Titan

Titan w dziale komputery

Podzespoły komputerowe Akcesoria

Titan w dziale GSM

Akcesoria GSM Telefony

Titan w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Titan

Titan jest jednym z wiodących producentów rozwiązań termicznych między innymi w zakresie chłodzenia procesorów, dysków, karty graficznych. W swojej ofercie posiada również dmuchawy, wentylatory systemowe DC i radiatory. Szybko postępujący rozwój technologii oraz nowe potrzeby klientów sprawiają, że Titan poświęca ogromną ilość środków na badania i rozwój innowacji w branży rozwiązań termicznych w zastosowaniu do PC. W rezultacie marka zyskała nie tylko ogromne doświadczenie ale i dobrą reputację dla swoich produktów w dziedzinie chłodzenia.

Schłodź swój router

Schłodź swój router

2014-08-19 16:39:57

Titan, producent systemów chłodzenia zaprezentował swoje kolejne rozwiązanie, stacje chłodzącą. Specjalnie zaprojektowana podstawka skutecznie neutralizuje ciepło wydzielane przez urządzenia, bez których dziś nie możemy się obejść. Dzięki temu nasz router, konsola, czy tuner tv nie jest narażony na przegrzanie i może pracować efektywniej.

czytaj więcej
Premiera karty graficznej GeForce GTX TITAN Z

Premiera karty graficznej GeForce GTX TITAN Z

2014-05-28 17:19:58

GTX TITAN Z to najszybsza i najbardziej zaawansowana karta graficzna, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. To prawdziwy techniczny majstersztyk, zaprojektowany od początku do końca z myślą o biciu rekordów wydajności. Innowacyjnie zaprojektowana karta GTX TITAN Z jest wyposażona w 12 GB pamięci przesyłającej dane z prędkością 7 Gb/s, 12-fazowe zasilanie z techniką dynamicznego rozdzielania energii na poszczególne rdzenie graficzne, możliwość przetwarzania liczb zmiennoprzecinkowych podwójnej precyzji z pełną prędkością, 5760 rdzeni CUDA oraz dwa procesory graficzne GK110 GTX TITAN Black zapewniające obsługę rozdzielczości 3840x2160.

czytaj więcej
Dragonfly 4: ekstremalnie wydajny, cichy i płaski

Dragonfly 4: ekstremalnie wydajny, cichy i płaski

2014-02-20 16:03:34

Titan wprowadził na polski rynek nowe uniwersalne chłodzenie do procesorów. Wyposażone w specjalnie profilowane śmigła o kształcie zbliżonym do skrzydeł ważki gwarantuje bardzo cichą i efektywną pracę przy niskim poziomie hałasu.

czytaj więcej
Wentylator Dragonfly 3 od Titana

Wentylator Dragonfly 3 od Titana

2014-01-30 10:21:00

Impakt, dystrybutor akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży nowy wentylator do procesorów marki Titan. Urządzenie wyposażono w specjalnie profilowane śmigła o kształcie zbliżonym do skrzydeł ważki. Takie rozwiązanie gwarantuje bardzo cichą i efektywną pracę przy niskim poziomie hałasu.

czytaj więcej
Titan: syberyjski podmuch

Titan: syberyjski podmuch

2013-11-28 15:59:00

Titan Fenrir Siberia Edition TTC NC55TZ (RB) to zaawansowany zestaw chłodzenia skierowany do najbardziej wymagających użytkowników. Połączenie pionowego i poziomego radiatora, które zapewnia efektywniejsze odprowadzenie ciepła to w rezultacie niższa temperatura otoczenia procesora i innych elementów.

czytaj więcej
Wentylatory odporne na wodę i kurz

Wentylatory odporne na wodę i kurz

2013-10-24 16:54:00

Wentylatory Titan z serii Expert w szczególności docenią użytkownicy, których komputery są narażone na pracę w trudnych warunkach. Standard IP55 zapewnia ochronę przed wnikaniem płynów i ochronę przed strumieniem wody z dowolnego kierunku. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań wentylatory charakteryzuje doskonałe chłodzenie i cicha praca. Wentylatory serii Expert wyposażone zostały w śmigła Kukri. Ich nazwa pochodzi od ciężkiego wykrzywionego noża nepalskiej armii, na kształt którego zaprojektowane zostały śmigła wentylatora. Takie rozwiązanie oferuje ponadprzeciętną wydajność przy niskim poziomie poboru energii.

czytaj więcej
Inteligentne wentylatory od Titana

Inteligentne wentylatory od Titana

2013-10-02 15:07:00

Nowa seria wentylatorów Extreme Fan marki Titan. Inteligentny system kontroli precyzyjnie zarządza prędkością wentylatora aby zużycie prądu było minimalne.

czytaj więcej
Titan: wentylatory inspirowane nożami nepalskiej armii

Titan: wentylatory inspirowane nożami nepalskiej armii

2013-09-18 11:04:00

Technologia Heat Direct Contact 3 w jaki wyposażono wentylator to miedziane rurki o przekroju 6 mm w kształcie litery U. Rozwiązanie to pozwala na bezpośredni kontakt z procesorem, co zwiększa o blisko 20% efektywność odprowadzania ciepła. Wentylator Titan CPU TTC-NK35TZ/RPW(KU) wyposażony został w śmigła Kukri. Ich nazwa pochodzi od ciężkiego wykrzywionego noża nepalskiej armii, na kształt którego zaprojektowane zostały śmigła wentylatora. Urządzenie kompatybilne jest z większością procesorów Intel LGA1366/1156/775 oraz AMD AM2+/AM2/AM3/940/939/754/K8.

czytaj więcej
Wentylator Titan, który bazuje na modelu Fenrir

Wentylator Titan, który bazuje na modelu Fenrir

2013-07-30 18:01:00

Model Skalli TTC-NC05TZ/NPW (RB), bazuje na sile swojego ojca - modelu Fenrir. Układ posiada 2 miedziane rurki heat pipe 8 mm w kształcie litery U. Technologia ta pozwala na bezpośredni kontakt z procesorem, co zwiększa o 20% efektywność odprowadzania ciepła umożliwiając chłodzenie procesorów do 130W. Wysoka wydajność sprawia, że Skalli jest idealnym rozwiązaniem dla graczy oraz overclockerów. Socket all-in-one zapewnia kompatybilność z większością procesorów Intel i AMD.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P