Kruger&Matz

Kruger&Matz w dziale GSM

Smartfony Akcesoria GSM Telefony

Kruger&Matz w dziale informacje

Finanse Wiadomości Wydarzenia Promocje
Nowe telewizory smart TV w ofercie Kruger&Matz

Nowe telewizory smart TV w ofercie Kruger&Matz

2017-11-30 10:21:00

Pierwsze telewizory marki Kruger&Matz pojawiły się w 2014 roku. Od tego czasu oferta znacznie poszerzyła się, m.in. o modele wyposażone w duże ekrany do 65” o rozdzielczości Ultra HD. Wiele także zmieniło się pod względem produkcji. Od początku 2017 roku montaż telewizorów Kruger&Matz odbywa się w Polsce, w fabryce w Żyrardowie. Teraz firma idzie o krok dalej i wprowadza do oferty modele wyposażone w smart TV oraz przekątną 75”.

czytaj więcej
Kruger&Matz debiutuje na rynku telewizorów

Kruger&Matz debiutuje na rynku telewizorów

2014-05-15 15:13:00

Telewizory to zupełna nowość w ofercie marki Kruger&Matz zajmującej się produkcją designerskich urządzeń mobilnych oraz eleganckiego sprzętu audio. Pod koniec kwietnia odbyła się premiera trzech nowych modeli: KM0240, KM0248 i KM0255, które różnią się głównie przekątną ekranu i wzornictwem. Urządzenia te wyróżnia nowoczesny design, dobre parametry techniczne oraz funkcjonalność, co udało się połączyć z niezwykle atrakcyjną ceną.

czytaj więcej
Krüger&Matz prezentuje nowości, a wśród nich najnowszego smartfona SOUL

Krüger&Matz prezentuje nowości, a wśród nich najnowszego smartfona SOUL

2014-04-25 17:43:00

Marka Kruger&Matz zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami z początkiem drugiego kwartału wprowadza do swojego portfolio nowe produkty. Najważniejszą premierą jest smartfon SOUL z ekranem OGS o przekątnej 4,7”, czterordzeniowym procesorem MSM8212 Cortex A7 oraz systemem Android 4.3. W ofercie marki pojawiły się także telewizory 40, 48 i 55” oraz nowe modele systemów audio. Wszystkie premierowe produkty cechuje nowoczesny design, doskonałe parametry techniczne i funkcjonalność, co udało się połączyć z niezwykle atrakcyjną ceną.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P