Wacom

Wacom w dziale komputery

Akcesoria Aplikacje Tablety Inne

Wacom w dziale GSM

Aplikacje

Wacom w dziale informacje

Finanse Promocje Wydarzenia Wiadomości

O firmie Wacom

Firma Wacom, założona w 1983 r., to międzynarodowa spółka z siedzibą w Japonii (notowana na giełdzie w Tokio — 6727), mająca przedstawicielstwa i oddziały na całym świecie, które zajmują się marketingiem i dystrybucją w ponad 150 krajach. Konsekwentna realizacja wizji, mającej na celu zbliżanie ludzi i techniki dzięki rozwijaniu technologii naturalnych interfejsów, pozwoliła firmie Wacom zdobyć pozycję światowego lidera produkcji tabletów piórkowych, interaktywnych ekranów piórkowych, a także cyfrowych piórek i rozwiązań do zapisywania oraz przetwarzania podpisów cyfrowych. Zaawansowana technologia intuicyjnych urządzeń wejściowych oferowana przez firmę Wacom jest stosowana na całym świecie do tworzenia najciekawszych prac z dziedziny grafiki, filmów, efektów specjalnych, mody i projektów. Daje ona użytkownikom — tak w domu, jak i w pracy — najlepsze możliwości wyrażenia swojej osobowości.

Miliony ludzi na całym świecie używają bezprzewodowych, niewymagających zasilania bateryjnego i rozpoznających siłę nacisku piórek do obsługi smartfonów, tabletów multimedialnych lub komputerów stacjonarnych oraz realizowania swojej indywidualnej pasji twórczej. Firma oferuje swoje produkty również jako rozwiązania OEM czołowym producentom obsługującym rosnące rynki. Technologia interfejsu firmy Wacom o nazwie Wacom Feel IT Technologies jest także dostarczana strategicznym partnerom jako zintegrowane rozwiązanie. Większość producentów tabletów korzysta z zaawansowanych funkcji i niezawodnej technologii marki, aby zapewniać doskonały interfejs użytkownika.

Wacom Cintiq Pro Engine i Cintiq Pro: modularna pracownia All-In-One do kreatywnych zastosowań

Wacom Cintiq Pro Engine i Cintiq Pro: modularna pracownia All-In-One do kreatywnych zastosowań

2018-02-27 13:51:39

Wacom ogłosił dzisiaj premierę Wacom Cintiq Pro Engine, modułu PC dostępnego w dwóch konfiguracjach, który w pełni współpracuje z 24-calowym ekranem piórkowym Cintiq Pro. Zaprojektowany z myślą o ilustratorach, projektantach, inżynierach i animatorach komputerowych, którzy wymagają wysokiej mocy obliczeniowej oraz wydajności graficznej, moduł Cintiq Pro Engine montowany jest na tylnym panelu Cintiq Pro 24, eliminując problemy związane z brakiem przestrzeni, plątaniną kabli i ze zgodnością, które często wynikają z użycia zewnętrznych komputerów i laptopów.

 

czytaj więcej
Wacom prezentuje nowy rysik Bamboo Tip

Wacom prezentuje nowy rysik Bamboo Tip

2018-01-24 09:03:34

W połowie stycznia br. firma Wacom zaprezentowała Bamboo Tip - nowy, smukły rysik na urządzenia z systemem Android i iOS, który znacznie usprawnia obsługę urządzeń mobilnych. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy sporządzają notatki cyfrowo i pracują na kilku urządzeniach jednocześnie, ale zdają też sobie sprawę z problemów związanych z kompatybilnością i parowaniem urządzeń.

czytaj więcej
Nowa podkładka Wacom Clipboard umożliwia przekształcanie  dokumentów papierowych w cyfrowe w czasie rzeczywistym

Nowa podkładka Wacom Clipboard umożliwia przekształcanie dokumentów papierowych w cyfrowe w czasie rzeczywistym

2017-06-08 16:21:00

Firma Wacom Co., Ltd. prezentuje urządzenie PHU-111 Wacom Clipboard, inteligentną podkładkę (smartpad), która umożliwia wypełnianie i podpisywanie dokumentów przy użyciu standardowych formularzy papierowych atramentem i przetwarza te dokumenty do wersji cyfrowej w czasie rzeczywistym. Będąc częścią rodziny rozwiązań do rejestracji podpisów firmy Wacom, urządzenie to umożliwia również rejestrację i dołączanie biometrycznych podpisów odręcznych. Dokumenty cyfrowe mogą być zapisywane na komputerach stanowiskowych lub przesyłane od razu do serwerów lub do chmury co ułatwia zarządzanie tymi dokumentami. Dla firm związanych z usługami, opieką zdrowotną, ubezpieczeniami i dla sektora publicznego, które nadal chcą lub muszą korzystać z formularzy papierowych, ale jednocześnie chcą archiwizować te dokumenty cyfrowo, inteligentna podkładka Wacom Clipboard zapewnia bezpieczny i łatwy sposób natychmiastowej digitalizacji i zapisania tych dokumentów bez zmiany obecnego sposobu pracy, który oparty jest o papier.

czytaj więcej
Produkty WACOM  dla najbardziej wymagających klientów w salonach SFERIS

Produkty WACOM dla najbardziej wymagających klientów w salonach SFERIS

2015-02-13 08:07:00

Oferta sprzedażowa salonów SFERIS została poszerzona o kolejne produkty firmy WACOM, wiodącego producenta tabletów graficznych i piórek do tabletów medialnych. Ze względu na bardzo dobrą specyfikacje, tablety WACOM sprawdzą się jako narzędzie wspomagające pracę każdego grafika.

czytaj więcej
Wacom obniża cenę ekranów piórkowych Cintiq 24HD touch o 500 euro

Wacom obniża cenę ekranów piórkowych Cintiq 24HD touch o 500 euro

2013-12-09 12:44:08

Wacom ogłosił dzisiaj obniżkę ceny Cintiq’a 24HD touch. Ten flagowy i jednocześnie najwięszy model z rodziny ekranów piórkowych dla profesjonalistów Cintiq jest teraz dostępny w e-sklepie firmy Wacom oraz u dystrybutorów w cenie 2 999,90 euro (wcześniej było to 3 499,90 euro). Obydwie ceny zawierają podatek VAT.

czytaj więcej
Nowy Cintiq Companion  Hybrid na Święta

Nowy Cintiq Companion Hybrid na Święta

2013-12-04 07:12:00

Wacom zapowiedział dostępność najnowszej linii kreatywnych tabletów mobilnych w modelu „wypróbuj i kup”. Z oferty mogą korzystać do 31 grudnia klienci sklepu internetowego Wacom. Dzięki temu każdy może kupić tablet Cintiq Companion Hybrid i zapłacić za niego dopiero w 40 dni po wysłaniu tabletu z magazynu. W okresie świątecznym wielu klientów stara się rozłożyć koszty, dlatego ten model sprzedaży jest doskonale dopasowany do potrzeb grafików, twórców reklam i ilustratorów, którzy podczas zasłużonego odpoczynku w Święta chcą poszkicować, porysować i pomalować dla przyjemności.

czytaj więcej
Nowy Bamboo Pad firmy Wacom - rozwiązanie 2 w 1

Nowy Bamboo Pad firmy Wacom - rozwiązanie 2 w 1

2013-09-10 12:02:07

Bamboo Pad to rozwiązanie firmy Wacom przeznaczone do nawigowania gestami, rysowania i odręcznego pisania przy użyciu zwykłego komputera PC. W jednej chwili po podłączeniu pada do komputera lub laptopa działającego na systemach Windows 8 lub Windows 7 mamy możliwość prawdziwego i naturalnego nawigowania po systemie.

czytaj więcej
Wacom Intuos - jedna marka stworzona dla kreatywnych

Wacom Intuos - jedna marka stworzona dla kreatywnych

2013-09-04 11:59:00

Nowa linia Intuos inspiruje wszystkie kreatywne osoby od początkujących po profesjonalistów „Kreatywność jest dla każdego. Niektórzy ludzie decydują się wykorzystywać ją zawodowo, a inni nie” - powiedziała nowojorska ilustratorka Yuko Shimizu w wywiadzie opublikowanym na nowej stronie internetowej firmy Wacom. To przekonanie odzwierciedla filozofię firmy Wacom, która dostrzega kreatywność zarówno w codziennych zadaniach ludzi, jak i w pełnoetatowym zaangażowaniu profesjonalistów.

czytaj więcej
Bamboo Paper 2.0 - zaawansowany cyfrowy notatnik

Bamboo Paper 2.0 - zaawansowany cyfrowy notatnik

2013-08-23 13:19:00

Aplikacja Bamboo Paper na iPady została zaktualizowana i w dużej mierze zaprojektowana na nowo, co sprawia, że intuicyjnie współpracuje z rysikiem Wacom Intuos Creative Stylus.

czytaj więcej
Wacom oferuje użytkownikom iPadów bogactwo kreatywnych możliwości

Wacom oferuje użytkownikom iPadów bogactwo kreatywnych możliwości

2013-08-20 11:20:00

Firma Wacom wprowadza dziś na rynek Intuos Creative Stylus — czułe na nacisk pióro cyfrowe umożliwiające szkicowanie, rysowanie oraz malowanie na iPadzie. Zapewnia ono realistyczne wrażenie pracy na papierze, inspirując użytkowników do podejmowania pracy twórczej w dowolnym czasie i miejscu. Inteligentna konstrukcja urządzenia sprawia, że podczas korzystania z kompatybilnych aplikacji kreatywnych użytkownik może naturalnie układać dłoń na iPadzie.

czytaj więcej
< 1 2 3 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P