Titan

Titan w dziale komputery

Podzespoły komputerowe Akcesoria

Titan w dziale GSM

Akcesoria GSM Telefony

Titan w dziale informacje

Wiadomości

O firmie Titan

Titan jest jednym z wiodących producentów rozwiązań termicznych między innymi w zakresie chłodzenia procesorów, dysków, karty graficznych. W swojej ofercie posiada również dmuchawy, wentylatory systemowe DC i radiatory. Szybko postępujący rozwój technologii oraz nowe potrzeby klientów sprawiają, że Titan poświęca ogromną ilość środków na badania i rozwój innowacji w branży rozwiązań termicznych w zastosowaniu do PC. W rezultacie marka zyskała nie tylko ogromne doświadczenie ale i dobrą reputację dla swoich produktów w dziedzinie chłodzenia.

Chłodzenie do smartfona

Chłodzenie do smartfona

2014-07-31 14:58:00

Titan Pyramid (TTC-NF02TZ) to urządzenie, które pełni jednocześnie funkcję podstawki i wentylatora do smartfona. Dzięki unikalnej konstrukcji oferuje stabilne i bezpieczne oparcie dla Twojego telefonu. Wbudowany wentylator o średnicy 4 cm zwiększa przepływ powietrza wokół telefonu i efektywnie rozprasza ciepło generowane przez telefon podczas intensywnego użytkowania.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P