AVer
AVerMedia: co zrobić, by usłyszał Cię świat? (wideo)

AVerMedia: co zrobić, by usłyszał Cię świat? (wideo)

2017-09-15 13:52:00

Możesz mieć najdroższą kamerę, ale jeśli mikrofon nie daje rady, widzowie szybko uciekną z Twojego kanału YouTube. Kto w końcu chciałby słuchać trzasków, poświęcając większość czasu na próbę domyślenia się, co autor powiedział? AVerMedia zapewnia, że z jej mikrofonem AM310 problem ten szybko zniknie.

czytaj więcej
Avermedia radzi, jak zostać gwiazdą Internetu (wideo)

Avermedia radzi, jak zostać gwiazdą Internetu (wideo)

2017-05-17 11:09:00

Życie gracza chcącego zaistnieć na YouTubie czy Twitchu nie jest usłane różami - zwłaszcza jeśli chodzi o uporanie się z technicznymi aspektami nagrywania filmów. Bez profesjonalnego sprzętu obraz traci często na jakości, co wpływa negatywnie na odbiór filmów przez widzów. Rozwiązaniem proponowanym przez firmę Avermedia jest Live Gamer Portable 2.

czytaj więcej
AVerMedia ExtremeCap U3 - streamuj w 60 klatkach na sekundę

AVerMedia ExtremeCap U3 - streamuj w 60 klatkach na sekundę

2015-12-28 14:39:00

AVerMedia ExtremeCap U3 to jedno z niewielu urządzeń na rynku, które umożliwia nagrywanie i streamowanie z konsol w 60 fps’ach przy maksymalnej rozdzielczości 1080p. Zazwyczaj tego typu urządzenia ograniczają się do 30 klatek na sekundę. W AVerMedii jest to możliwe dzięki oparciu transferu danych o USB 3.0.

czytaj więcej
Przywróć życie kasetom VHS

Przywróć życie kasetom VHS

2015-11-17 12:31:02

AVerMedia DVD EZMaker 7 pozwoli uporać się z górą starych kaset VHS i przywrócić życie dawnym nagraniom. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu można także zredukować szumy czy bezpośrednio udostępnić je na serwisach społecznościowych i podzielić się wspomnieniami.

czytaj więcej
Futurystyczny mikrofon AverMedia Aegis już w sprzedaży

Futurystyczny mikrofon AverMedia Aegis już w sprzedaży

2015-11-05 13:25:00

Kilka miesięcy temu, AverMedia poinformowała nas o swoim najnowszym, innowatorskim mikrofonie, stworzonym specjalnie dla graczy. Urządzenie, które z pewnością usprawni rozgrywki online pojawi się na półkach sklepowych już na początku listopada. Pomimo ogromnej popularności headsetów, na których udoskonalaniu skupia się większość firm, wielu graczy preferuje dużo wygodniejsze głośniki i mikrofon desktopowy. Z myślą o takich osobach, AverMedia stworzyła Aegis -  nowoczesny mikrofon, który poza atrakcyjnym wyglądem, przede wszystkim zapewnia niezakłóconą komunikację.

czytaj więcej
Telewizja i obraz 3D na Twoim komputerze? Z AVerMedią to możliwe

Telewizja i obraz 3D na Twoim komputerze? Z AVerMedią to możliwe

2015-10-29 14:37:23

AVerTV Volar HD Nano, działa jak tuner i rozmiarem przypomina niewielkiego pendrive’a, ale nie ogranicza to w żaden sposób jego możliwości. Dołączona antena z dwoma teleskopami odpowiedzialna jest za przechwytywanie sygnału. Dzięki dwóm przyssawkom, można ją zamontować niemal na dowolnej powierzchni.

czytaj więcej
AverTV - telewizja w telefonie

AverTV - telewizja w telefonie

2015-08-25 14:48:48

AverTV Mobile (EW330) może towarzyszyć nam dosłownie w każdej podróży. Wszystko za sprawą jego kompaktowej i lekkiej konstrukcji, która sprawia, iż zajmuje niewiele miejsca. Bez trudu schowamy go w podręcznym bagażu. By móc oglądać telewizję naziemną, należy najpierw pobrać darmową aplikację Air DTV ze sklepu iTunes. Po zainstalowaniu oprogramowania cała dostępna oferta kanałów DVB-T staje przed nami otworem.

czytaj więcej
AVerMedia: streamuj w najlepszej jakości

AVerMedia: streamuj w najlepszej jakości

2015-06-23 16:06:51

„Twój stream. Twój design” - takim hasłem reklamuje się nowy produkt od firmy AVerMedia - Live Gamer Extreme. Urządzenie to pozwala przechwytywać i streamować nieskompresowane, wysokiej jakości dane praktycznie bez żadnego opóźnienia. Jest to możliwe dzięki eliminacji kodowania sprzętowego. Urządzenie oferuje także wsparcie wysokiej jakości podglądu w czasie rzeczywistym. Oznacza to nic innego, jak to, że streamowany obraz natychmiast pojawia się na ekranie monitora.

czytaj więcej
AVerMedia: nagrywaj gameplaye w jakości HD 1080p

AVerMedia: nagrywaj gameplaye w jakości HD 1080p

2015-05-28 14:25:00

Ostatnimi czasy panuje moda na nagrywanie gameplayów i udostępnianie ich szerszej publiczności. Decyduje się na to coraz większa grupa ludzi, która dzięki swojej charyzmie i umiejętnościom przyciąga stałych widzów. Niektórzy z nich niestety napotykają jednak na ograniczenia sprzętowe. Naprzeciw ich potrzebom wychodzi firma AVerMedia. Na samym początku należy jednak wyjaśnić czym jest gameplay. Otóż, jest to nic innego jak film wideo obrazujący sam proces grania z niezbędnym komentarzem grającego. Jak pokazują ostatnie lata - staje się to coraz popularniejsze. Ludzie nie tylko sami lubią grać, ale także lubią oglądać, jak grają inni. Jeśli dochodzi do tego jeszcze innowacyjne podejście, charyzma oraz odpowiedni komentarz - liczba widzów rośnie.

czytaj więcej
Składany wizualizer AVer U50

Składany wizualizer AVer U50

2015-04-21 10:04:00

Korzystanie z wizualizera nigdy nie było tak proste i wygodne. Podobnie jak inne urządzenia tego rodzaju AVer U50 pomaga zobaczyć w powiększeniu wszystko to, na co skierowana jest jego kamera. Wystarczy go połączyć za pośrednictwem USB z komputerem i wyświetlać obrazy, które mają maksymalną rozdzielczość wyjściową 1080p. Na solidnym, ale elastycznym ramieniu zamontowany jest 5-megapikseowy aparat oferujący 8x zoom. Można z niego korzystać w czasie rzeczywistym, ale także nagrywać filmy i robić zdjęcia udostępniane później w chmurze. Zaawansowane funkcje tego urządzenia zamknięte są w małym, kompaktowym, a do tego składanym urządzeniu, które zmieści się w szufladzie i jest wygodne do przenoszenia.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P