Creative

Creative w dziale GSM

Akcesoria GSM Aplikacje

O firmie Creative

Creative to jeden z najbardziej znanych na świecie producentów urządzeń służących do cyfrowej rozrywki, współpracujących z komputerami oraz siecią.  Firma działa na rynku od 1981 roku, a jej główna siedziba znajduje się w Singapurze. Creative zapoczątkował multimedialną rewolucję, wprowadzając na rynek karty dźwiękowe Sound Blaster. Portfolio firmy zawiera urządzenia elektroniki konsumenckiej, głośniki multimedialne, słuchawki bezprzewodowe, kamery internetowe oraz inne peryferia i akcesoria komputerowe. Producent utożsamiany jest z innowacyjnym sprzętem, a jej produkty takie jak karty Sound Blaster czy odtwarzacze multimedialne Creative Zen posiadają silną pozycję na rynku polskim.

„Rozdawka na mieście”: obiad w Mr.Pancake, sprzęt z magazynu Creative

„Rozdawka na mieście”: obiad w Mr.Pancake, sprzęt z magazynu Creative

2014-10-07 17:14:06

Ostatnio Polska odsłona marki produkującej, miedzy innymi słuchawki i glosniki bezprzewodowe, konsekwentnie stawia na bezpośredni kontakt z ludźmi. Po hucznej imprezie „Sounds&Snacks launch party vol.1”, czas na weekend w Mr.Pancake. Creative Polska i znana warszawska naleśnikarnia mieszcząca się przy ul. Solec 50, zaprasza na „rozdawkę” sprzętu Creative.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P