Electrolux

Electrolux w dziale RTV

Inne

Electrolux w dziale komputery

Aplikacje

Electrolux w dziale GSM

Aplikacje

Electrolux w dziale informacje

Promocje Wiadomości Ekologia Wydarzenia Nagrody Finanse

O firmie Electrolux

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych sprzedającym rocznie ponad 40 milionów produktów w ponad 150 krajach. W oparciu o wnikliwe badania konsumenckie, Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie, które zaspakajają rzeczywiste potrzeby konsumentów i profesjonalistów. Produkty Electrolux – lodówki, zmywarki, pralki, odkurzacze i kuchenki – sprzedawane są pod tak znanymi markami jak: Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi, Eureka i Frigidaire. Firma zatrudnia ponad 51 000 pracowników. Więcej informacji na temat grupy Electrolux uzyskasz na: www.electrolux.com. Historia firmy Electrolux w Polsce rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy uruchomiono w Warszawie pierwsze biuro handlowe. Jednak to w ostatnich pięciu latach, Polska stała się kluczowym punktem na mapie rozwoju firmy. I to nie tylko ze względu na duży, stale rosnący potencjał naszego rynku, lecz przede wszystkim ze względu na atrakcyjne warunki do inwestycji. Położenie geograficzne w środku Europy, silne zaplecze kadry inżynierskiej, dobry poziom kwalifikacji pracowników produkcyjnych, stale ulepszana infrastruktura i zaangażowanie władz lokalnych sprawiły, że spośród wielu, ubiegających się o inwestycje lokalizacji, Electrolux wybrał nasz kraj, by tu zbudować swoje cztery nowoczesne fabryki – w Siewierzu, Żarowie, Oławie i Świdnicy. Firma otworzyła w Polsce również Globalne Centrum Rozliczeń Finansowych w Krakowie, Centrum Logistyczne w Oławie oraz Magazyn Produktów Gotowych w Pruszkowie.
 

Chłodziarko-zamrażarka dla dużej rodziny

Chłodziarko-zamrażarka dla dużej rodziny

2015-09-21 14:55:00

Liczna rodzina to wiele powodów do radości. To także nie lada wyzwanie, gdy musimy sprostać odpowiedniej organizacji wspólnej przestrzeni. Powinna być ona jednocześnie możliwe funkcjonalna, ale i przyjemna do użytkowania, co jest niezwykle trudne zwłaszcza w przypadku aranżacji kuchni. Specjalnie z myślą o dużej rodzinie powstała nowa chłodziarko-zamrażarka Electrolux French Door. Gwarantuje komfort przechowywania, oferuje szereg przydatnych funkcji oraz doskonale się prezentuje. 

czytaj więcej
Innowacyjne urządzenia Electrolux na targach IFA 2014

Innowacyjne urządzenia Electrolux na targach IFA 2014

2014-09-19 12:29:00

Firma Electrolux już od prawie 100-tu lat współpracuje z najlepszymi szefami kuchni na świecie. Korzystając ze zdobytego w ten sposób cennego doświadczenia, przenosi rozwiązania wykorzystywane przez profesjonalistów w ich codziennej pracy, do urządzeń dla gospodarstw domowych. Dzięki temu każdy miłośnik gotowania ma szansę we własnym zaciszu domowym przygotowywać zaskakujące potrawy, godne restauracji wyróżnionej gwiazdką Michelin. Kuchenne urządzenia Electrolux zaprezentowane podczas tegorocznych targów IFA, są na to doskonałym dowodem.

czytaj więcej
Odmień swoją kuchnię z nową linią chłodziarko-zamrażarek Electrolux

Odmień swoją kuchnię z nową linią chłodziarko-zamrażarek Electrolux

2014-07-30 11:55:00

Urządzasz kuchnię lub planujesz nieco odświeżyć jej wnętrze? Jeśli tak, to dobrze się składa. Electrolux wprowadził właśnie nową kolekcję kolorowych chłodziarko-zamrażarek w klasie premium, które pozwolą nadać Twojej kuchni niepowtarzalnego charakteru. Ognista czerwień, a może klasyczna stal? Wybierz wersję, która najlepiej pasuje do Twojego wymarzonego wnętrza.

czytaj więcej
Walentynkowa czerwień

Walentynkowa czerwień

2013-02-04 10:51:00

Zwykle to o kolacjach mawia się, że są romantyczne. A może by dzień Świętego Walentego rozpocząć od romantycznego śniadania? Electrolux proponuje serię urządzeń, których barwa nieodparcie kojarzy się z miłością…

czytaj więcej
Nowe chłodziarko-zamrażarki Electrolux Inspiration

Nowe chłodziarko-zamrażarki Electrolux Inspiration

2012-07-23 17:46:00

Nowe chłodziarko-zamrażarki Electrolux w pięknych kolorach odświeżą wygląd domowej kuchni. Kolorowe urządzenie będzie wyrazistym i jednocześnie funkcjonalnym elementem dekoracyjnym. Wybierać można między lśniącą czerwienią, czekoladowym brązem i hebanową czernią.

czytaj więcej
Electrolux:  Chłodziarko-zamrażarka z technologią Frost Free EN3487AOX

Electrolux: Chłodziarko-zamrażarka z technologią Frost Free EN3487AOX

2012-07-16 15:20:00

Chłodziarko-zamrażarki Electrolux zostały tak zaprojektowane, aby dłużej zachowywały świeżość produktów. Technologia TwinTech Frost Free zastosowana w nowych chłodziarko-zamrażarkach, to jeden kompresor, który oddzielnie chłodzi każdą komorę. Dzięki temu w chłodziarce jest zachowany odpowiedni poziom wilgotności, a zamrażarka działa bezszronowo.

czytaj więcej
Nowa linia urządzeń Electrolux Inspiration

Nowa linia urządzeń Electrolux Inspiration

2012-07-12 12:41:00

Nowa linia urządzeń Electrolux Inspiration to eleganckie, minimalistyczne wzornictwo z dopracowanymi detalami, intuicyjna obsługa, ale przede wszystkim różnorodne funkcje, umożliwiające osiąganie profesjonalnych rezultatów we własnym domu. Electrolux, który jest jedyną firmą w Europie oferującą pełną gamę sprzętów zarówno profesjonalnych jak i domowych, wykorzystał doświadczenia zdobyte we współpracy z profesjonalistami do stworzenia linii Inspiration. Pola grzejne dostosowane do naczyń o dowolnej wielkości i kształcie oraz strefy stałych temperatur w płycie indukcyjnej InfinitePro, wykorzystanie pary i gorącego powietrza w piekarniku CombiSteam Deluxe czy automatyczny dobór parametrów pieczenia w piekarniku Inspiro, to tylko niektóre przykłady rozwiązań profesjonalnych, które są teraz dostępne dla każdego.

czytaj więcej
Porady Electrolux: Jak dbać o chłodziarko-zamrażarkę?

Porady Electrolux: Jak dbać o chłodziarko-zamrażarkę?

2012-01-10 10:30:00

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak duży wpływ na prawidłową pracę chłodziarko-zamrażarki ma jej właściwa konserwacja. Jeśli nie dbamy o urządzenie, to przestaje ono działać efektywnie, zużywa zbyt dużą ilość energii i nie zapewnia właściwego chłodzenia. Co zrobić, aby chłodziarko-zamrażarka długo działała sprawnie i skutecznie?

czytaj więcej
Ringoo wygrywa polską edycję konkursu Electrolux Design Lab

Ringoo wygrywa polską edycję konkursu Electrolux Design Lab

2011-10-14 13:33:00

Wzorem dwóch poprzednich lat, także w tym roku firma Electrolux Poland zorganizowała polską edycję konkursu Electrolux Design Lab, aby docenić młodych i zdolnych projektantów z naszego kraju. Tematem konkursu była „inteligentna mobilność”, cechująca urządzenia gospodarstwa domowego w przyszłości. Studenci zostali poproszeni o przygotowanie projektów mobilnych urządzeń gospodarstwa domowego, odpowiadających sposobom w jaki w przyszłości ludzie będą przygotowywać żywność, zmywać naczynia, czyścić ubrania, zarówno w domu jak i poza nim. W polskiej edycji brały udział projekty zgłoszone wiosną 2011 do międzynarodowego konkursu Electrolux Design Lab.

czytaj więcej
Electrolux: w trosce o wino

Electrolux: w trosce o wino

2011-08-05 09:30:00

Wino w kulturze europejskiej zajmuje wyjątkowe miejsce. W czasach starożytnych wraz z mięsem i chlebem, było składane bogom w ofierze. W starożytnym Rzymie i Grecji uczta nie była możliwa bez tego trunku. Wprawiał on w odpowiedni nastrój i sprzyjał dobrej zabawie. Mimo upływu wieków, wino jest nadal obecne na naszych stołach. Gdy zapraszamy przyjaciół, świętujemy sukcesy lub spędzamy czas z ukochaną osobą, stanowi dopełnienie spotkania

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P