AudioMedia

AudioMedia w dziale RTV

Car-Audio GPS
Najnowszy model radioodtwarzacza  Audiomedia AMR 215R już w sprzedaży

Najnowszy model radioodtwarzacza Audiomedia AMR 215R już w sprzedaży

2014-08-19 12:13:01

Radioodtwarzacz AMR 215R w hierarchii cenowej oferty Audiomedia jest kolejnym urządzeniem, zaraz po popularnym modelu AMR113. Wyróżnia się zdejmowanym panelem przednim, na którym umieszczony jest czytelny, podświetlany na biało wyświetlacz LCD oraz podświetlane na czerwono przyciski sterujące. Taki projekt to rozwiązanie klasyczne, ale zarazem bardzo eleganckie oraz doskonale wpisujące się w obowiązujące trendy car-audio.

czytaj więcej
AMR113 - najnowszy model radioodtwarzacza Audiomedia (sugerowana cena 99 PLN)

AMR113 - najnowszy model radioodtwarzacza Audiomedia (sugerowana cena 99 PLN)

2013-01-30 11:03:00

Radiooodtwarzacz Audiomedia AMR113 jest następcą poprzednika, jakim był model AMR112.
Najnowszy AMR113 zyskał nowy wygląd, ale przede wszystkim został wyposażony w 4-kanałowy wzmacniacz o mocy 20W na każdy głośnik. Dodatkowo slot na kartę SD został umieszczony bezpośrednio z przodu, co znacznie ułatwia dostęp do karty pamięci. Audiomedia AMR113 wyposażone jest w niezbędne gniazda USB, SD/MMC oraz AUX mini-jack. Dzięki nim z przenośnych nośników pamięci o pojemnościach aż do 32GB odtwarzać można ulubione pliki muzyczne skompresowane do formatów MP3 i WMA, a dodatkowo do wejścia AUX można podłączyć dowolny przenośny odtwarzacz muzyczny, posiadający wyjście słuchawkowe lub wyjście audio. Za konwersję cyfrowo-analogową w przypadku nośników cyfrowych (USB, SD/MMC) odpowiadają 16 bitowe przetworniki typu Sigma-Delta.

czytaj więcej
Nowe modele radioodtwarzaczy Audiomedia

Nowe modele radioodtwarzaczy Audiomedia

2013-01-14 12:13:00

Audiomedia AMR212R oraz Audiomedia AMR312. Są to pierwsze urządzenia z portfolio produktów Audiomedia przewidzianych na rok 2013, do których wkrótce dołączą kolejne urządzenia car-audio. Radiooodtwarzacz AMR212R to wersja z czerwonym podświetleniem dobrze znanego i popularnego modelu AMR212. Natomiast najnowszy model AMR312 to zupełnie inne urządzenie, które charakteryzuje się dużym, czytelnym wyświetlaczem, a dodatkowo wyposażone jest w uchylny zdejmowany panel.

czytaj więcej
Audiomedia - przenośne nawigacje GPS 5'' i 7'' z serii AMG

Audiomedia - przenośne nawigacje GPS 5'' i 7'' z serii AMG

2012-09-27 10:21:00

Nawigacje pracują pod kontrolą procesorów taktowanych częstotliwością 468MHz i wyposażone są w 128MB pamięci RAM. Już na etapie zakupu można wybrać wersję bez programu nawigacyjnego lub wyposażoną w oprogramowanie AutoMapa. Brak blokady systemu operacyjnego umożliwia bowiem uruchomienie z karty microSD dowolnej nawigacji, która współpracuje z systemem Windows CE 6.0. Wystarczy wskazać ścieżkę dostępu do pliku uruchamiającego, aby cieszyć się w pełni funkcjonalną nawigacją.

czytaj więcej
Nowe modele Audiomedia już dostępne

Nowe modele Audiomedia już dostępne

2012-09-17 18:59:00

Audiomedia AMR112 oraz Audiomedia AMR212. Są to pierwsze modele z najnowszego portfolio produktów Audiomedia na rok 2012/2013, do których wkrótce dołączą kolejne urządzenia car-audio. Starannie dopasowane do najnowszych trendów technologicznych dysponują gniazdami USB, SD/MMC oraz AUX mini-jack. Dzięki nim z przenośnych nośników pamięci o pojemnościach aż do 32GB odtwarzać można ulubione pliki muzyczne skompresowane do formatów MP3 i WMA, a dodatkowo do wejścia AUX można podłączyć dowolny przenośny odtwarzacz muzyczny, posiadający wyjście słuchawkowe lub wyjście audio. Za konwersję cyfrowo-analogową w przypadku nośników cyfrowych (USB, SD/MMC) w dwóch modelach radioodtwarzaczy odpowiadają 16 bitowe przetworniki typu Sigma-Delta.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P