Electrolux

Electrolux w dziale RTV

Inne

Electrolux w dziale komputery

Aplikacje

Electrolux w dziale GSM

Aplikacje

Electrolux w dziale informacje

Promocje Wiadomości Ekologia Wydarzenia Nagrody Finanse

O firmie Electrolux

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych sprzedającym rocznie ponad 40 milionów produktów w ponad 150 krajach. W oparciu o wnikliwe badania konsumenckie, Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie, które zaspakajają rzeczywiste potrzeby konsumentów i profesjonalistów. Produkty Electrolux – lodówki, zmywarki, pralki, odkurzacze i kuchenki – sprzedawane są pod tak znanymi markami jak: Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi, Eureka i Frigidaire. Firma zatrudnia ponad 51 000 pracowników. Więcej informacji na temat grupy Electrolux uzyskasz na: www.electrolux.com. Historia firmy Electrolux w Polsce rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy uruchomiono w Warszawie pierwsze biuro handlowe. Jednak to w ostatnich pięciu latach, Polska stała się kluczowym punktem na mapie rozwoju firmy. I to nie tylko ze względu na duży, stale rosnący potencjał naszego rynku, lecz przede wszystkim ze względu na atrakcyjne warunki do inwestycji. Położenie geograficzne w środku Europy, silne zaplecze kadry inżynierskiej, dobry poziom kwalifikacji pracowników produkcyjnych, stale ulepszana infrastruktura i zaangażowanie władz lokalnych sprawiły, że spośród wielu, ubiegających się o inwestycje lokalizacji, Electrolux wybrał nasz kraj, by tu zbudować swoje cztery nowoczesne fabryki – w Siewierzu, Żarowie, Oławie i Świdnicy. Firma otworzyła w Polsce również Globalne Centrum Rozliczeń Finansowych w Krakowie, Centrum Logistyczne w Oławie oraz Magazyn Produktów Gotowych w Pruszkowie.
 

Electrolux na targach IFA w Berlinie

Electrolux na targach IFA w Berlinie

2015-09-09 14:25:00

Urządzenia kompaktowe, innowacyjny system aranżacji drzwi chłodziarko-zamrażarki CustomFlex, gamifikacja w mediach społecznościowych i doskonała ochrona szkła - to tylko niektóre z najnowocześniejszych rozwiązań, które zostały zaprezentowane przez Electrolux na międzynarodowych targach IFA. W dniach od 4 do 9 września w Berlinie, konsumenci z całego świata mogli poznać szereg innowacji Electrolux w kilku obszarach.

czytaj więcej
Innowacyjne zmywarki RealLife

Innowacyjne zmywarki RealLife

2015-07-01 18:30:00

Zmywarka Electrolux RealLife® zapewnia o 25% więcej miejsca w porównaniu z przeciętną zmywarką i bez trudu pomieści 15 kompletów. Posiada wyjmowaną szufladę na sztućce, wyposażoną w specjalny uchwyt na długie noże, który stabilizuje je, czyniąc zmywanie jeszcze bardziej bezpiecznym. Zmywarka została wyposażona w dwa elastyczne kosze. Górny kosz wysuwa się całkowicie poza obrys zmywarki, gwarantując wygodę, a funkcja QuickLift umożliwia zmianę jego wysokości, nawet przy pełnym załadunku. Z kolei dolny kosz jest w pełni składany, dzięki czemu pomieszczą się w nim nawet duże naczynia, takie jak garnki czy patelnie. 

czytaj więcej
Nowe, pojemne zmywarki wolnostojące Electrolux Inspiration

Nowe, pojemne zmywarki wolnostojące Electrolux Inspiration

2013-01-23 14:15:00

Z wiedzy i doświadczenia firmy Electrolux zdobytych podczas współpracy z profesjonalnymi szefami kuchni wynika, że w kuchni liczy się każda minuta. Użyte naczynia i akcesoria muszą szybko znaleźć się w zmywarce, bez względu na to, jaki mają rozmiar i kształt. Zmywarki RealLife® mają elastyczną przestrzeń w rozmiarze XXL oraz dające się łatwo regulować kosze. Naczynia szklane są zabezpieczone przez stabilizatory SoftSpikes® i elastyczne przegródki.

czytaj więcej
Mała kuchnia? Nie ma problemu!

Mała kuchnia? Nie ma problemu!

2012-08-13 17:20:00

W niewielkich kuchniach ciężko zmieścić wszystkie potrzebne, pełnowymiarowe urządzenia AGD. Co nie znaczy, że trzeba rezygnować z rozwiązań i funkcji dostępnych w takich produktach. Nowe urządzenia Electrolux Inspiration, zainspirowane przez profesjonalnych szefów kuchni, zostały zaprojektowane z myślą o różnej wielkości przestrzeniach. Kompaktowa zmywarka, kompaktowy piekarnik czy płyta modularna pozwalają osiągać znakomite rezultaty również w małej kuchni.

czytaj więcej
Nowe zmywarki do zabudowy Electrolux Inspiration

Nowe zmywarki do zabudowy Electrolux Inspiration

2012-07-26 13:06:00

W profesjonalnych kuchniach naczynia myje się używając wody pod wysokim ciśnieniem. Tylko Electrolux zapewnia wyższe ciśnienie wody w domowych urządzeniach, gwarantując znakomite efekty zmywania nawet mocno zabrudzonych naczyń. Profesjonalni szefowie kuchni nie mają czasu układać talerzy i garnków w zmywarce i robić jakiejkolwiek selekcji przed myciem. Zmywarki RealLife® zaprojektowano zgodnie z filozofią profesjonalistów „załaduj wszystko na raz”, niezależnie od kształtów, rodzajów naczyń i stopnia ich zabrudzenia. Jest to możliwe dzięki specjalnemu ramieniu FlexiSpray z podwójną osią, które zapewnia doskonałą dystrybucję wody podczas zmywania.

czytaj więcej
Nowa linia urządzeń Electrolux Inspiration

Nowa linia urządzeń Electrolux Inspiration

2012-07-12 12:41:00

Nowa linia urządzeń Electrolux Inspiration to eleganckie, minimalistyczne wzornictwo z dopracowanymi detalami, intuicyjna obsługa, ale przede wszystkim różnorodne funkcje, umożliwiające osiąganie profesjonalnych rezultatów we własnym domu. Electrolux, który jest jedyną firmą w Europie oferującą pełną gamę sprzętów zarówno profesjonalnych jak i domowych, wykorzystał doświadczenia zdobyte we współpracy z profesjonalistami do stworzenia linii Inspiration. Pola grzejne dostosowane do naczyń o dowolnej wielkości i kształcie oraz strefy stałych temperatur w płycie indukcyjnej InfinitePro, wykorzystanie pary i gorącego powietrza w piekarniku CombiSteam Deluxe czy automatyczny dobór parametrów pieczenia w piekarniku Inspiro, to tylko niektóre przykłady rozwiązań profesjonalnych, które są teraz dostępne dla każdego.

czytaj więcej
Porady Electrolux: Jak dbać o zmywarkę?

Porady Electrolux: Jak dbać o zmywarkę?

2012-02-03 10:58:00

Przede wszystkim, zawsze trzeba używać specjalnej soli do zmywarek i to niezależnie, czy korzystamy ze zwykłego detergentu czy środka 3w1. Większość z nas ma w domu twardą lub średnio twardą wodę. Dlatego najczęściej okazuje się, że sól zawarta w preparatach wieloskładnikowych nie jest wystarczająca. Odkładający się kamień może zmniejszyć skuteczność zmywania lub wręcz uszkodzić zmywarkę. Dlatego sól jest niezbędna.

czytaj więcej
Promocja urządzeń do zabudowy Electrolux

Promocja urządzeń do zabudowy Electrolux

2010-10-27 00:03:00

Promocja wybranych urządzeń do zabudowy marki Electrolux trwa do końca grudnia 2010. Aby wziąć w niej udział i otrzymać w prezencie zestaw czterech eleganckich garnków ze stali nierdzewnej marki Tefal, należy kupić w okresie od 1 października a 31 grudnia 2010 trzy urządzenia do zabudowy kuchni marki Electrolux (w tym płytę indukcyjną lub zmywarkę RealLife™), wypełnić kupon zgłoszeniowy, podbić pieczątką studia kuchennego, potwierdzającą zakupy i zostawić go sprzedawcy.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P