Creative

Creative w dziale GSM

Akcesoria GSM Aplikacje

O firmie Creative

Creative to jeden z najbardziej znanych na świecie producentów urządzeń służących do cyfrowej rozrywki, współpracujących z komputerami oraz siecią.  Firma działa na rynku od 1981 roku, a jej główna siedziba znajduje się w Singapurze. Creative zapoczątkował multimedialną rewolucję, wprowadzając na rynek karty dźwiękowe Sound Blaster. Portfolio firmy zawiera urządzenia elektroniki konsumenckiej, głośniki multimedialne, słuchawki bezprzewodowe, kamery internetowe oraz inne peryferia i akcesoria komputerowe. Producent utożsamiany jest z innowacyjnym sprzętem, a jej produkty takie jak karty Sound Blaster czy odtwarzacze multimedialne Creative Zen posiadają silną pozycję na rynku polskim.

Sound BlasterX AE-5 podwójnie nagrodzona podczas CES 2018!

Sound BlasterX AE-5 podwójnie nagrodzona podczas CES 2018!

2017-11-16 10:03:49

Creative Technology Ltd ogłosiła dzisiaj, że karta dźwiękowa Sound BlasterX AE-5 zdobyła nagrodę CES 2018 Innovation Awards Honoree w dwóch kategoriach: sprzęt i komponenty komputerowe oraz akcesoria komputerowe.

czytaj więcej
Karta Sound Blaster ZxR

Karta Sound Blaster ZxR

2016-07-04 10:42:07

Miłośników dobrej muzyki nie brakuje jak również wysokiej klasy sprzętów do słuchania i odtwarzania dobrego dźwięku. Nasuwa się jedynie pytanie jak dobrego?

czytaj więcej
Sound BlasterX G1 - kieszonkowa karta dźwiękowa 7.1. HD.

Sound BlasterX G1 - kieszonkowa karta dźwiękowa 7.1. HD.

2016-04-25 10:40:42

Sound BlasterX G1 ze względu na prosty montaż i atrakcyjną cenę stanowi interesującą alternatywę dla kart dźwiękowych wbudowanych w płytę główną. Nowy układ firmy Creative Technology przeznaczony jest dla graczy, mających wysokie wymagania wobec sprzętu wspomagającego rozgrywki.

czytaj więcej
Creative Sound Blaster Audigy Rx - gratka dla miłośników dźwięku

Creative Sound Blaster Audigy Rx - gratka dla miłośników dźwięku

2016-04-21 09:19:17

Podstawowy układ dźwiękowy wbudowany w płytę główną komputera zaspokaja potrzeby wielu użytkowników. Niemniej są też osoby poszukujące bardziej wysublimowanych rozwiązań. Creative z myślą o tej grupie opracował układ Sound Blaster Audigy Rx, pozwalający uzyskać dźwięk przestrzenny o kinowej jakości w maksymalnej konfiguracji 7.1. Karta cechuje się współczynnikiem sygnału do szumu na poziomie 106dB i jest montowana wewnątrz komputera za pośrednictwem złącza PCI-Express. Producent zastosował wzmacniacz słuchawkowy o impedancji do 600 Ω, co pozwala na współpracę nawet z wysokiej klasy słuchawkami studyjnymi. Z kolei tryb Stereo Direct umożliwia obsługę 24 bitowego dźwięku, oferującego prawie 17 milionów poziomów. Warto podkreślić, że uzyskanie najwyższej klasy efektów dźwiękowych nie obciąża procesora komputera. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu układu Creative E-MU. Kolejnym wyróżnikiem karty są dwa wejścia mikrofonowe.

czytaj więcej
Creative Sound BlasterX G5 - gra dźwięków dla graczy

Creative Sound BlasterX G5 - gra dźwięków dla graczy

2016-04-08 09:38:00

Zewnętrzna, przenośna karta dźwiękowa Sound BlasterX G5 wnosi nową jakość do świata gier i multimedialnej rozrywki. Wraz z innowacyjnym układem firmy Creative brzmienie nabiera dodatkowego kolorytu. Płynność i nieskazitelna jakość obrazu to nie jedyne cechy pożądane przez miłośników multimedialnej rozrywki. Nie mniej ważna jest jakość dźwięku, przecież o sukcesie w wirtualnych zmaganiach często decydują detale, takie jak szelest gałęzi czy oddech przeciwnika. Bez obaw - wraz z Sound Blaster X G5 gracz usłyszy nawet najcichsze szmery.

czytaj więcej
Karta dźwiękowa Creative - więcej emocji dla graczy

Karta dźwiękowa Creative - więcej emocji dla graczy

2014-04-08 10:01:00

Większość użytkowników komputerów PC zadowala się syntetycznym, mało naturalnym brzmieniem generowanym przez zintegrowane układy audio. Nie wiedzą co tracą, bowiem standardowe rozwiązania i te dedykowane dzieli prawdziwa przepaść. Klasycznym przykładem jest układ Creative Sound Blaster Z, mający odstęp sygnału od szumu na poziomie 116 dB. To oznacza, że karta oferuje dźwięk o czystości powyżej 99,9 procent, a jakość produktu Creative jest ponad 35 razy lepsza od zintegrowanej karty audio.

czytaj więcej
Sound Blaster X-Fi Titanium HD - dźwięk dla koneserów

Sound Blaster X-Fi Titanium HD - dźwięk dla koneserów

2014-03-26 09:31:00

Wewnętrzna karta dźwiękowa Sound Blaster X-Fi Titanium HD zajmuje ważną pozycja w portfolio Creative'a. Układ wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie i rozwiązania gwarantujące najwyższą jakość dźwięku podczas obcowania z grami komputerowymi, słuchania muzyki czy oglądania filmów. Karta jest oparta na przetworniku cyfrowo-analogowym o bardzo dobrym stosunku sygnału do szumu rzędu 122 dB. Wymienne wzmacniacze operacyjne umożliwiają sprzętowe, a zatem najlepsze, modelowanie brzmienia zgodnie z preferencjami użytkownika. Technologia THX TruStudio Pro gwarantuje realistyczne brzmienie w formacie HD. Natomiast standard EAX, idealnie wykrywający kierunek dźwięku, znakomicie sprawdzi się podczas wirtualnych bitew.

czytaj więcej
Sound Blaster Omni Surround 5.1 - kompaktowa karta dźwiękowa

Sound Blaster Omni Surround 5.1 - kompaktowa karta dźwiękowa

2013-11-21 10:29:00

Creative wprowadza na polski rynek zewnętrzną kartę dźwiękową Sound Blaster Omni Surround 5.1. Produkt adresowany jest dla właścicieli komputerów, którzy poszukują realistycznych doznań dźwiękowych.

czytaj więcej
SoundBlaster Z - karty dla muzycznych koneserów

SoundBlaster Z - karty dla muzycznych koneserów

2013-11-05 10:45:00

Użytkownicy mają coraz wyższe wymagania wobec komputerów stacjonarnych. Liczy się nie tylko szybki procesor czy grafika, ale również jakość dźwięku.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P