Zelmer
Nowy czajnik Zelmer CK1400

Nowy czajnik Zelmer CK1400

2012-08-22 07:51:00

Zelmer wprowadza na rynek nowy czajnik CK1400, w którym zastosowano innowacyjne rozwiązanie - termowskaźnik. To pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku czajników. Jest to wskaźnik umieszczony na obudowie, którego kolor zmienia się w zależności od temperatury wody znajdującej się w czajniku. Pod wpływem wysokiej temperatury wskaźnik przyjmuje barwę intensywnie czerwoną. Później, w miarę stygnięcia wody, kolor zmienia się na brązowy.

czytaj więcej
Linia śniadaniowa Zelmer

Linia śniadaniowa Zelmer

2012-01-19 15:08:00

Kuchnia nie jest już miejscem, w którym spędzamy czas tylko na gotowaniu. Coraz częściej kuchnia to centrum życia domowego i towarzyskiego, miejsce spotkań rodzinnych i wspólnego gotowania z przyjaciółmi. Dlatego tak ważne jest aby jej wystrój, a w tym sprzęt kuchenny był przyjazny w użytkowaniu, intuicyjny i odzwierciedlający dusze jego mieszkańców.

czytaj więcej
Nowy czajnik elektryczny marki Zelmer

Nowy czajnik elektryczny marki Zelmer

2011-12-05 13:39:00

Kuchnia to dziś centrum życia domowego i towarzyskiego, miejsce spotkań rodzinnych i wspólnego gotowania z przyjaciółmi. Jednym z najważniejszych przedmiotów znajdującym się właściwie w każdej kuchni jest czajnik elektryczny. Dlatego tak ważne jest aby jego wygląd był elegancki harmonizował z kuchnią i gustem użytkowników. Poza tym jak każdy sprzęt domowy ma był intuicyjny i prosty w codziennej obsłudze, tak aby uprzyjemniał i ułatwiał prace kuchenne.

czytaj więcej
Nowość Zelmer: czajnik CK 1004

Nowość Zelmer: czajnik CK 1004

2011-09-09 14:00:00

Nie ma nic lepszego niż relaks z filiżanką gorącej herbaty w jesienny wieczór. Obecnie popularna jest nie tylko klasyczna herbata czarna, ale także różne jej odmiany, a każda z nich wymaga innego sposobu parzenia, który pozwoli na wydobycie pełni smaku. Zelmer, lider rynku w kategorii czajników elektrycznych prezentuje swój najnowszy produkt, czajnik CK 1004. Cechą charakterystyczną nowego czajnika jest zestaw funkcji odpowiedzialnych za regulację i podtrzymanie temperatury wody. Zakres regulacji temperatury wynosi odpowiednio : 40°C, 60°C, 80°C, 90°C oraz 100°C. Aby przygotowywany przez nas napój osiągnął najlepszy możliwy smak potrzebna jest woda o odpowiedniej temperaturze. Przykładowo, dla zielonej herbaty optymalna temperatura wody wynosi 80°C, dla kawy rozpuszczalnej 90°C, czarnej herbaty i gorącej czekolady 100°C.

czytaj więcej
Oszczędzaj czas i energię z nowym czajnikiem Hot Cup Zelmer

Oszczędzaj czas i energię z nowym czajnikiem Hot Cup Zelmer

2011-08-03 14:40:00

W trosce o środowisko i oszczędność energii a tym samym pieniędzy konsumentów, Zelmer wprowadza nowy, innowacyjny czajnik Hot Cup CK 1000. To niezwykle energooszczędne urządzenie umożliwia zagotowanie porcji wody w niecałą minutę. Dzięki temu nie tracisz energii na gotowanie wody, której nie potrzebujesz a woda jaką wykorzystujesz do zaparzenia ulubionej herbaty czy kawy jest zawsze świeża.

czytaj więcej
Czajnik 17Z024 - funkcjonalny design w Twojej kuchni

Czajnik 17Z024 - funkcjonalny design w Twojej kuchni

2010-09-01 16:17:00

Każda z nas jest inna i dlatego tak bardzo cenimy sobie własny, niepowtarzalny styl. Każda z nas chce się czuć i wyglądać wyjątkowo. Doskonale jednak wiemy, że aby to osiągnąć nie musimy codziennie kupować sobie nowej kreacji - wystarczą przecież oryginalne dodatki i akcesoria. Podobnie jest z wystrojem wnętrz. Nie musisz nieustannie przemalowywać i przemeblowywać swojej kuchni, aby dodać jej klasy i nowoczesności. Zamiast tego możesz postawić na ciekawe akcenty.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P