Best Buy

Best Buy w dziale komputery

Tablety

Best Buy w dziale GSM

Akcesoria GSM

O firmie Best Buy

Na przestrzeni ostatnich lat firma Best Buy zdobyła ogromne doświadczenie w kontekście rozwiązań dla cyfrowej telewizji naziemnej. Obecnie działa aktywnie w niemal całej Europie i oferuje szeroką gamę produktów DVB-T oraz DVB-T2, począwszy od najprostszych rozwiązań na złącze SCART do zaawansowanych multimedialnych centrów domowej rozrywki, łącząc technologię DVB-T z innymi popularnymi rozwiązaniami jak DVD czy Blue-Ray. Ostatnią innowacją technologiczną jest kombinacja DVB-T HD z systemem Android, pozwalająca użytkownikowi nie tylko oglądać kanały HD, ale także cieszyć się nawigacją w sieci.

Best Buy: outdoorowa kamera HD

Best Buy: outdoorowa kamera HD

2013-04-04 10:45:00

Easy Snap HD SPORTCAM to mała kamera o wysokiej rozdzielczości przeznaczona do wykorzystania podczas podróży, wycieczek oraz przy uprawianiu sportów. Obudowa kamery jest odporna na zmienne warunki pogodowe takie jak wysokie temperatury, wilgoć czy deszcz. Dzięki temu użytkownik nie musi się obawiać, że kamera bądź zapisany materiał ulegnie zniszczeniu podczas deszczu.

czytaj więcej
Best Buy - kamera Easy Snap HD za 199 PLN

Best Buy - kamera Easy Snap HD za 199 PLN

2013-01-08 14:31:00

Easy Snap HD to poręczna kamera zaopatrzona w 5 Mpix matrycę CMOS, umożliwiającą nagrywanie w jakości full HD (1920x1080) z prędkością 15 fps oraz HD (1280x720) przy prędkości 30 fps. Jest mała, lekka i doskonale leży w dłoni. Bez problemu możemy ją obsługiwać jedną ręką. Urządzenie posiada wbudowany wyświetlacz LCD 2,7'' TFT z możliwością obrócenia go nawet o 270 stopni.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P