Thermaltake

Thermaltake w dziale AGD

Inne

Thermaltake w dziale komputery

Akcesoria
Thermomix na Święta

Thermomix na Święta

2013-12-18 11:33:00

Thermomix firmy Vorwerk - wielofunkcyjne urządzenie kuchenne pomoże szybko, sprawnie i bez niepotrzebnego bałaganu przygotować dwanaście wigilijnych potraw. Obowiązkowo karp, zupa grzybowa czy barszczyk z uszkami. Na wschodzie - kulebiak i kutia. Na Śląsku - makówki i moczka. Potrawy przygotowywane w Polsce na wigilijną kolację zależą od regionalnych tradycji lub rodzinnych przyzwyczajeń.

czytaj więcej
Obudowa Militarny Thermaltake Level 10 Battle Edition

Obudowa Militarny Thermaltake Level 10 Battle Edition

2012-06-27 15:25:00

Obudowa Thermaltake Level 10 GT Battle Edition specyfikacyjnie nie różni się od swoich poprzedników. Oryginalny front ukazuje nam cztery miejsca na napędy 5,25” oraz jedną w miejsc na napęd 3,5”. Zamek znajdujący się koło napędów ma za zadanie blokować dostęp do wnętrza komputera osobom niepowołanym.  Napędy HDD można wkładać i wyjmować bez otwierania całego boku obudowy. Wystarczy odblokować zamek i wyciągnąć z boku odpowiedni 'segment'. System kieszeni Hot Swap pozwala na szybkie podłączanie dysku twardego 2,5”.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P