarczanie klientom wysokiej klasy, zaawansowanych technologicznie produktów, w optymalnym wariancie cenowym. W swoich produktach Evolveo łączy najnowsze rozwiązania technologiczne z ciekawym designem. W bogatej ofercie marki znajdują się m.in. centra multimedialne, tunery DVB-T, kamery i latarki wodoodporne, akcesoria komputerowe oraz telefony komórkowe.

Wakacje czynią złodzieja?

Wakacje czynią złodzieja?

2014-08-11 10:18:40

Wakacje to czas na wzięcie głębszego oddechu. Zabiegane rodziny zwalniają tempo, urlopują się z dala od codziennych trosk i obowiązków. Jednak wakacje, to również okazja, która wabi złodzieja. Opustoszałe domostwa kuszą łatwym łupem, a sąsiedzka czujność zdaje się być całkowicie uśpiona. Jak zabezpieczyć swój majątek przed kradzieżą, by naprawdę spokojnie wypoczywać? EVOLVEO prezentuje Alarmex.

czytaj więcej
Tuner Evolve Mars...i wszędzie możesz zabrać telewizję

Tuner Evolve Mars...i wszędzie możesz zabrać telewizję

2012-08-07 09:37:00

Postępująca cyfryzacja to nie tylko bezpłatny dostęp do najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Paradoksalnie może ona wiązać się również ze spadkiem… liczby odbiorników telewizyjnych. Wszystko za sprawą kompaktowych urządzeń konsumenckich, takich jak tuner Evolve Mars, dzięki któremu telewizję można zabrać dosłownie wszędzie.

czytaj więcej
Domowe IQ

Domowe IQ

2012-06-19 07:17:00

Nowoczesne chipsety, czujniki i dedykowane systemy operacyjne. Wbrew pozorom nie są to elementy specyfikacji wysokiej klasy komputerów, ale coraz częściej również lodówek, piekarników czy systemów alarmowych. Iloraz inteligencji domowych urządzeń osiągnął już poziom, którego nie powstydziłby się żaden z członków Mensy.

czytaj więcej
Evolve Infinity - nowy wymiar nieskończoności

Evolve Infinity - nowy wymiar nieskończoności

2012-04-11 10:18:00

Niestandardowy design, topowy chipset i możliwość niemal nieograniczonego rozbudowywania funkcjonalności. Evolve Infinity to urządzenie, którego nazwa w pełni oddaje jego charakter. Multimedialny odtwarzacz Infinity to nowość w ofercie marki Evolve. Urządzenie zostało wyposażone w procesor Realtek 1186DD z prędkością podwyższoną do 750 MHz. Jest on jednym z najnowszych chipsetów na rynku.

czytaj więcej
Nagrywarka Blade DualCorder HD DVB-T

Nagrywarka Blade DualCorder HD DVB-T

2012-02-23 10:29:00

Blade DualCorder HD zostało wyposażone w podwójny tuner DVB-T, dający możliwość oglądania programu i nagrywania drugiego równocześnie. W zależności od wersji, nagrywarka może mieć wbudowany wewnętrzny dysk twardy o pojemności do 3 TB. Produkt cechuje zgodność z MPEG-4 i kompatybilność z MPEG-2. Sygnał wyjściowy realizowany jest za pomocą HDMI, które przenosi cyfrowy sygnał audio i video w jakości Full HD. Istotnym punktem specyfikacji sprzętu jest gigabitowa karta sieciowa i bezprzewodowe WiFi, gwarantujące optymalną prędkość transferu danych. Urządzenie zapewnia łatwy dostęp Internetu. Wykorzystuje intuicyjną przeglądarkę oraz umożliwia podłączenie bezprzewodowej myszy i klawiatury.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P