Best Buy

Best Buy w dziale komputery

Tablety

Best Buy w dziale GSM

Akcesoria GSM

O firmie Best Buy

Na przestrzeni ostatnich lat firma Best Buy zdobyła ogromne doświadczenie w kontekście rozwiązań dla cyfrowej telewizji naziemnej. Obecnie działa aktywnie w niemal całej Europie i oferuje szeroką gamę produktów DVB-T oraz DVB-T2, począwszy od najprostszych rozwiązań na złącze SCART do zaawansowanych multimedialnych centrów domowej rozrywki, łącząc technologię DVB-T z innymi popularnymi rozwiązaniami jak DVD czy Blue-Ray. Ostatnią innowacją technologiczną jest kombinacja DVB-T HD z systemem Android, pozwalająca użytkownikowi nie tylko oglądać kanały HD, ale także cieszyć się nawigacją w sieci.

BestBuy: „niewidoczny” dekoder

BestBuy: „niewidoczny” dekoder

2013-06-19 13:33:00

BestBuy, hiszpański producent elektroniki użytkowej wprowadził na polski rynek tuner DVB-T przeznaczony do użytku domowego. Niewielkich rozmiarów urządzenie jest kompatybilne zarówno z TV cyfrowymi oraz wyposażonymi w złącze analogowe.

czytaj więcej
BestBuy: nagrywaj dwa kanały jednocześnie

BestBuy: nagrywaj dwa kanały jednocześnie

2013-04-18 18:50:00

Z nowym tunerem Easy Home Twin HD możesz nagrywać nie jeden lecz dwa kanały telewizyjne jednocześnie zarówno w rozdzielczości standardowej jak i full HD. Urządzenie oferuje również możliwość oglądania jednego programu i nagrywania drugiego. Na przykład podczas oglądania meczu piłkarskiego możemy nagrywać ulubiony serial telewizyjny. Produkt BestBuy zaopatrzono w funkcję TimeShift, która umożliwia „zatrzymanie” programu podczas nadawania i odtworzenie go w późniejszym czasie bez utraty zapisanych treści. Takie rozwiązanie sprawia, że już nigdy nie przegapisz żadnego gola podczas finału ligi mistrzów.

czytaj więcej
BestBuy prezentuje mini tuner DVB-T

BestBuy prezentuje mini tuner DVB-T

2013-01-15 15:16:00

Tuner Nano Flip HD wyświetla na ekranie telewizora obraz bardzo dobrej, cyfrowej jakości i w pełnej rozdzielczości HD 1080p. Dzięki „nano” gabarytom urządzenie można umieścić w dowolnym miejscu w pobliżu telewizora. Specjalna podstawka, pozwala postawić urządzenie w pozycji pionowej (jeśli mamy bardzo mało miejsca) lub tradycyjnie poziomo. Nowy produkt producenta BestBuy jest kompatybilny zarówno z nowoczesnymi telewizorami LCD ze złączem HDMI jak i ze starszymi modelami z ekranem kineskopowym, które do podłączenia wymagają złącza SCART.

czytaj więcej
Samochodowe centrum multimedialne

Samochodowe centrum multimedialne

2012-12-11 15:42:00

EASY PLAYER DVD Dual to kompletny system, który zamieni tylną kanapę Twojego auta w centrum rozrywki z odtwarzaczem DVD. Zestaw składa się z dwóch ekranów LCD o przekątnej 7’’ zaopatrzonych w pasy umożliwiające montaż ich na zagłówkach. W jednym z urządzeń wbudowano odtwarzacz DVD, który oprócz wyświetlania filmów w tym formacie pozwala słuchać muzyki, a także oglądać zdjęcia.

czytaj więcej
Best Buy : Tuner Easy Home DVB-T HD Viva

Best Buy : Tuner Easy Home DVB-T HD Viva

2012-11-22 10:36:00

Best Buy,  producent elektroniki użytkowej wprowadził na rynek tuner DVB-T przeznaczony do użytku domowego. Niewielkich rozmiarów urządzenie oprócz odbioru sygnału DVB-T, umożliwia również nagrywanie audycji (także w jakości Full HD) oraz pełni funkcje odtwarzacza multimediów.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P