Best Buy

Best Buy w dziale komputery

Tablety

Best Buy w dziale GSM

Akcesoria GSM

O firmie Best Buy

Na przestrzeni ostatnich lat firma Best Buy zdobyła ogromne doświadczenie w kontekście rozwiązań dla cyfrowej telewizji naziemnej. Obecnie działa aktywnie w niemal całej Europie i oferuje szeroką gamę produktów DVB-T oraz DVB-T2, począwszy od najprostszych rozwiązań na złącze SCART do zaawansowanych multimedialnych centrów domowej rozrywki, łącząc technologię DVB-T z innymi popularnymi rozwiązaniami jak DVD czy Blue-Ray. Ostatnią innowacją technologiczną jest kombinacja DVB-T HD z systemem Android, pozwalająca użytkownikowi nie tylko oglądać kanały HD, ale także cieszyć się nawigacją w sieci.

BestBuy: power bank i ładowarka w jednym

BestBuy: power bank i ładowarka w jednym

2013-09-05 19:16:00

BestBuy wprowadził do sprzedaży power bank i uniwersalną ładowarkę w jednym. Easy Home Power Combo to najlepszy sposób na to, aby nigdy nie zabrakło Ci baterii w smartfonie, tablecie czy odtwarzaczu mp3.

czytaj więcej
BestBuy: elegancki Power Bank

BestBuy: elegancki Power Bank

2013-07-30 18:21:53

Easy Home Power Bank to idealne rozwiązanie do ładowania odtwarzaczy mp3, telefonów, smartfonów czy tabletów gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko tego potrzebujesz. Ten przenośny akumulator jest kompatybilny z większością urządzeń zasilanych napięciem 5V. Elegancka, kompaktowa obudowa i waga poniżej 100 g sprawiają, że można je mieć zawsze przy sobie tak aby już nigdy nie zaskoczyła Cię rozładowana bateria.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P