Ferguson

Ferguson w dziale komputery

Tablety Aplikacje

Ferguson w dziale GSM

Aplikacje

Ferguson w dziale informacje

Wydarzenia
Ferguson SmartHome Wideodomofon HD Wi-Fi FS1DB

Ferguson SmartHome Wideodomofon HD Wi-Fi FS1DB

2017-04-04 13:26:00

Wideodomofon Wi-Fi to doskonały, inteligentny dzwonek do mieszkań i domów, który pozwala na odbiór audio i wideo bezpośrednio na swoim smartfonie czy tablecie. Nawet będąc daleko od domu, dzięki połączeniu internetowemu, będziesz wiedział, kto dzwoni do Twoich drzwi a dzięki zwrotnemu połączeniu audio, będziesz mógł z ta osobą porozmawiać. Listonosz z paczką kiedy jesteś w pracy? Teraz bez problemu możesz poprosić o pozostawienie pakunku na przykład u sąsiadów lub otworzyć mu drzwi. Teściowa? Mamy na to radę! ;)

czytaj więcej
Ferguson SmartHome Smart EYE 300 IP Cam

Ferguson SmartHome Smart EYE 300 IP Cam

2017-01-11 08:08:12

Ferguson Sp. z o.o. systematycznie rozszerza swoją ofertę produktów Smart składających się na nową ideę Domu Inteligentnego Ferguson. Po kamerach IP do zastosowań wewnątrz budynków, producent proponuje kamerę zewnętrzną odporną na warunki atmosferyczne, rejestrującą obraz Full HD, posiadającą opcję Night Vision (doświetlenia sceny w nocy niewidocznym światłem podczerwonym) oraz łatwą w instalacji i użyciu dzięki aplikacji mobilnej i pełnej obsłudze protokołu ONVIF 2.1

czytaj więcej
Ferguson SmartHome Smart EYE 100 IP Cam oraz Smart EYE 200 IP Cam kamery IP

Ferguson SmartHome Smart EYE 100 IP Cam oraz Smart EYE 200 IP Cam kamery IP

2016-07-15 16:21:00

Ferguson Sp. z o.o. systematycznie rozszerza swoją ofertę o kolejne elementy rozbudowujące system inteligentnego domu (Smart Home), na który składa się wiele czujek (dymu, zalania, otarcia drzwi itd.) oraz elementów sterujących urządzeniami w domu (transmiter IR). Do rodziny urządzeń Smart Home dołączyły teraz dwie sieciowe kamery, które jednak mogą działać niezależnie od systemu i bez konieczności kupna innych elementów systemu.

czytaj więcej
Ferguson eXtreme Action CAM - Kamera do zadań specjalnych

Ferguson eXtreme Action CAM - Kamera do zadań specjalnych

2016-02-18 13:17:01

Ferguson rozszerza swoją ofertę rejestratorów. Po udanych modelach rejestratorów samochodowych, przyszła pora także na rejestrator bardziej osobisty: Ferguson eXtreme Action CAM to doskonały towarzysz, któremu nie są straszne woda, śnieg, błoto, czy kurz - obudowa wykonana w klasie IP68 zapewnia doskonałą ochronę nie tylko przed czynnikami zewnętrznymi ale także upadkiem. Rejestrowanie obrazu w rozdzielczości Full HD sprawi, że nie umknie Ci najmniejszy szczegół a dołączone w zestawie akcesoria pozwolą Ci filmować co i z jakiej perspektywy tylko chcesz, sky’s your limit!

czytaj więcej
Ferguson EyeDrive FHD170

Ferguson EyeDrive FHD170

2016-02-03 12:51:47

Rejestrator samochodowy Ferguson EyeDrive FHD170 to nastawione na łatwość obsługi i jakość nagrywanego materiału urządzenie, które wykonuje zapis audio i wideo zdarzeń i sytuacji napotkanych podczas jazdy. Wideo rejestrowane jest w rozdzielczości Full HD, dzięki czemu wszystkie zdarzenia na drodze oraz tablice rejestracyjne pojazdów biorących w nich udział są wyraźne i łatwe do odczytania. Dobrej jakości wideo może stać się kluczowym dowodem w procesie ubezpieczeniowym czy jakimkolwiek innym wymagającym potwierdzenia zaistnienia zdarzenia i jego przebiegu.

czytaj więcej
Ferguson Eye Drive FHG 200 czyli funkcjonalność, małe rozmiary i prostota obsługi

Ferguson Eye Drive FHG 200 czyli funkcjonalność, małe rozmiary i prostota obsługi

2015-02-13 12:45:00

Ferguson wprowadził na rynek najnowszego dziecka z rodziny wideorejestratorów Eye Drive, które swoimi możliwościami powali na kolana nawet najbardziej wybrednych użytkowników i fanów nagrywania trasy. Ferguson Eye Drive FHG200 to budżetowa odpowiedź na zapotrzebowanie rynku.

czytaj więcej
Wideorejestrator samochodowy Ferguson Eye Drive SHD100

Wideorejestrator samochodowy Ferguson Eye Drive SHD100

2014-07-22 10:29:48

Ferguson przedstawia nowy produkt w ofercie: wideorejestrator samochodowy Ferguson Eye Drive SHD100. To wyspecjalizowane i proste w obsłudze urządzenie oferuje kierowcom między innymi:

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P