Zelmer
Czym się kierować przy jej zakupie?

Czym się kierować przy jej zakupie?

2013-12-13 10:59:00

Przystępując do zakupu wagi, zastanówmy się najpierw, jaki typ urządzania preferujemy: mechaniczną czy elektroniczną. Wagi mechaniczne to dosyć proste w budowie urządzenia, których zaletą jest przystępna cena, ale w porównaniu do wag elektronicznych cechują się stosunkowo niską dokładnością pomiaru wynoszącą do 20 g. W przypadku wag elektronicznych dokładność pomiaru sięga 1-2 g, a wynik prezentowany jest na wyświetlaczu. Ponieważ są zasilane bateriami, warto zwrócić uwagę na modele wyposażone we wskaźnik ich zużycia. Tylko naładowane baterie pozwalają na uzyskanie dokładnego pomiaru podczas ważenia produktów.

czytaj więcej
Najnowsze maszynki Zelmer - 887, 987 i MM1200

Najnowsze maszynki Zelmer - 887, 987 i MM1200

2013-02-15 17:19:00

Zelmer wprowadził do swojej oferty 4 nowe serie maszynek do mielenia mięsa 687, 887, 987 i MM1200. Są to urządzenia o jeszcze większej wydajności mielenia, pozwalające zmielić 2,3 kg mięsa w minutę. Wysokowydajny silnik maszynek pozwala im osiągać moc 1900 W (motor blocked power). Dodatkowo wytrzymałość i niezawodność maszynek 987 i MM1200 została potwierdzona niemieckim certyfikatem jakości otrzymując 5 gwiazdek w testach niezawodności, przyznanych przez niemiecką firmę badawczą SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH.

czytaj więcej
Nowe akcesorium do maszynek do mielenia Zelmer

Nowe akcesorium do maszynek do mielenia Zelmer

2013-02-01 11:18:59

Wraz z wprowadzeniem nowych linii maszynek do mielenia - 887, 987 oraz MM1200, Zelmer rozszerza również możliwości swoich urządzeń. Do dużej grupy akcesoriów, które można podłączyć do maszynki, dołączył moduł - krajarka do krojenia gotowanych warzyw w kostkę. Krajarka jest innowacyjnym urządzeniem, które pozwoli Ci szybko przygotować pyszną warzywną sałatkę. Wystarczy ugotowane ziemniaki, marchewki, buraki czy seler włożyć do urządzenia i po chwili otrzymamy równo pokrojone kostki. Krajarka to akcesorium dodatkowe do szatkownicy - działa tylko z nią jako dodatkowy wkład.

czytaj więcej
Maszynki do mięsa Zelmer - jakość potwierdzona niemieckim certyfikatem

Maszynki do mięsa Zelmer - jakość potwierdzona niemieckim certyfikatem

2012-11-16 17:00:00

Serie maszynek 987 i MM1200 otrzymały niemiecki certyfikat jakości - 5 gwiazdek w testach niezawodności. Certyfikat został przyznany maszynkom po badaniach, przeprowadzonych na zlecenie Zelmer, w niemieckiej firmie badawczej SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH (SLG - badania i certyfikacja - red.).

czytaj więcej
Zachowaj smak i aromat lata z nowymi suszarkami spożywczymi Zelmer

Zachowaj smak i aromat lata z nowymi suszarkami spożywczymi Zelmer

2012-07-05 14:00:00

Zelmer FD1000-1002 to nowa seria suszarek spożywczych wprowadzana w czasie, gdy będzie najwięcej okazji do ich sprawdzenia i przekonania się jak bardzo przydadzą się w każdej kuchni. Samodzielnie wysuszone jabłka lub gruszki będą doskonałą przekąską jak również dodatkiem do kompotu, a grzyby i śliwki - do świątecznego bigosu.

czytaj więcej
Nowe wagi osobowe marki Zelmer

Nowe wagi osobowe marki Zelmer

2012-05-09 13:10:00

W codziennej dbałości o linię często towarzyszy nam praktyczne urządzenie - funkcjonalna waga łazienkowa. Wagi łazienkowe to jednak nie tylko urządzenie pomiarowe - to także istotny element wyposażenia każdej łazienki. Idealnym tego przykładem jest nowa waga Zelmer BS1200 która łączy w sobie nie tylko ciekawy, nowoczesny design ale również funkcjonalność. Duży i czytelny wyświetlacz LCD oraz 4 precyzyjne sensory zapewniają dokładność pomiaru oraz maksymalny komfort użytkowania.

czytaj więcej
Wiosna z nowymi dzbankami filtrującymi do wody marki Zelmer

Wiosna z nowymi dzbankami filtrującymi do wody marki Zelmer

2012-03-19 09:49:00

Nie od dziś wiadomo, że woda jest jednym z najważniejszych związków chemicznych, bez których egzystencja organizmów żywych na naszej planecie była by niemożliwa. Ciało dorosłego człowieka w 70% składa się z wody (w przypadku niemowląt jest to około 85%). Woda uczestniczy w większości procesów życiowych zachodzących w naszym organizmie np. trawieniu, krążeniu krwi, wchłanianiu itp. Zatem jakość pitej przez nas wody ma zasadniczy wpływ na jego stan. Niestety w obecnych czasach jakość pitej przez nas wody nie stoi na najwyższym poziomie. Co prawda istnieją oczyszczalnie, które dzięki swojej pracy sprawiają, że woda staje się zdatna do picia.

czytaj więcej
Maszynki do mięsa Zelmer - niezawodność potwierdzona

Maszynki do mięsa Zelmer - niezawodność potwierdzona

2012-02-14 06:41:00

Zelmer zlecił badanie maszynek do mięsa, mieszczącej się w Hartmannsdorf w Niemczech firmie badawczej SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH (SLG - badania i certyfikacja -red.). SLG to ekonomicznie niezależny usługodawca, który zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami związanymi z badaniami i certyfikacją, począwszy od fazy rozwoju produktu poprzez wprowadzenie go na rynek.

czytaj więcej
Cytrusowe święta z Zelmerem

Cytrusowe święta z Zelmerem

2011-12-16 11:57:00

Firma Zelmer, tworząc elektryczną wyciskarkę do cytrusów (model CP 2100), postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i w jednym urządzeniu połączyć takie cechy jak nowoczesny wygląd, łatwość użytkowania i wygodę przechowywania urządzenia.

czytaj więcej
Maszynka do mielenia Zelmer MM 1000

Maszynka do mielenia Zelmer MM 1000

2011-10-25 12:03:00

Kuchnia to dziś często centrum życia rodzinnego, a nie tylko miejsce, w którym spędzamy czas gotując. Dlatego tak ważne jest aby jej wystrój, a w tym także sprzęt kuchenny był ładny i elegancki, a przy tym przyjazny w użytkowaniu. Dotyczy to również tak prozaicznych urządzeń jak maszynki do mielenia. Stare, „ręczne” konstrukcje odeszły na zasłużoną emeryturę, a ich miejsce zajęły maszynki elektryczne, oferujące znacznie większą funkcjonalność oraz nowoczesny design.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P