Cabletech

O firmie Cabletech

Cabletech to producent różnego typu kabli, czasz antenowych, konwerterów oraz tunerów DVB-T, a także kamer, videofonów, systemów monitoringu oraz innych akcesoriów elektronicznych. Produkty Cabletech od lat obecne są na rynku polskim i europejskim ciesząc się dobrą renomą zarówno wśród amatorów jak i profesjonalistów. Produkowane wyroby posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość oraz zgodność z normami określonymi w polskich i międzynarodowych standardach (między innymi Certyfikat Instytutu Łączności oraz deklaracje zgodności CE).

Nowość od Cabletech - telewizory LED w atrakcyjnej cenie

Nowość od Cabletech - telewizory LED w atrakcyjnej cenie

2014-06-05 17:54:14

Cabletech, wiodąca marka na rynku dekoderów i akcesoriów DVB-T w okresie cyfryzacji znalazła ponad milion odbiorców swoich urządzeń do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej. Sukces ten stał się impulsem do poszerzenia oferty produktowej i wprowadzeniu całkiem nowej kategorii jaką są telewizory. Od niedawna Cabletech oferuje klientom dwa modele: URZ4024 o przekątnej ekranu 24” i URZ4032 z przekątną 32”. Ich wyróżnikiem jest bardzo atrakcyjna cena, która w połączeniu z zaawansowanymi parametrami technicznymi i funkcjami sprawia, że telewizory Cabletech niespełna miesiąc od rynkowego debiutu już znalazły uznanie wielu klientów.

czytaj więcej
Cabletech Smart Android TV URZ0351

Cabletech Smart Android TV URZ0351

2013-09-18 10:18:00

Najnowsze urządzenie Cabletech Smart Android TV URZ0351, dzięki zaawansowanej technologii oraz udoskonalonym parametrom technicznym płynnie przeniesie użytkownika w multimedialny świat filmów, Internetu, gier i innych aplikacji. Wszystko to na dużym ekranie telewizora. Urządzenie zapewnia dostęp do Internetu poprzez WiFi, a także zewnętrzny modem 3G (np. model M-LIFE ML0510). Możliwe jest także podłączenie sieci Ethernet, za pomocą przejściówki z USB.

czytaj więcej
Przenośny telewizor Cabletech

Przenośny telewizor Cabletech

2013-06-20 14:32:00

Dzięki wbudowanemu tunerowi DVB-T, przenośne urządzenie Cabletech umożliwia odbiór kanałów naziemnej telewizji cyfrowej w jakości HD. URZ0196 może służyć także jako odtwarzacz multimedialny z opcją PVR-Ready, która daje możliwość nagrywania oglądanych programów na dysk zewnętrzny lub pen drive. Dodatkowe wyposażenie w port USB sprawia, że gdy w telewizji nie ma ciekawych programów, użytkownik może odtwarzać z zewnętrznych nośników filmy lub zdjęcia w wielu popularnych formatach. A to wszystko na kolorowym, 9 calowym ekranie LCD o rozdzielczości 800x400 RGB.

czytaj więcej
Nowej generacji przystawka Android Smart TV od Cabletecha

Nowej generacji przystawka Android Smart TV od Cabletecha

2013-02-19 14:47:00

Cabletech, podążając za najnowszymi trendami technologicznymi, wprowadził do oferty nowy model przystawki, która po podłączeniu pozwoli uruchomić na telewizorze system Android i zamienia zwykły odbiornik TV w domowe centrum multimedialne. To, co odróżnia ten model od poprzednika to dwurdzeniowy procesor, system Android 4.1, zwiększona pamięć RAM, a także możliwość podłączenia Internetu również poprzez zewnętrzny modem 3G.

czytaj więcej
Nowe tunery DVB-T w ofercie marki Cabletech

Nowe tunery DVB-T w ofercie marki Cabletech

2012-11-26 10:01:00

Marka Cabletech oferuje zgodne z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury tunery DVB-T, które umożliwiają odbiór naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie MPEG-4H.264 w jakości HD oraz obsługują dźwięk w formacie EAC-3. Urządzenia łączą w sobie dwie funkcje: tunera telewizyjnego i odtwarzacza multimedialnego z opcją PVR-Ready.

czytaj więcej
Cabletech Smart TV Android Dongle - multimedialny świat Androida w telewizorze

Cabletech Smart TV Android Dongle - multimedialny świat Androida w telewizorze

2012-09-27 16:16:00

Niemal w każdym domu telewizor jest potrzebny przede wszystkim do oglądania ulubionych programów czy filmów. Nowy produkt Cabletech Smart TV Android Dongle URZ0193 znacznie poszerzy tę funkcję i sprawi, że telewizor stanie się domowym centrum multimedialnym. Urządzenie to jest kompatybilne z nowymi modelami telewizorów wyposażonymi w gniazdo HDMI, a zasilane jest z gniazda USB w telewizorze lub opcjonalnie poprzez zasilacz sieciowy (nie dołączony do zestawu).

czytaj więcej
Cabletech - odtwórz niezapomniane chwile zapisane na zapomnianych nośnikach

Cabletech - odtwórz niezapomniane chwile zapisane na zapomnianych nośnikach

2012-09-03 10:23:19

Marka Cabletech wprowadziła do oferty VIDEO-GRABBER URZ0192. Pozwala on na zgrywanie obrazu i dźwięku z urządzeń analogowych oraz cyfrowych. Produkt ten będzie idealny dla osób, które zamieniły magnetowid na odtwarzacz DVD, a pozostałością po tym zapomnianym już urządzeniu są stosy kaset video.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P