Zelmer
Multicooker Zelmer - jedno urządzenie, wiele możliwości

Multicooker Zelmer - jedno urządzenie, wiele możliwości

2012-04-18 09:28:00

A gdyby tak jedno urządzenie potrafiło: piec, gotować, smażyć, gotować na parze, a także dusić? Z wielofunkcyjnym urządzeniem Zelmer - teraz to możliwe. Przygotowanie kilku różnych dań - każdemu miłośnikowi gotowania, od zawsze sprawiało duży problem. Ile naczyń, garnków o różnej pojemności trzeba było zabrudzić, by móc zaskoczyć rodzinę lub znajomych swoimi domowymi potrawami? Multicooker EK1300 to nowoczesne urządzenie o mocy 820 W oraz pojemności 2,8 l, w którym w zależności od potrzeb przygotujesz wiele dań - na różne sposoby. A wszystko to za sprawa jednego wielofunkcyjnego urządzenia marki Zelmer.

czytaj więcej
Zelmer: Parowar SC1002

Zelmer: Parowar SC1002

2011-11-08 12:55:00

Obecnie coraz więcej osób zwraca uwagę na swoją dietę, starając się jeść zdrowo i lekko. Jednak wiele osób postrzega przygotowywanie zdrowych posiłków za czasochłonne i kosztowne. Nic bardziej mylnego. Dzięki parowarowi Zelmer SC1002 przygotowanie takiego posiłku staje się łatwe i przyjemne. Lekkie, pełne witamin i składników odżywczych kolorowe dania o znakomitym smaku są teraz na wyciągnięcie ręki.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P