Delock

Delock w dziale GSM

Akcesoria GSM
Adapter Bluetooth do sprzętu hi fi marki Delock

Adapter Bluetooth do sprzętu hi fi marki Delock

2014-01-30 14:45:00

W dobie smartfonów, tabletów i playerów mp3 coraz częściej odtwarzamy muzykę przez te właśnie urządzenia niejednokrotnie tracąc na jakości odtwarzanego dźwięku. Małe głośniki bądź słuchawki podłączone do smartfona nie zawsze zdają egzamin ze względu na ledwo słyszalne dźwięki czy przymusową izolację od otoczenia z powodu słuchawek na uszach.

czytaj więcej
Delock z myślą o użytkownikach Apple

Delock z myślą o użytkownikach Apple

2013-04-30 14:33:00

Delock wprowadził na rynek adapter, który po podłączeniu do smartfona bądź tabletu umożliwia wyświetlanie zdjęć bezpośrednio z aparatu fotograficznego. Produkt dedykowany jest użytkownikom sprzętu spod znaku nadgryzionego jabłka. Z jednej strony adapter został wyposażony w port USB, zaś z drugiej w 30 pinowe złącze (do iPhona i iPada). Takie rozwiązanie umożliwia podłączenie aparatu fotograficznego do tabletu bądź iPada. Po zsynchronizowaniu urządzeń możemy nie tylko oglądać zdjęcia na swoim iPhonie, ale również je zapisywać.

czytaj więcej
Adapter do telefonu Samsung Galaxy S III

Adapter do telefonu Samsung Galaxy S III

2012-11-28 12:37:40

Wraz z premierą nowego modelu smartfona Galaxy S III okazało się, że producent chce aby nowi użytkownicy telefonów S III zaczęli kupować również nowe akcesoria. Gniazdo mikro USB w modelu S III różni się od modelu S II i właściciele nowych smartfonów mogą mieć problem z podłączeniem do niego wcześniej kupionych akcesoriów. Taka zmiana, z pewnością nie ułatwia życia użytkownikom nowych smartfonów ponieważ teoretycznie zmusza ich do zakupu nowych akcesoriów.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P