Electrolux

Electrolux w dziale RTV

Inne

Electrolux w dziale komputery

Aplikacje

Electrolux w dziale GSM

Aplikacje

Electrolux w dziale informacje

Promocje Wiadomości Ekologia Wydarzenia Nagrody Finanse

O firmie Electrolux

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych sprzedającym rocznie ponad 40 milionów produktów w ponad 150 krajach. W oparciu o wnikliwe badania konsumenckie, Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie, które zaspakajają rzeczywiste potrzeby konsumentów i profesjonalistów. Produkty Electrolux – lodówki, zmywarki, pralki, odkurzacze i kuchenki – sprzedawane są pod tak znanymi markami jak: Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi, Eureka i Frigidaire. Firma zatrudnia ponad 51 000 pracowników. Więcej informacji na temat grupy Electrolux uzyskasz na: www.electrolux.com. Historia firmy Electrolux w Polsce rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy uruchomiono w Warszawie pierwsze biuro handlowe. Jednak to w ostatnich pięciu latach, Polska stała się kluczowym punktem na mapie rozwoju firmy. I to nie tylko ze względu na duży, stale rosnący potencjał naszego rynku, lecz przede wszystkim ze względu na atrakcyjne warunki do inwestycji. Położenie geograficzne w środku Europy, silne zaplecze kadry inżynierskiej, dobry poziom kwalifikacji pracowników produkcyjnych, stale ulepszana infrastruktura i zaangażowanie władz lokalnych sprawiły, że spośród wielu, ubiegających się o inwestycje lokalizacji, Electrolux wybrał nasz kraj, by tu zbudować swoje cztery nowoczesne fabryki – w Siewierzu, Żarowie, Oławie i Świdnicy. Firma otworzyła w Polsce również Globalne Centrum Rozliczeń Finansowych w Krakowie, Centrum Logistyczne w Oławie oraz Magazyn Produktów Gotowych w Pruszkowie.
 

Nowy wielofunkcyjny piekarnik Electrolux PlusSteam

Nowy wielofunkcyjny piekarnik Electrolux PlusSteam

2015-05-20 13:01:00

Chrupiące pieczywo ze złocistą skórką, idealnie wypieczone ciasta, kruche ciasteczka… Osiągnięcie doskonałych rezultatów domowych wypieków stanowi dla wielu z nas nie lada wyzwanie. Jak profesjonalnym szefom kuchni udaje się uzyskać imponujące efekty za każdym razem? Ich sekretem jest para! Nowy wielofunkcyjny piekarnik Electrolux PlusSteam umożliwia dodanie pary w pierwszej fazie pieczenia. Zapewniając odpowiedni poziom wilgotności wypiekom, pozwala cieszyć się ich doskonałym wyglądem oraz smakiem.

czytaj więcej
Najbardziej zaawansowany piekarnik parowy na rynku

Najbardziej zaawansowany piekarnik parowy na rynku

2015-04-27 16:17:00

Przyrządzanie potraw z wykorzystaniem pary to sekretny sposób profesjonalistów na wydobywanie z nich wyrazistego i głębokiego smaku oraz zachowanie pożądanej konsystencji składników. Electrolux, dzięki trwającej nieprzerwanie od prawie stu lat współpracy z szefami kuchni najlepszych restauracji na świecie, poznaje ich potrzeby i dostarcza im najbardziej zaawansowane urządzenia kuchenne. Zdobyte w ten sposób unikalne doświadczenie oraz stale pogłębiana wiedza, pozwalają na przenoszenie profesjonalnych funkcji i rozwiązań do sprzętów domowych. Tak właśnie powstał najbardziej innowacyjny piekarnik parowy na rynku - CombiSteam Pro. 

czytaj więcej
Innowacyjne urządzenia Electrolux na targach IFA 2014

Innowacyjne urządzenia Electrolux na targach IFA 2014

2014-09-19 12:29:00

Firma Electrolux już od prawie 100-tu lat współpracuje z najlepszymi szefami kuchni na świecie. Korzystając ze zdobytego w ten sposób cennego doświadczenia, przenosi rozwiązania wykorzystywane przez profesjonalistów w ich codziennej pracy, do urządzeń dla gospodarstw domowych. Dzięki temu każdy miłośnik gotowania ma szansę we własnym zaciszu domowym przygotowywać zaskakujące potrawy, godne restauracji wyróżnionej gwiazdką Michelin. Kuchenne urządzenia Electrolux zaprezentowane podczas tegorocznych targów IFA, są na to doskonałym dowodem.

czytaj więcej
Kuchnie wolnostojące Electrolux Inspiration

Kuchnie wolnostojące Electrolux Inspiration

2013-03-11 11:21:00

Wiele osób woli kuchnie wolnostojące od osobnego piekarnika i płyty. Łączą one w sobie funkcje obu tych urządzeń, stosunkowo prosto jest na nie znaleźć miejsce w każdej kuchni, a jeśli przyjdzie taka potrzeba wymienić na nowszy model, bez konieczności dopasowywania szafek i blatów. W bogatej ofercie nowych kuchni wolnostojących Electrolux z linii Inspiration łatwo wybrać taką, która będzie pasować do upodobań i potrzeb. Dla zwolenników gotowania na gazie przygotowano modele z płytą gazową i nowoczesnym piekarnikiem.

czytaj więcej
Pyroliza - profesjonalna czystość

Pyroliza - profesjonalna czystość

2012-11-12 10:48:00

Pyroliza jest specjalnym programem ułatwiającym czyszczenie piekarnika. Jedyne zadanie jakie pozostaje do wykonania po skończeniu pyrolizy, to usunięcie powstałego popiołu szmatką lub papierowymi ręcznikami. Prosto, szybko i przyjemnie. Dlatego kupując piekarnik warto rozważyć modele z pyrolizą.

czytaj więcej
Electrolux prezentuje Grand Cuisine

Electrolux prezentuje Grand Cuisine

2012-09-17 09:35:00

Electrolux wprowadza na rynek dla użytkowników domowych linię produktów Grand Cuisine - czyli luksusowe urządzenia i profesjonalny system gotowania, który umożliwia w pełni odtworzenie "klimatu" z restauracji odznaczoznych gwiazdkami Michelin. Warto dodać, że produkty Electrolux są używane w prawie 50% restauracji odznaczonymi gwiazdakimi Michelin w Europie. Teraz urządzenia używane przez najlepszych możesz mieć w swoim domu.

czytaj więcej
Mała kuchnia? Nie ma problemu!

Mała kuchnia? Nie ma problemu!

2012-08-13 17:20:00

W niewielkich kuchniach ciężko zmieścić wszystkie potrzebne, pełnowymiarowe urządzenia AGD. Co nie znaczy, że trzeba rezygnować z rozwiązań i funkcji dostępnych w takich produktach. Nowe urządzenia Electrolux Inspiration, zainspirowane przez profesjonalnych szefów kuchni, zostały zaprojektowane z myślą o różnej wielkości przestrzeniach. Kompaktowa zmywarka, kompaktowy piekarnik czy płyta modularna pozwalają osiągać znakomite rezultaty również w małej kuchni.

czytaj więcej
Piekarnik parowy Electrolux Inspiration EOB8851AAX

Piekarnik parowy Electrolux Inspiration EOB8851AAX

2012-07-18 11:37:00

Nowy piekarnik CombiSteam Deluxe wyróżnia się pojemnością  wnętrza komory (74 l) oraz większe blachy, które można umieścić na 9 poziomach i gotować kilka potraw jednocześnie. Szefowie kuchni chętnie korzystają z termosondy, narzędzia pozwalającego precyzyjnie kontrolować temperaturę wewnątrz potrawy.

czytaj więcej
Promocja urządzeń do zabudowy Electrolux

Promocja urządzeń do zabudowy Electrolux

2010-10-27 00:03:00

Promocja wybranych urządzeń do zabudowy marki Electrolux trwa do końca grudnia 2010. Aby wziąć w niej udział i otrzymać w prezencie zestaw czterech eleganckich garnków ze stali nierdzewnej marki Tefal, należy kupić w okresie od 1 października a 31 grudnia 2010 trzy urządzenia do zabudowy kuchni marki Electrolux (w tym płytę indukcyjną lub zmywarkę RealLife™), wypełnić kupon zgłoszeniowy, podbić pieczątką studia kuchennego, potwierdzającą zakupy i zostawić go sprzedawcy.

czytaj więcej
Piekarniki Electrolux Combi Steam łączą gorące powietrze i parę

Piekarniki Electrolux Combi Steam łączą gorące powietrze i parę

2010-08-26 14:48:00

Żyjemy w czasach, w których amatorzy chcieliby osiągać takie same doskonałe rezultaty, jak profesjonaliści. Poszukują urządzeń, umożliwiających im to zadanie. W odpowiedzi, Electrolux stworzył piekarniki Combi Steam. Piekarniki te pozwolą konsumentom wydobyć z jedzenia niezwykły, pełny smak, dotąd zarezerwowany jedynie dla potraw przygotowywanych przez profesjonalnych szefów kuchni.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P