Creative

Creative w dziale GSM

Akcesoria GSM Aplikacje

O firmie Creative

Creative to jeden z najbardziej znanych na świecie producentów urządzeń służących do cyfrowej rozrywki, współpracujących z komputerami oraz siecią.  Firma działa na rynku od 1981 roku, a jej główna siedziba znajduje się w Singapurze. Creative zapoczątkował multimedialną rewolucję, wprowadzając na rynek karty dźwiękowe Sound Blaster. Portfolio firmy zawiera urządzenia elektroniki konsumenckiej, głośniki multimedialne, słuchawki bezprzewodowe, kamery internetowe oraz inne peryferia i akcesoria komputerowe. Producent utożsamiany jest z innowacyjnym sprzętem, a jej produkty takie jak karty Sound Blaster czy odtwarzacze multimedialne Creative Zen posiadają silną pozycję na rynku polskim.

Creative ZiiO 10 otrzymał aktualizację do Android 2.2

Creative ZiiO 10 otrzymał aktualizację do Android 2.2

2011-04-22 09:06:00

Korzystając ze strony producenta, użytkownicy tabletów ZiiO 10” mogą już pobrać aktualizację do Android 2.2 (Froyo) i korzystać z udogodnień nowego systemu operacyjnego. Umożliwia on przenoszenie danych aplikacji z pamięci wewnętrznej na zewnętrzne karty pamięci. Daje także możliwość przeglądania stron internetowych zarówno w oryginalnych wersjach, jak i tych dla urządzeń mobilnych.

czytaj więcej
Tablety ZiiO - Świat bezprzewodowej rozrywki od Creative

Tablety ZiiO - Świat bezprzewodowej rozrywki od Creative

2010-11-18 00:01:00

Creative ZiiO to pierwszy na świecie tablet z ekranem dotykowym i kodekiem audio apt-X. Urządzenia oparte jest na systemie operacyjnym Android i oferuje najlepszej jakości dźwięk spośród dostępnych na rynku urządzeń konkurencyjnych z systemem Android™.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P