Electrolux

Electrolux w dziale RTV

Inne

Electrolux w dziale komputery

Aplikacje

Electrolux w dziale GSM

Aplikacje

Electrolux w dziale informacje

Promocje Wiadomości Ekologia Wydarzenia Nagrody Finanse

O firmie Electrolux

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych sprzedającym rocznie ponad 40 milionów produktów w ponad 150 krajach. W oparciu o wnikliwe badania konsumenckie, Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie, które zaspakajają rzeczywiste potrzeby konsumentów i profesjonalistów. Produkty Electrolux – lodówki, zmywarki, pralki, odkurzacze i kuchenki – sprzedawane są pod tak znanymi markami jak: Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi, Eureka i Frigidaire. Firma zatrudnia ponad 51 000 pracowników. Więcej informacji na temat grupy Electrolux uzyskasz na: www.electrolux.com. Historia firmy Electrolux w Polsce rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy uruchomiono w Warszawie pierwsze biuro handlowe. Jednak to w ostatnich pięciu latach, Polska stała się kluczowym punktem na mapie rozwoju firmy. I to nie tylko ze względu na duży, stale rosnący potencjał naszego rynku, lecz przede wszystkim ze względu na atrakcyjne warunki do inwestycji. Położenie geograficzne w środku Europy, silne zaplecze kadry inżynierskiej, dobry poziom kwalifikacji pracowników produkcyjnych, stale ulepszana infrastruktura i zaangażowanie władz lokalnych sprawiły, że spośród wielu, ubiegających się o inwestycje lokalizacji, Electrolux wybrał nasz kraj, by tu zbudować swoje cztery nowoczesne fabryki – w Siewierzu, Żarowie, Oławie i Świdnicy. Firma otworzyła w Polsce również Globalne Centrum Rozliczeń Finansowych w Krakowie, Centrum Logistyczne w Oławie oraz Magazyn Produktów Gotowych w Pruszkowie.
 

Natychmiastowe odkurzanie jeszcze bardziej wydajne

Natychmiastowe odkurzanie jeszcze bardziej wydajne

2017-12-07 09:43:50

Szybkość sprzątania często wyklucza dokładność. Jeśli chcemy odkurzyć mieszkanie w kilka minut, pojawia się ryzyko, że ominiemy trudno dostępne miejsca i zadowolimy się pomieszczeniem czystym na „pierwszy rzut oka”.  Istnieje jednak sposób na sprzątanie natychmiastowe, a jednocześnie wydajne i dokładne. Jak osiągnąć taki efekt? Odpowiedź znalazł Electrolux, który wśród swoich urządzeń posiada bezprzewodowy odkurzacz Ergorapido.

czytaj więcej
Jak stworzono najcichszy odkurzacz na świecie?

Jak stworzono najcichszy odkurzacz na świecie?

2016-05-14 20:25:00

XX i XXI wiek to czas przyspieszenia technologicznego. Niegdyś odkurzanie łączyło się z dużym wysiłkiem i nieprzyjemnym hałasem. Kto jednak nie chciałby posłuchać ulubionej muzyki lub swobodnie porozmawiać podczas sprzątania - niezależnie od pory dnia i nocy? Rozwiązaniem tych problemów jest UltraSilencer™ Zen - najcichszy odkurzacz na świecie*.

czytaj więcej
Słyszysz? Tak brzmi cisza… - Electrolux UltraSilencer™ Zen

Słyszysz? Tak brzmi cisza… - Electrolux UltraSilencer™ Zen

2016-05-14 20:12:00

Swój pierwszy odkurzacz „Lux 1” Electrolux zaprezentował światu ponad sto lat temu. Przez ten czas, bacznie obserwując potrzeby konsumentów, firma wprowadzała do swojej oferty nowe technologie, innowacje i udogodnienia. Teraz po raz kolejny marka rewolucjonizuje rynek sprzętu AGD, tworząc UltraSilencer™ Zen - najcichszy odkurzacz na świecie (1).

czytaj więcej
„Oddychaj na zdrowie” dla domu wolnego od alergii

„Oddychaj na zdrowie” dla domu wolnego od alergii

2016-03-11 12:40:05

Według badań ECAP aż 24% Polaków cierpi na alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa, a 11% choruje na astmę. Przez wiele lat alergie występowały bardzo rzadko, jednak w ostatnich latach, częstotliwość zachorowalności zdecydowanie się zwiększyła[1]. „Oddychaj na zdrowie” to akcja zainicjowana przez Electrolux, która ma na celu zwrócenie uwagi na czystość powietrza w domu, szczególnie, jeżeli mieszka w nim osoba podatna na alergie lub chora na astmę.  

czytaj więcej
UltraFlex - nowy odkurzacz Electrolux

UltraFlex - nowy odkurzacz Electrolux

2014-11-12 12:14:44

W każdym domu znajdują się trudno dostępne miejsca i przestrzenie, których dokładne wysprzątanie nie należy do najłatwiejszych zadań. Chcąc rozwiązać ten problem, Electrolux opracował nowy odkurzacz UltraFlex. Jego lekka i kompaktowa konstrukcja gwarantuje komfort użytkowania i pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnych zakątków, a innowacyjna technologia turbocykloniczna zapewnia doskonałe rezultaty sprzątania.

czytaj więcej
Nowy kompaktowy odkurzacz Rapido - sprawdzona pomoc w codziennych porządkach

Nowy kompaktowy odkurzacz Rapido - sprawdzona pomoc w codziennych porządkach

2014-10-31 12:55:00

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną szybko i bez wysiłku zadbać o porządek we własnym domu oraz samochodzie. Specjalnie z myślą o nich, Electrolux wprowadził na rynek linię kompaktowych odkurzaczy Rapido nowej generacji. Dzięki ulepszonej konstrukcji oraz innowacyjnym technologiom, urządzenia te doskonale radzą sobie z każdym zadaniem, a ich eleganckie wzornictwo sprawia, że mogą być zawsze pod ręką!

czytaj więcej
Nowe modele odkurzaczy UltraSilencer

Nowe modele odkurzaczy UltraSilencer

2013-06-12 14:13:00

„Średni czas odkurzania wynosi około 15 minut. Jednak ta czynność nie powinna wykluczać możliwości robienia jednocześnie czegoś innego np. słuchania muzyki czy rozmowy przez telefon. Nowe modele odkurzacza UltraSilencer są nie tylko niezwykle ciche, ale też bardzo skuteczne. Bez problemu zasysają kurz na różnych powierzchniach oraz zapewniają osiągnięcie doskonałych rezultatów sprzątania za każdym razem.” - wyjaśnia Ulrika Wikman, Product Marketing Manager z Electrolux.

czytaj więcej
Odkurzacz Electrolux UltraOne Mini

Odkurzacz Electrolux UltraOne Mini

2012-12-20 19:30:00

UltraOne Mini jest oparty na sprawdzonych technologiach zastosowanych w próżniowych odkurzaczach UltraOne w wersji "normalnej" - więcej przeczytać można tutaj. Producent reklamuje wersję Mini, a raczej jego wydajność jako porównywalną do wielu pełnowymiarowych odkurzaczy z klasy premium. Electrolux UltraOne Mini jest ponad 30% mniejszy i znakomicie spełnia potrzeby małych, nowoczesnych gospodarstw domowych, gdzie jest mało miejsca. Urządzenie waży zaledwie 4,5 kg i jest wyposażony w zdalne sterowanie na uchwycie i posiada cyfrowy wyświetlacz. Odkurzacz pokrywa gładka powłoka metaliczna Blue Steel. UltraOne Mini jest również cichy - pracuje przy 72 decybelach.

czytaj więcej
Jak uciszyć odkurzacz?

Jak uciszyć odkurzacz?

2012-10-30 11:02:00

UltraOne to najlepszy odkurzacz w ofercie Electrolux. Zwycięża w testach skuteczności, jest bardzo cichy, wyjątkowo zwrotny i ma wygodną rączkę. Jak udało się stworzyć taki odkurzacz? Odpowiedź znają Lars Modig i Tommy Andersson - inżynierowie laboratoryjni, akustycy.

czytaj więcej
Bezworkowy odkurzacz Electrolux Aptica

Bezworkowy odkurzacz Electrolux Aptica

2012-07-13 08:47:00

Łatwy w otwieraniu, bezworkowy odkurzacz Aptica marki Electrolux wyposażony jest w specjalną szczotką zaprojektowany tak, aby łatwiej podnieść włos oraz w filtr HEPA z dodatkową warstwą węglową w celu zmniejszenia zapachów. Urządzenie znakomicie nadając się do czyszczenia po naszych domowych zwierzakach.

czytaj więcej
< 1 2 3 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P