Zelmer
Golarki elektryczne Zelmer - szybko i niezawodnie

Golarki elektryczne Zelmer - szybko i niezawodnie

2014-11-08 21:02:00

Wystarczy włączyć urządzenie i dzięki dokładnym nożom, po kliku przesunięciach zarost znika i to bez zacięć. Dzięki temu, że golenie jest bezpieczne i nie potrzeba do niego wody to pozbyć się niechcianej brody można zarówno w łazience w domu, jak i w samochodzie w drodze do pracy, czy na wakacjach pod namiotem z dala od cywilizacji.

czytaj więcej
Golarki Zelmer - 9 innowacyjnych modeli

Golarki Zelmer - 9 innowacyjnych modeli

2012-12-04 19:28:00

W ofercie znajduje się 9 innowacyjnych modeli w dwóch systemach golenia: foliowym i rotacyjnym. Golarki Zelmer oferują ponad 20 zaawansowanych funkcji. Golarki foliowe są projektowane i konstruowane w Japonii, z zachowaniem najwyższej precyzji i dbałości o szczegóły. Posiadają opatentowany system ostrzy „Sharp Edged Blades”, które są ostrzone laserowo z dokładnością co do nanometra, dzięki czemu ścinają zarost za jednym pociągnięciem. Specjalnie zaprojektowana folia „Multiway Foil Screen” posiada otwory rozmieszczone w 6 różnych kierunkach, dostosowanych do kierunku wzrostu włosków, co dodatkowo ułatwia golenie.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P