Electrolux

Electrolux w dziale RTV

Inne

Electrolux w dziale komputery

Aplikacje

Electrolux w dziale GSM

Aplikacje

Electrolux w dziale informacje

Promocje Wiadomości Ekologia Wydarzenia Nagrody Finanse

O firmie Electrolux

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych sprzedającym rocznie ponad 40 milionów produktów w ponad 150 krajach. W oparciu o wnikliwe badania konsumenckie, Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie, które zaspakajają rzeczywiste potrzeby konsumentów i profesjonalistów. Produkty Electrolux – lodówki, zmywarki, pralki, odkurzacze i kuchenki – sprzedawane są pod tak znanymi markami jak: Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi, Eureka i Frigidaire. Firma zatrudnia ponad 51 000 pracowników. Więcej informacji na temat grupy Electrolux uzyskasz na: www.electrolux.com. Historia firmy Electrolux w Polsce rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy uruchomiono w Warszawie pierwsze biuro handlowe. Jednak to w ostatnich pięciu latach, Polska stała się kluczowym punktem na mapie rozwoju firmy. I to nie tylko ze względu na duży, stale rosnący potencjał naszego rynku, lecz przede wszystkim ze względu na atrakcyjne warunki do inwestycji. Położenie geograficzne w środku Europy, silne zaplecze kadry inżynierskiej, dobry poziom kwalifikacji pracowników produkcyjnych, stale ulepszana infrastruktura i zaangażowanie władz lokalnych sprawiły, że spośród wielu, ubiegających się o inwestycje lokalizacji, Electrolux wybrał nasz kraj, by tu zbudować swoje cztery nowoczesne fabryki – w Siewierzu, Żarowie, Oławie i Świdnicy. Firma otworzyła w Polsce również Globalne Centrum Rozliczeń Finansowych w Krakowie, Centrum Logistyczne w Oławie oraz Magazyn Produktów Gotowych w Pruszkowie.
 

Dom wolny od smogu - jak wybrać odpowiedni oczyszczacz powietrza?

Dom wolny od smogu - jak wybrać odpowiedni oczyszczacz powietrza?

2017-02-22 13:15:38

O smogu mówi i słyszy się coraz więcej. Zanieczyszczenie powietrza to realny problem, który ma wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, ale przede wszystkim zdrowie. Część z nas wychodząc zakłada maseczki, wybiera komunikację miejską lub… po prostu zostaje w domu. Tymczasem, w tym przypadku, dom nie jest naszą twierdzą - niebezpieczne pyły i związki chemiczne przenikają nawet do zamkniętych pomieszczeń. Warto wówczas pomyśleć o własnym oczyszczaczu powietrza. Na co zwrócić uwagę, gdy chcemy w ten sposób walczyć ze smogiem?

czytaj więcej
Electrolux prezentuje linię oczyszczaczy powietrza

Electrolux prezentuje linię oczyszczaczy powietrza

2016-11-24 10:46:00

Czym tak naprawdę oddychasz? Najprostszą odpowiedzią jest - powietrzem. Jednak powietrze nigdy nie jest idealnie czyste, a co za tym idzie - zdrowe. Podobnie jest w domu - nawet idealnie odkurzona podłoga nie zagwarantuje całkowitego pozbycia się kurzu, a wietrzenie pomieszczeń często przynosi odwrotne skutki. Naprzeciw wyzwaniom zapewnienia czystszego powietrza wyszła firma Electrolux, prezentując oczyszczacze powietrza, filtrujące aż 99,97% zanieczyszczeń.

czytaj więcej
Nowa linia urządzeń drobnych Electrolux - The Expressionist Collection

Nowa linia urządzeń drobnych Electrolux - The Expressionist Collection

2014-04-23 12:30:00

Większość z nas korzysta z drobnych urządzeń kuchennych każdego dnia. Za ich pomocą możemy przygotować aromatyczną poranną kawę i chrupiące tosty na śniadanie, popołudniu raczyć się pysznym koktajlem ze świeżych owoców, a wieczorem oddać się rozmowie przy idealnie zaparzonej herbacie. Fakt, że są to czynności, które goszczą w naszym życiu prawie każdego dnia, nie musi oznaczać, że ich rezultaty również muszą być „codzienne”. Z nowymi innowacyjnymi urządzeniami z linii The Expressionist Collection, z łatwością zamienimy nasze powszednie potrawy i napoje w coś niezwykłego.

czytaj więcej
Klimatyzatory Electrolux w Polsce

Klimatyzatory Electrolux w Polsce

2013-04-22 11:07:00

W Polsce właśnie pojawiła się nowa grupa urządzeń: AirComfort, obejmująca klimatyzatory ścienne (także z pompami ciepła), klimatyzatory przenośne oraz osuszacze powietrza. Kolekcja AirComfort zapewnia profesjonalną filtrację powietrza w domach i biurach.

czytaj więcej
Wypiekacz chleba Electrolux EBM8000

Wypiekacz chleba Electrolux EBM8000

2012-11-15 08:47:00

Osobom ceniącym smak domowego, własnoręcznie zrobionego chleba oraz wszystkim, dla których istotna jest możliwość precyzyjnej kontroli składników ze względu na troskę o zdrowie polecamy wypiekacz chleba Electrolux EBM8000.

czytaj więcej
Dzbanek Electrolux Aqua Sense

Dzbanek Electrolux Aqua Sense

2012-03-22 09:49:00

Bieżąca woda jest jednym z najcenniejszych zasobów w naszych domach. Niestety, w wielu regionach woda z kranu nie nadaje się bezpośrednio do picia. Filtrując ją w nowym dzbanku Aqua Sense otrzymamy czystą, zdrową i smaczną wodę, którą możemy bez obaw pić lub wykorzystywać do gotowania. Do tego technologia PUREADVENTAGE co najmniej dwukrotnie przyspiesza proces filtracji. Dzbanek Aqua Sense został tak zaprojektowany, aby można go było przechowywać na półce na drzwiach chłodziarki.

czytaj więcej
Majowe grillowanie z Electroluxem

Majowe grillowanie z Electroluxem

2011-04-30 18:51:00

Majówkę czas zacząć! Dla tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu jak wykorzystać czas wolny, proponujemy kolację z przyjaciółmi, przyrządzoną za pomocą grilla Electrolux EasyGrill ETG 340. Wystarczy balkon, grill i dobra zabawa, żeby wspólnie spędzony czas pozwolił zapomnieć o troskach dnia codziennego, a wesołe rozmowy dały siły do dalszych działań.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P