Zelmer
Grille elektryczne marki Zelmer

Grille elektryczne marki Zelmer

2012-05-21 10:38:00

W ofercie Zelmer znajdują się grille elektryczne posiadające dwie strefy : gładką i karbowaną powłokę. Dzięki nim przyrządzisz równocześnie nie tylko wszelakie soczyste mięsa, ale także grillowane warzywa, ryby oraz owoce morza. Powierzchnie grilla pokryte są specjalną powłoką dzięki czemu potrawy nie przyklejają się, a zabrudzenia są łatwe do usunięcia. Wszystkie urządzenia posiadają regulowane termostaty, wysuwaną tackę ociekową, a dla wymagających wybrane modele zostały także wyposażone w zdejmowane pokrywy z hartowanego szkła.

czytaj więcej
Linia śniadaniowa Zelmer

Linia śniadaniowa Zelmer

2012-01-19 15:08:00

Kuchnia nie jest już miejscem, w którym spędzamy czas tylko na gotowaniu. Coraz częściej kuchnia to centrum życia domowego i towarzyskiego, miejsce spotkań rodzinnych i wspólnego gotowania z przyjaciółmi. Dlatego tak ważne jest aby jej wystrój, a w tym sprzęt kuchenny był przyjazny w użytkowaniu, intuicyjny i odzwierciedlający dusze jego mieszkańców.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P