Cabletech

O firmie Cabletech

Cabletech to producent różnego typu kabli, czasz antenowych, konwerterów oraz tunerów DVB-T, a także kamer, videofonów, systemów monitoringu oraz innych akcesoriów elektronicznych. Produkty Cabletech od lat obecne są na rynku polskim i europejskim ciesząc się dobrą renomą zarówno wśród amatorów jak i profesjonalistów. Produkowane wyroby posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość oraz zgodność z normami określonymi w polskich i międzynarodowych standardach (między innymi Certyfikat Instytutu Łączności oraz deklaracje zgodności CE).

Cabletech Smart Android TV URZ0351

Cabletech Smart Android TV URZ0351

2013-09-18 10:18:00

Najnowsze urządzenie Cabletech Smart Android TV URZ0351, dzięki zaawansowanej technologii oraz udoskonalonym parametrom technicznym płynnie przeniesie użytkownika w multimedialny świat filmów, Internetu, gier i innych aplikacji. Wszystko to na dużym ekranie telewizora. Urządzenie zapewnia dostęp do Internetu poprzez WiFi, a także zewnętrzny modem 3G (np. model M-LIFE ML0510). Możliwe jest także podłączenie sieci Ethernet, za pomocą przejściówki z USB.

czytaj więcej
Cabletech Smart TV Android Dongle - multimedialny świat Androida w telewizorze

Cabletech Smart TV Android Dongle - multimedialny świat Androida w telewizorze

2012-09-27 16:16:00

Niemal w każdym domu telewizor jest potrzebny przede wszystkim do oglądania ulubionych programów czy filmów. Nowy produkt Cabletech Smart TV Android Dongle URZ0193 znacznie poszerzy tę funkcję i sprawi, że telewizor stanie się domowym centrum multimedialnym. Urządzenie to jest kompatybilne z nowymi modelami telewizorów wyposażonymi w gniazdo HDMI, a zasilane jest z gniazda USB w telewizorze lub opcjonalnie poprzez zasilacz sieciowy (nie dołączony do zestawu).

czytaj więcej
Cabletech - odtwórz niezapomniane chwile zapisane na zapomnianych nośnikach

Cabletech - odtwórz niezapomniane chwile zapisane na zapomnianych nośnikach

2012-09-03 10:23:19

Marka Cabletech wprowadziła do oferty VIDEO-GRABBER URZ0192. Pozwala on na zgrywanie obrazu i dźwięku z urządzeń analogowych oraz cyfrowych. Produkt ten będzie idealny dla osób, które zamieniły magnetowid na odtwarzacz DVD, a pozostałością po tym zapomnianym już urządzeniu są stosy kaset video.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P