TDK
Głośniki od TDK z 360o  zasięgiem

Głośniki od TDK z 360o zasięgiem

2015-10-28 07:38:00

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest specyficzny, walcowaty kształt głośników, który zastosowano nie bez powodu... Głośniki bowiem w obrębie 360o mogą poszczycić się identycznym dźwiękiem i głębią basu, co sprawia, że możemy używać ich zarówno w pozycji stojącej jak i leżącej.

czytaj więcej
TDK WR680 - słuchawki w miejskim stylu

TDK WR680 - słuchawki w miejskim stylu

2015-09-14 11:59:00

Słuchawki bezprzewodowe powinny dawać użytkownikowi jak największą swobodę i wygodę jednocześnie gwarantując dźwięk wysokiej jakości. Z tego właśnie założenia wyszło TDK Life on Record tworząc miejski model słuchawek WR680. 

czytaj więcej
TREK Mini - niewielki głośnik dla aktywnych od TDK (wideo)

TREK Mini - niewielki głośnik dla aktywnych od TDK (wideo)

2015-09-01 16:14:00

Rynek przenośnych głośników jest dość mocno zapełniony. Więc czym wyróżnia się TREK Mini? Tym, że jego niewielkie rozmiary nie oznaczają słabej jakości czy cichego głośnika. Drugim wyróżniającym go elementem jest niecodzienny design, który powoduje, że można go postawić lub położyć zależnie od naszych potrzeb. 

czytaj więcej
TREK Max od TDK Life on Record

TREK Max od TDK Life on Record

2015-08-27 18:03:10

To ciekawe rozwiązanie na mniej lub bardziej wymagające wyjazdy, ale nie tylko. Dzięki wysokiej jakości brzmienia, głośnik świetnie sprawdzi się także w domu czy ogrodzie. Za brzmienie odpowiadają dwa głośniki 1,5 cala wspomagane 3-calowymi pasywnymi radiatorami. Całości dopełnia 2,5-calowy subwoofer, który zapewnia realistyczne brzmienie i głębokie basy. Moc 15W jest w pełni wystarczająca i zadowoli nawet wymagających słuchaczy.

 

czytaj więcej
Smart słuchawki dla użytkowników Apple i Samsung

Smart słuchawki dla użytkowników Apple i Samsung

2015-06-19 10:13:12

Słuchawki TDK Life on Record ST260s są kompatybilne z urządzeniami iPhone oraz Samsung Galaxy. Dzięki temu, za ich pomocą można w pełni kontrolować dźwięk i połączenia telefoniczne. Wbudowany mikrofon ułatwia wykonywanie i odbieranie połączeń na przykład podczas jazdy rowerem czy joggingu. 

czytaj więcej
Pełna kontrola nad muzyką i połączeniami

Pełna kontrola nad muzyką i połączeniami

2015-05-05 08:30:00

Na polski rynek trafiły słuchawki skierowane do użytkowników smartfonów, dzięki którym można obsługiwać rozmowy telefoniczne bez dotykania telefonu. TDK IP150 ułatwiają zarządzanie muzyką i współpracują z większością popularnych smartfonów. Bez względu na to czy jesteś studentem, pracujesz zawodowo lub uprawiasz sport dokanałowe słuchawki TDK IP150 są doskonałą propozycją dla wszystkich aktywnych użytkowników smartfonów. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz obsługiwać połączenia telefoniczne bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni.

czytaj więcej
Odblaskowe słuchawki dla aktywnych

Odblaskowe słuchawki dla aktywnych

2015-03-27 16:46:00

Impakt, dystrybutor akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził na polski rynek słuchawki przeznaczone dla aktywnych użytkowników, którzy nie wyobrażają sobie treningu bez słuchania muzyki. Wyposażone w aktywny odblask są widoczne już z daleka, dzięki czemu zwiększają bezpieczeństwo użytkownika.

czytaj więcej
Słuchawki z mikrofonem dla użytkowników smartfonów

Słuchawki z mikrofonem dla użytkowników smartfonów

2015-03-12 15:38:00

Słuchawki do smartfona TDK Life on Record ST560s umożliwiają pełną kontrolę nad połączeniami telefonicznymi i dźwiękiem w urządzeniach takich jak iPhone czy Samsung. Dzięki mikrofonowi porozmawiasz z przyjaciółmi i znajomymi bez potrzeby wyjmowania telefonu z kieszeni. 

czytaj więcej
Słuchawki dokanałowe od TDK

Słuchawki dokanałowe od TDK

2014-04-28 13:15:00

Model EB120 to wysokiej jakości słuchawki dokanałowe, które oferują minimalistyczny design i znakomitą jakość dźwięki. Pasmo przenoszenia w zakresie 20 - 20,000 kHz oraz wysokiej jakości 10 mm przetworniki gwarantują wierną reprodukcję dźwięków oraz głębokie brzmienie tonów niskich. Wraz z słuchawkami użytkownik otrzymuje wkładki silikonowe w 3 rozmiarach. Dzięki nim możemy idealnie dopasować słuchawki do średnicy kanału słuchowego izolując w ten sposób hałas dochodzący z zewnątrz.

czytaj więcej
TDK: stylowe słuchawki dla aktywnych

TDK: stylowe słuchawki dla aktywnych

2014-04-17 10:58:00

Lekka konstrukcja oraz elastyczne mocowanie sprawiają, że nie poczujesz ich nawet podczas dynamicznego biegu. Oprócz swojej niezwykłej funkcjonalności, słuchawki dostarczają wysokiej jakości dźwięk, z mocnym, dynamicznym basem. Słuchając swojej ulubionej muzyki będziesz w stanie pokonać trudy każdego treningu.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P