Zelmer
Protecto: odkurzacz, który chroni Twoje meble

Protecto: odkurzacz, który chroni Twoje meble

2016-10-25 13:04:00

Niezapowiedziana wizyta rodziców lub znajomych? Łapiesz za odkurzacz i urządzasz wyścig po całym mieszkaniu. Po drodze do ominięcia masz meble, sofę, ściany i kilka innych domowych przeszkód. Marka Zelmer, przekonując tych bardziej lub mniej zabieganych, że „Chcieć to móc!” stworzyła odkurzacz Protecto, który swoją nazwę zawdzięcza wyjątkowo szerokim protektorom, które pokrywają jego obudowę. Dzięki temu chronią urządzenie oraz zapobiegają obijaniu domowych przeszkód. Dlatego, czy odkurzasz na szybko przed przyjściem znajomych czy planujesz wielkie porządki - zawsze masz pewność, że twoje meble, ściany czy narożniki pozostaną nienaruszone.

czytaj więcej
90 minut w tygodniu na odkurzanie - to dużo czy mało?

90 minut w tygodniu na odkurzanie - to dużo czy mało?

2015-08-26 14:24:00

Statystyczny Polak poświęca ponad 1,5 godziny tygodniowo na odkurzanie. To daje nam przeciętnie prawie kwadrans dziennie na tę czynność, a w skali roku odkurzanie zajmuje nam aż 3,5 doby. To sporo czasu, wysiłku i energii. Podpowiadamy, jak wybrać sprzęt, który pomaga szybko uporać się z kurzem.

czytaj więcej
Wygodny i uniwersalny Twix - dwa w jednym od Zelmera

Wygodny i uniwersalny Twix - dwa w jednym od Zelmera

2014-07-02 10:50:43

Wakacje, to idealny czas na zmianę garderoby oraz letnie porządki, nie tylko w szafach, ale także w całym mieszkaniu. Letnia aura sprzyja modowym rewolucjom oraz daje duże możliwości w prowadzeniu długo planowanych remontów. Konsekwencją zmiany wizerunku wnętrz, jest także konieczność gruntownego odkurzania. W przygotowaniu domu tego lata z pewnością pomoże wygodny i uniwersalny odkurzacz. Marka Zelmer, proponuje odkurzacze typu Twix, dzięki którym, możemy oszczędzić czas lub pieniądze.

czytaj więcej
Sprzątnij gotówkę z Zelmerem

Sprzątnij gotówkę z Zelmerem

2013-10-16 11:04:00

Prawdziwa gratka dla fanów sprzątania! Promocja Zelmer „Sprzątnij nagrody” to wyjątkowa okazja do nabycia odkurzacza. Każdy, kto w czasie trwania promocji kupi jeden z wybranych modeli odkurzaczy Zelmer, może odebrać aż do 150 złotych w gotówce z bankomatów sieci Euronet, BZ WBK lub SKOK 24.

czytaj więcej
Nowy odkurzacz z organizerem na akcesoria - Zelmer Flooris VC1006

Nowy odkurzacz z organizerem na akcesoria - Zelmer Flooris VC1006

2013-10-10 14:22:00

Zelmer wprowadza do swojej oferty nowy, zaawansowany technologicznie odkurzacz workowy - Flooris VC1006. Ten nowoczesny odkurzacz o wysokiej mocy, posiada wiele innowacyjnych funkcji i akcesoriów - głównym jego wyróżnikiem, niespotykanym dotąd w innych odkurzaczach, jest specjalny organizer na akcesoria.

czytaj więcej
Zelmer - odkurzacz piorący Aquawelt 919

Zelmer - odkurzacz piorący Aquawelt 919

2012-10-31 12:19:00

Aquawelt może pracować zarówno z wydajnym workiem Safbag, jak i w trybie bezworkowym z filtrem wodnym. Moduł z workiem jest w stanie pomieścić do 2,5 l zanieczyszczeń, zaś sam worek wyposażono w higieniczne zamknięcie i wykonano z wytrzymałego, dokładnie filtrującego materiału - porównywalnego z filtrem HEPA H10. W przypadku pracy bezworkowej do dyspozycji jest pojemnik o pojemności aż 5 l, zaś wszystkie zanieczyszczenia są zwilżane i opadają na dno.

czytaj więcej
Odkurzacze Zelmer dla alergików

Odkurzacze Zelmer dla alergików

2012-07-23 17:31:00

Odkurzacze workowe Zelmer wykorzystują wykonane ze specjalnej włókniny, nowoczesne worki Safbag. Worki te są higieniczne, pojemne, wytrzymałe i dokonują wstępnej filtracji powietrza z zanieczyszczeń - posiadają klasę filtracji porównywalną z filtrami HEPA 10. Wstępnie oczyszczone powietrze filtrowane jest dalej przez filtr wylotowy. Odkurzacze serii Syrius, Jupiter i Solaris wyposażono w bardzo wydajne, antyalergiczne filtry HEPA H13.

czytaj więcej
Nowe odkurzacze Eco Power VC 3100 firmy Zelmer

Nowe odkurzacze Eco Power VC 3100 firmy Zelmer

2012-05-22 09:58:00

Zelmer wprowadza nową linię odkurzaczy energooszczędnych. Eco Power VC3100 to nowoczesne odkurzacze bezworkowe o niewielkich gabarytach, wyposażone w wydajne, energooszczędne silniki i bardzo skuteczne filtry powietrza HEPA. Odkurzacze Eco Power VC3100 posiadają wydajny energooszczędny silnik o mocy 1400 W, zapewniający skuteczność odkurzania porównywalną z odkurzaczem o mocy 2000W przy jednocześnie mniejszym o 30% zużyciu energii. Eco Power to odkurzacz bezworkowy, zapewniający stałą, niezależną od stopnia zapełnienia pojemnika cyklonowego moc ssania w wysokości 320 W. Ponieważ zanieczyszczenia gromadzone są w pojemniku - działa też ekologicznie, gdyż nie zanieczyszcza środowiska jednorazowymi workami.

czytaj więcej
Zelmer - nowy odkurzacz cyklonowy VC3050 Pluser

Zelmer - nowy odkurzacz cyklonowy VC3050 Pluser

2012-04-17 23:12:00

VC3050 Pluser to niewielki odkurzacz bezworkowy Zelmer o nowoczesnym wzornictwie i dużej mocy 1800 W, skonstruowany w oparciu o technologię cyklonową. Technologia cyklonowa umożliwia gromadzenie zabrudzeń do specjalnego pojemnika, bez potrzeby stosowania wymiennych worków, co pozwala zaoszczędzić pieniądze podczas eksploatacji urządzenia.

czytaj więcej
Zelmer przedstawia odkurzacz Roto VC1001

Zelmer przedstawia odkurzacz Roto VC1001

2012-04-11 11:34:00

Zelmer przedstawia najnowszy produkt w gamie swoich odkurzaczy workowych - Roto VC1001. Jest to klasyczny workowy odkurzacz o dużej mocy, uruchamiany pokrętłem do elektronicznej regulacji mocy ssania. Rozwiązanie to zmniejsza ilość przycisków na obudowie odkurzacza ułatwiając jego obsługę, co w połączeniu z innymi rozwiązaniami zaowocowało ergonomicznym i funkcjonalnym odkurzaczem.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P